שמונה סימנים אתה יכול להיות לסביות | insightyv.com

שמונה סימנים אתה יכול להיות לסביות

מה הם סימנים שאתה יכול להיות לסבית? האם יש מבחן כדי לראות אם אתה לסבית או לא? כאשר אתה תוהה מיניות שלך תוהה אם אתה לסבית או לא, ייתכן שאתה מקווה שיש סימנים מסוימים שיעזרו לך להבין את זה. אמנם זה לא מבחן בטוח, אם אתה נתקל שלושה או יותר של שמונה סימנים אלה, אתה יכול להיות לסבית. כדאי להמשיך לחקור.

אלה הם כמה סימנים שאתה יכול להיות לסבית או ביסקסואלים. כמובן, אין דרך בטוחה 100% לספר. גילוי הנטייה המינית שלך לוקח זמן חקירה עצמית. להיות סבלני עם עצמך ולתת לעצמך את הזמן שאתה צריך להבין את זה.

אִשָׁה looking into their shoppingbags

AMV צילום / חזון דיגיטלי / Getty תמונות

כאשר אתה על תאריך עם בחור, אתה חושב על איך אתה לא יכול לחכות עד שזה נגמר אז אתה יכול להתקשר BFF שלך – לא לספר לה על התאריך, אבל כדי לשמוע את הקול שלה להקשיב איך היום שלה היה. ואז לעשות תוכנית לראות אותה בקרוב. כל זה לפני שאתה מתכנן פגישה שנייה עם אחי.

02
של 08

העיניים שלך נמשכות לנשים בסרטים

חנוני guy and girl on a date at the movies

החדשה החדשה / Getty Images

כאשר אתם צופים בסרטים, עיניכם נמשכות אל ההובלה הנשית ולא אל הגבר הנקי. אתה לא יכול לעזור לשים לב כמה יפה היא ואתה צופה בסרט שוב ​​ושוב רק כדי לראות את זה רגע אחד שבו המצלמה נסגרת על השפתיים שלה קצת מפולפלות וכל מה שאתה יכול לחשוב על זה לנשק אותם.

03
של 08

אתה רואה נשים בכל מקום

קְבוּצָה of friends walking down London street.

פלטיום Creative / DigitalVision / Getty תמונות

כאשר אתה בחוץ על העיר או בקניון, אתה נוטה להבחין הבחורות הראשון ובסופו של דבר אתה שם לב שיש גם שם אדם. אתה עושה את זה לפני שאתה אפילו חושב. זה אינסטינקט.

04
של 08

רוב החברים שלך הם נשים

נשים eating together in restaurant

תמונות של Hero Images / Getty

אתה מחפש בנות ונשים עבור חברויות, שיחות, תמיכה, וכיף. כל החברים הכי טובים שלך הם נשים, למעט אולי כמה רגישים או הומואים.

05
של 08

שאלת את המיניות שלך

אִשָׁה with a question mark above her head

תמונות חדשות מותג / Image Bank / Getty Images

שאלת את עצמך “האם אני לסבית?” “אני הומו?” “האם אני דו מינית?” אם אתה שואל את עצמך את השאלות האלה, זה סימן שאתה יכול להיות לסבית או ביסקסואלית. אנשים שאינם נמשכים לאותו מין אינם נוטים לשאול את עצמם אם הם הומו או לא.

06
של 08

אתה מתאהב באישה.

צָעִיר Woman Having Fun Walking on the beach

תמונות LM / DigitalVision / Getty תמונות

היו לך יחסים עם אישה וזה היה נהדר. זה נגמר עכשיו, אז אתה לא יודע אם זה היה דבר חד פעמי או אם אתה לסבית אמיתית. אם יש לך מערכת יחסים אחת עם אישה, רוב הסיכויים שיש לך את היכולת להתאהב באישה שוב, גם אם יש לך גברים מיום לפני או מאז.

07
של 08

סיפורי אהבה לסבית לך

לסביות Couple In Their Kitchen

הינטרהאוס הפקות / DigitalVision / Getty תמונות

אתה מקבל tingly רגשות כאשר אתה קורא לסבית רומנטיקה או לצפות לסבית סרטים רומנטיים. כאשר אתה צופה בסרט רומנטי או קורא רומן לסבית, אתה מרגיש משהו עמוק בפנים כאשר בני הזוג מתנשקים בפעם הראשונה. אתה מדמיין את עצמך במצב דומה וזה גורם לך להרגיש טוב וטוב בפנים. יש לך תחושה של געגועים כי מהדהד של הגיבורות של הרומנטיקה.

08
של 08

אתה כבר נשקה בחורה ואתה אוהב את זה.

צָעִיר lesbian couple, non-specific urban setting

מולי לנדרת ‘/ מוניות / גטי

למרות שאתה לא צריך לנשק מישהו או לקיים יחסי מין כדי לדעת אם אתה לסבית או לא, אם יש לך ואת אוהבת את זה, זה סימן חיובי שאתה יכול להיות לסבית. זה סימן טוב במיוחד אם אתה מנשק אתה מרגיש רצון ללכת רחוק יותר מאשר רק נשיקות.

No Replies to "שמונה סימנים אתה יכול להיות לסביות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    44 + = 54