פופרס: סקס הומוסקסואלים והסכנות של סמים המפלגה – insightyv.com

פופרס: סקס הומוסקסואלים והסכנות של סמים המפלגה

Poppers הם חומר פופולרי בשימוש על ידי גברים הומואים נחשבים לעתים קרובות מסיבה או סמים מיניים. השם הוא סלנג עבור מגוון של פתרונות nitrites אלקיל שונים, במיוחד ניטריט אמיל. Poppers זמינים מעל הדלפק באים בקבוקים קטנים כי הם בדרך כלל חום. החנקות הן ניחוח צהבהב, מבושם חזק, דליק למדי. כאשר שואפים, את אדי נוזל לספק הזכות למערכת שלך.

איך פופרס משמשים סקס הומוסקסואלי

פופרס משמשים בעיקר כתרופת פנאי להגברת ההתעוררות המינית, אך הם לא תמיד שימשו כממריץ מיני. היום, פופרס הם דרך לגברים הומוסקסואלי להירגע ולקבל קצת גירוי מיני נוסף. באופן ספציפי, אורגזמות עשויות להיתפס זמן רב יותר, וזקפות יכולות להרגיש חזקות יותר. עם זאת, כמה גברים חווים בעיות עם מקבל זקפה לאחר לקיחת poppers.

הם משתנים לפי כוח, ולכן זה תלוי עד כמה חזק מינון כל ייתן. פופרס לעיתים קרובות מרחרח מיד מן הבקבוק, אם כי כמה אנשים לטבול סיגריה לתוך בקבוק פופר ולשאוף את זה ככה.

Poppers גם להירגע שרירי מפתח, כמו sphincter של פי הטבעת, אשר יכול לעשות סקס אנאלי פחות כואב. הם גם לגרום לכלי הדם להתרחב, אשר טיפות לחץ הדם ומגביר את קצב הלב. כתוצאה מכך, משתמשים חווים תחושה חמימה, פנים סמוקים ועוררות מינית מוגברת.

האפקט יכול להימשך בכל מקום בין כמה שניות לכמה דקות, בהתאם לכוחו ולמינון.

Amit nitrites היה ניתן למצוא מוצרים יומיומיים כמו מטהרי אוויר וניקוי הראש וידאו. בשנת 1960, עם זאת, אמיל ניטריט שימש רפואה לב נמכר בקפסולות שניתן פיצוח, או “popped” לשחרר את אדי כימיים עבור שאיפה.

לכן, שם poppers. כיום, הם עדיין ניתן למצוא בחנויות סקס כמו מנקה, מסיר לקים מסיר, ואת החדר odorizers.

סיכונים ותופעות לוואי של פופרס

למרות פופרס יכול לשפר את החוויות המיניות, יש כמה תופעות לוואי כולל כאבי ראש, שינויים פתאומיים בלחץ הדם, ואובדן פוטנציאלי של עוררות לאחר כמה דקות. ראשית, פופרס להגדיל את כלי הדם ולהגביר את זרימת הדם. הם יכולים גם לפגוע בשיפוט, מה שמוביל למין אנאלי לא מוגן, אשר יכול להגדיל את הסיכון של העברת HIV במהלך השימוש. יתר על כן, קרע או סדקים בקירות רקטלים במהלך יחסי מין אנאליים, בשילוב עם סקס לא מוגן וזרימת דם מוגברת, עלולים להגביר את הסיכון להעברת הנגיף. 

למרות poppers לספק למהר במהלך יחסי מין, ההשפעה רק נמשך כמה דקות tops. כאבי הראש, שהם תופעות לוואי שכיחות, יכולים במקרים מסוימים להרוס את מצב הרוח. באופן דומה, אפשר להרגיש חולה, חלש או חלש. כמו כן דווח על מקרים של כוויות אם הנוזל נופל על העור, ופריחה ו / או גירוי אחר סביב האף, הפה והגרון עלולים להתפתח. אם הנוזל מקבל על העור שלך, אתה צריך לשטוף אותו מיד. שימוש כבד יכול גם ליצור נגעים בעור צהבהב סביב האף, השפתיים והפה.

סימני מוות והתרעה

אלה עם בעיות לב או בעיות לחץ דם לא צריך להשתמש poppers. Poppers יכול לפגוע בתאי הדם האדומים ולהפחית את אספקת החמצן לאיברים מרכזיים אצל אנשים עם בעיות לב, אשר יכול לגרום למוות.

והכי חשוב, poppers לא צריך להיות בלע. צריכת התרופה ישירות או שילוב של poppers עם ויאגרה (אשר גם מוריד את לחץ הדם) יכול לעצור את הלב ולהרוג אותך. בנוסף, אובדן הכרה עלול להוביל למוות מחנק על הקיא שלך. ערבוב פופר עם אלכוהול עלול להגדיל את הסיכונים הללו.

אתה לוקח סיכון על ידי עיסוק בתרופה זו בכלל. קטלני “ריח מוות פתאומי תסמונת” דווח על אלה שלקחו poppers וחווה קצב לב נורמלי. היו גם מקרים של פופרס מקולופתיה, שהיא אובדן ראייה זמני או קבוע.

על פי פרויקט התמותה של חומרים נדיפים, 23 מקרי מוות מפופרס דווחו מתוך 2,488 הרוגים בשנים 1971-2009. חומרים נדיפים מתוחים ועשויים להשתנות במהירות ובלתי צפויה (בדרך כלל לרעה).

איפה למצוא פופרס

לרוב, אנשים קונים פופרס מ חנויות הראש חנויות מקוונות. הם נמצאים גם חנויות מתנות מודרניות, חנויות סקס, ברים, מקומות טבק, חנויות מוסיקה, חנויות בגדים. עם זאת, במדינות מסוימות יש חוקים מפורשים לגבי מכירה ושימוש בפופרס. לדוגמה, הם נחשבים לתרופה בקנדה, ולכן המכירות מוסדרות על ידי ה- Food and Drug Act (ה- FDA). בריאות קנדה היא מודאגת פוטנציאל overdoses או misuse כי זה קשה לשלוט שאיפה (ו alkyl nitrates יכול להיות קטלני). באירופה, poppers המכילים איזופרופיל ניטריט נמכרים, בעוד ניטריט isobutyl אסורה.

No Replies to "פופרס: סקס הומוסקסואלים והסכנות של סמים המפלגה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.