איך לפגוש אחרים לסביות וביסקסואלים | insightyv.com

איך לפגוש אחרים לסביות וביסקסואלים

איך לפגוש אחרים לסביות וביסקסואלים

יוצא מהארון כמו לסבית או דו מיני הוא דבר אחד, אבל איפה אתה פוגש לסבית אחרת או בני נוער עבור ידידות או היכרויות? גם אם אתה גר באזור כפרי או לא מחוץ להורים שלך, אתה עדיין יכול לפגוש לסביות אחרות ואת בני נוער. הנה כמה טיפים כיצד:

 1. GSA. המקום הטוב ביותר לפגוש בני נוער אחרים ב- LGBT בסביבה בטוחה הוא בבית הספר שלך. אם בית הספר שלך יש ברית / סטרייט ישר, הקפד לבדוק את זה.
 1. הומואים ולסביות במרכז העשרה. תופתעו לגלות כמה מרכזי נוער הומואים ולסביות יש.

 2. הרשת הוא מקום נהדר לפגוש אנשים. בטח, אתה אף פעם לא יכול לפגוש אותם באופן אישי, אבל לאחר חברים באינטרנט יכול להיות חיוני להישרדות לסביות נוער. חשוב לדעת שאתה לא היחיד. הקפד לפעול לפי עצות בטיחות מקוונות אלה

 3. דרך חברים. אם יש לך חבר שאתה יכול לסמוך עליו לבוא, לשאול אותה אם היא יודעת על כל לסבית אחרת או ביסקסואלים בני נוער להכיר לך. אתה לא יכול להכות אותו עבור היכרויות, אבל רק לדעת מישהו אחר שהוא כמו שאתה יכול לעשות את החיים הרבה יותר קל.

 4. המרכז ההומו-לסבי. מרכזים הומוסקסואלים רבים יש קבוצות מיוחדות או פעילויות רק עבור בני נוער. הקפד להתקשר ולברר אם מרכז הומו המקומי יש קבוצת תמיכה העשרה. הנה רשימה של מרכזי הומואים ולסביות בארה”ב.

 5. בחיי היומיום שלך. היא עשויה להיות בנתיב שלידך בתרגול שחייה, אחות של החבר הכי טוב של אחיך או בכיתה הכימיה שלך. אם יש בחורה שאתה אוהב, אבל אתה לא בטוח של נטייה מינית שלה, הנה כמה טיפים לפלרטט ולמצוא.

  No Replies to "איך לפגוש אחרים לסביות וביסקסואלים"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   8 + 1 =