הנה איך אפשר לדעת אם הבעל שלך או החבר שלך הוא הומו – insightyv.com

הנה איך אפשר לדעת אם הבעל שלך או החבר שלך הוא הומו

במשך השנים קיבלתי שאלות רבות מנשים וחברות שתוהות אם הגברים בחייהם הם הומואים. אני מבין למה יש חשד. בשנים האחרונות, זכויות הומוסקסואלים זינקו מרגע של דממה, לנושא יומיומי. אתה תהיה קשוח למצוא אדם צעיר או מבוגר כי אין גם בעל משפחה הומו או חבר בגלוי או מכיר מישהו שעושה.

יותר אנשים פתוחים על המיניות שלהם יותר מאי פעם, וזה בהחלט דבר טוב. אבל עם כל כך הרבה לדבר על חיים הומוסקסואלים, זה יכול להיות קשה להבחין איזה מידע על הומוסקסואלי מבוסס על תפיסה ומה מידע משקף את החיים האמיתיים. לבלבול הזה יש כמה נשים שפועלות על כפתור הפאניקה, בייחוד אם בן הזוג מתנהג בדרכים שאפשר לפרשן כגיי.

סינון דרך התפיסות המוטעות

בואו נתחיל על ידי הפרדת המיתוסים מהמציאות, ואת אבזם למעלה, אתה עשוי להיות מופתע מה שאתה לומד:

הוא אוהב פורנו הומוסקסואלי

פורנו אינו דבר עליז. זה דבר של גבר. האובססיה החדשה שלו למסך האדום יכולה להיות מושרשת בדברים רבים ואינה סימן ברור לכך שהוא נאבק במיניות שלו. עם זאת, אם אתה מגלה כי פורנו הוא צופה הוא הבחור על הבחור פעולה, זה עשוי להיות דגל אדום. ואז שוב, זה לא יכול. סקרנות מינית אינה מתרחקת ברגע שאנו עוברים מעבר לגיל ההתבגרות.

אין זה נדיר עבור גברים מזוהים הטרוסקסואליים (כלומר גברים סטרייטים) שיש להם פנטזיות או סקרנות מאותו המין.  

הוא אוהב את המראה –

זה מוזר שאנחנו מקשרים דברים שאין להם שום קשר למין (כמו יהירות או ספורט) עם הזהות המינית שלנו. רוב הזמן את האופן שבו אנו מתנהגים בתפקידים המגדריים שלנו הוא לא בגלל שאנחנו גברים או נשים.

זה בגלל שכך מלמדים אותנו להתנהג. אם כולנו הקדיש רגע כדי לספור כמה פעמים לימדו אותנו איך לפעול לפי המין שלנו, היינו נדהמים מהמספר. לדוגמה: “נשים לוקחות לנצח כדי להתכונן” ו “רק הומו החבר ‘ה לובשת ורוד.” כנ”ל לגבי המיניות. באמצעות יהירות כדוגמה, אתה רומן האהבה של האדם עם המראה הוא אינדיקציה לכך שהוא מרגיש בטוח בעצמו מאשר סימן שהוא הומו. כך. בפעם הבאה שהגבר שלך מביא הביתה קרם פנים יקר, אני מציע לך לקחת סימן שהוא אכפת איך הוא מציג את עצמו בעולם ורוצה להישאר אטרקטיבי בשבילך.

הוא לובש תכשיטים הומואים

נשאלתי פעם על ידי אישה חשודה אם בעלה היה הומו אחרי שהוא רץ וקנה צמיד הוא ראה אחד על מעצב אופנה הומו ב  אופרה. ייתכן שהמעצב היה אחד מחברי ההומואים של אופרה, אבל תכשיטים אינם בלעדיים לגייז. האם אתה לשייך את המיניות שלך עם המוצרים שאתה קונה? אתה בטח לא לרכוש משהו שאתה ישר. לפחות אני מקווה שלא. קו התכשיטים של דונה קארן עשוי לפנות אליך כי אתה מעריך את סגנון chunky ו fabrications טבעי. אני בספק אם היית ממהר לחנות הקרובה ביותר שלה, כי אתה מתחבר אליה כאישה סטרייטית.

