כיצד לבצע סקס אוראלי לסביות בפעם הראשונה – insightyv.com

כיצד לבצע סקס אוראלי לסביות בפעם הראשונה

קיום יחסי מין עם אישה אחרת הוא אחד הדברים הגדולים על היותו לסבית. עבור חלק, לא מרגיש אינטימי כמו לשים את הפה על איברי המין של אישה אחרת. סקס אוראלי יכול להיראות מפחיד עבור הטיימרים הראשונים, אבל זה מיומנות שאתה יכול לעבוד על ולשפר עם הזמן. עם זאת, אין שתי נשים זהות – וכל אחת מהן אולי תאהב משהו קצת שונה מזה של השנייה.

כמו כן, כל אברי המין של האישה שונה במקצת.

אחד הדברים הכי מרגש להיות עם שותף חדש יכול להיות מקבל את הצצה ראשונה של אזור הערווה שלה. פרטים לב, כמו להיות מגולח למשעי או בעל שיח מלא, יכול להיות מופעלת. אתה יכול גם לתהות אם labia הפנימי שלה מציץ מתוך המעבדה החיצונית שלה, או אם הם תחוב בתוך מסודר פנימה. כאשר אתה באמת נהנה מאישה, להבין את הגוף שלה לחקור דברים כמו גודל הדגדגן שלה ואת הדרך שבה היא טועמת מוסיף את allure.

יש סקס בטוח

תרגלו מין בטוח, כך שאתם והשותף שלכם מוגנים מפני מחלות מין. אלה יכולים להיות מועברים באמצעות מגע עור אל העור, נוזלים בנרתיק, דם וסת, שיתוף צעצועי מין, סקס אוראלי, ועוד. אם אתם עוסקים בפעילויות מיניות, עדיף לקבל סקר עבור STIs כדי לראות מה אתה והמצב הנוכחי של השותף שלך. בדיקות רגילות הם פרוטוקול פשוט שמגן על בריאות הרבייה שלך. אתה יכול גם להחליט להשתמש מחסומי לטקס, כמו סכרים שיניים או קונדום פתוח לפצל, במין אוראלי.

עבור אביזרי מין משותפים, אתה יכול בקלות לשים קונדום על גבי. שמור דברים סקסיים בחדר השינה על ידי הפחתת הסיכון של המחלה באמצעות הגנה.

חקור סקס לסביות לסבית בפעם הראשונה

אם זו הפעם הראשונה שאתה נתקל במין אוראלי עם שותף חדש, אל תפחד לתת לה לדעת שמעולם לא עשית זאת קודם.

למעשה, תן לה לדעת שאתה להוט להגיע לעבודה, אבל לא ממש בטוח של הקרקע. חשוב לתקשר עם בן הזוג לפני קיום יחסי מין, במיוחד בפעם הראשונה, כך ששניכם מסכימים לפעולה ומבינים את כללי המשחק. בנוסף, לאחר דיון פתוח יגרום לך להרגיש הרבה יותר נוח על המסע שלך יחד.

לאחר מכן, לבלות קצת זמן מקבל אותה עורר לפני שאתה דרומה. המשחק הוא חשוב, אז זכור לנשק אותה בעדינות, ללטף את שדיה, לחץ על גופך קרוב, ולקבל אינטימי. כשתהיה מוכן, לאט לאט למשוך את המכנסיים שלה לנשק אותה על החלק החיצוני של התחתונים שלה לפני שאתה מסיר אותם לחלוטין.

לבנות את האינטנסיביות

להתחיל בעדינות, ואל תלך אליה כמו כלב עד עצם. לנשק את השפתיים שלה החוצה ולדחוף בעדינות את הלשון בין שפתיה. שימו לב אם היא רטובה, ותשים לב למה שהיא עושה עם הגוף שלה. אם היא מקשת את גבה ודוחפת למעלה כדי לפגוש את הלשון שלך, זה סימן בטוח כי היא מוכנה לך לקבל פעיל יותר שם למטה.

בזמן שאתה בודק אחד את השני, אתה יכול לבדוק מדי פעם ולשאול איך היא מרגישה ואם היא נוחה. קצת תקשורת מילולית עובר דרך ארוכה, אבל תסתכל על תקשורת לא מילולית גם כן.

תסתכל על שפת הגוף שלה. אם היא נראית לא נוחה, עצור ושאל אם היא רוצה לנסות משהו אחר או להפסיק לגמרי. אם היא אומרת שהיא לגמרי לתוך זה, להמשיך ולבקש ממנה לומר דברים כמו, “לזוז קצת ימינה” ו “להמשיך לעשות את זה, אבל קשה יותר” אז אתה יודע איך לרצות אותה.

הפוך את הקסם עם הלשון שלך

קח קצת זמן כדי לחקור את האזור כולו עם הלשון שלך. בסופו של דבר, אתה הולך רוצה בסופו של דבר על או ליד הדגדגן שלה. קדימה וטבל את הלשון לתוך הנרתיק שלה. אם היא אוהבת את זה, הכנס אצבע או שתיים פנימה. כאשר אתה לומד הראשון, להאט ולשים לב הדקויות של כל צליל ותנועה המאהב שלך עושה.

כמה נשים דורשות הרבה גירוי ישירות על הדגדגן שלהם לאורגזמה. אחרים אוהבים רק להיות מגורה ליד וסביב זה. כאשר היא מתעוררת, נסה להעיף את הלשון על הדגדגן שלה.

כמה נשים גם רוצה לקבל את זה נשאב. עבור אחרים, זה יותר מדי. ייתכן שהיא תרצה דבר אחד ביום אחד, ומשהו אחר הבא, אז להיות זהיר של זה ולערבב את זה מדי פעם.

נסה כמה טכניקות כגון:

  • מעיף את קצה הלשון על פני כל האזור.
  • מדגדגת את הדגדגן שלה בקלילות ומתחקה אחר קצות הנרתיק שלה.
  • בעזרת כל הפה שלך למצוץ קלות שם למטה.
  • משטח את הלשון ומלקק את כל האזור כמו חרוט גלידה.
  • לחיצה קשה עם הלשון שלך להקניט את פתח הנרתיק.

להיות סבלני וניסוי

בסופו של דבר, הדבר הטוב ביותר לעשות הוא לנסות דברים שונים עם השותף שלך ולעשות מה מרגיש טבעי לשניכם. אם אתה לא יכול לקרוא את הרמזים הלא מילוליים שלה, קדימה לשאול אותה ישירות אם היא רוצה יותר במקום מסוים. היא יכולה לענות לך, או שהיא פשוט יכול לתפוס את הראש שלך לכוון אותך לאן היא רוצה ללכת.

אם היא מבקשת ממך לעשות משהו אחר, או לשנות את מה שאתה עושה, לא לקחת את זה באופן אישי. אוהבי הטוב ביותר הם אלה להקשיב השותפים שלהם יש ביטחון עצמי בלי להיות שחצן.

קבל נוח עם השותף שלך באמצעות כריות עבור תמיכה. אתה יכול לשים כרית מתחת התחת שלה כדי להרים את הירכיים שלה, למשל. נסה לעשות יותר מאשר רק בעל פה, יותר מדי. לשחק עם האצבעות שלך, להשתמש תקע התחת, או להעיף את הויברטור.

No Replies to "כיצד לבצע סקס אוראלי לסביות בפעם הראשונה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.