תן לאיש שלך קרדיט. הסגנון הוא ביטוי של העצמי, לא המיניות.

הוא לא בול הוא היה אמור להיות במיטה

סקס במערכות הוא מסובך, כי החושניות שלנו היא יותר נוזלית ממה שאנחנו מאפשרים. זה מובן כדי לשאול מה קורה עם הכושר המיני של האיש שלך אם הוא היה פעם להוט ועכשיו ישנוני מתחת לסדינים. האם זה אומר שהגברים הם הדבר הכי חדש שלו? לא אטרקציה היא רק אחד הגורמים הרבים התורמים כונני מין. מתח, עייפות, שתייה, גיל ותרופות משפיעים על התשוקה ועל הביצועים המיניים. חלק מהמומחים אפילו טוענים כי כעס הזוגי יכול להיות תורם מרכזי. זה יכול להיות נכון כי בעלך או החבר שלך נמשך יותר גברים מאשר נשים, אבל לא להניח כי משיכה מינית הוא הנהג היחיד של הביצועים המיניים.

יש לו הרגלי מין חדשים

אם בעלך נעלם מן השמרני כדי קינקי בשק, זה יכול להיות רק כי הרגלי המין החדש שלו אינם חדשים לו בכלל.

אולי הוא תמיד רצה לנסות אבל לא הרגיש בנוח מספיק כדי לשאול – עד עכשיו. תאמין לי, זה סימן טוב למערכת היחסים שלך כי סקס הוא על נוחות. מארק אפשטיין, MD ומחבר הספר פתוח לתשוקה: אימוץ תאוות חיים, אומר, “הפרדוקס של סקס הוא שאתה חייב להפוך את עצמך לגמרי, אבל זה גם רצועות העצמי שלך”. אפשטיין ממשיך להזכיר לנו ש”בטיחות היא גורם גדול “במין. אם בעלך מציג דברים חדשים, זה אומר שהוא בנה רמה גבוהה יותר של נוחות איתך. אני מציע ללכת איתו למסע הזה. 

הוא מועט

אני אוהב להשתמש בתוכנית הטלוויזיה הישנה וויל וגרייס כדוגמא למחשבות תרבותיות על אנשים הומוסקסואליים. דבר אחד שבולט בדרך כלל הוא מה שרוב האנשים זוכרים על המופע. למשל, כשאני שואל אנשים שהדמות העיקרית שלהם היתה, בדרך כלל האדם הראשון שעולה בדעתו הוא ג’ק, למרות שאופיו היה התפקיד התומך. הדמות הראשית, וויל, היתה הדמות הגברית הגברית יותר. הומואים קשורים בדרך כלל עם חוסר גבריות, חולשה, או משהו שאני מכנה “לא ישר להסתכל.” בטיפשות, אנו מזהים את גברים הומוסקסואלים גבריים (Wills של העולם) לא להיות הומו. זה קשור באופן הדוק את הביצועים של תפקידים מגדריים בחנו קודם לכן. גבריות ונשיות הן תכונות ספציפיות לאדם. לכן רבים מניחים שהגברים ההומוסקסואלים הגבריים יש להם משהו להסתיר, וגברים הומוסקסואלים נשית פשוט הם עצמם. פירוש הדבר הוא שרמת הגבריות של בעלך או של החבר שלך אינה אלא האופן שבו הוא מבטא את עצמו. אין לזה שום קשר להעדפותיו המיניות.

מדברים זה תמיד רעיון טוב

לרבים מן הנשים שאני מדבר אתם יש רגשות בטן המניעים אותם לחפש תשובות. המשותף לכולם הוא לחפש סימנים במקום להתמודד עם שורש הבעיה. העצה שלי אליך היא לא להתפלש בים של ספקולציות, אלא ללכת אל המקור – בעלך. אפשר לשניכם מספיק זמן לטפל בבעיות שלכם בזה אחר זה ולתת לו מקום לפתוח אתכם על מה שקורה.

 

No Replies to "הנה איך אפשר לדעת אם הבעל שלך או החבר שלך הוא הומו"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.