איך הגיל של הסכמות חוקי להשפיע על LGBT בני נוער | insightyv.com

איך הגיל של הסכמות חוקי להשפיע על LGBT בני נוער

איך הגיל של הסכמות חוקי להשפיע על LGBT בני נוער

גיל ההסכמה הוא הגיל שאדם יכול להסכים מבחינה משפטית לקיים יחסי מין. אדם מעל גיל הסכמה שיש לו יחסי מין עם מישהו מתחת לגיל הסכמה יכול להיות מואשם בפשע על קיום יחסי מין עם האדם הצעיר, ללא קשר אם האדם הצעיר מסכים לעשות סקס.

העידן האמריקאי של חוקי ההסכמה

גיל ההסכמה משתנה בין מדינות ומדינות. האתר Sxetc יש תכונה אשר נותן מידע על גיל אמריקאי של הסכמה חוקים כללי חוקי המין, על ידי המדינה.

במדינות מסוימות, חוקים שונים בהתאם למגדר של האנשים המעורבים.

החוויה הקנדית

הסיפור האחורי הוא שבמשך למעלה מ -100 שנים, גיל הסכמת קנדה למין הווגינלי היה 14. לעומת זאת, עד סוף שנות השמונים היה גיל ההסכמה למין אנאלי 21. ב -1988 הורדו ל -18.

ב -1 במאי 2008, גיל ההסכמה למין הנרתיק הועלה ל -16, אך גיל ההסכמה למין אנאלי לא הוריד מ -18. זה הכעיס אנשים רבים בקהילה ההומוסקסואלית, שראו בכך מפלה והצביעו על כך זה החוק שני בני 17 עם סקס אנאלי יכול להיות מואשם בפשע.

אחרים חוששים כי למרות חוקי “קרוב לגיל”, אשר אינם עושים את זה פשע עבור שני בני נוער כדי לקבל מין נרתיקי או אוראלי, צעירים רבים יהיה מבולבל על ידי החקיקה החדשה, ולא לבקש עזרה בעת הצורך.

הגיל הקנדי של חוקים הסכמה עוררו הרבה מחלוקת חלקית בגלל היישום שלהם אחיד.

השפעת הגיל של הסכמה חוקים על בני נוער LGBT

חוקי גיל ההסכמה נועדו להגן על בני נוער מפני טורפים מבוגרים. לפעמים הם יכולים בסופו של דבר להעניש ילדים במצבים שאינם כופים. זה באמת חשוב עבור בני נוער LGBT, שכבר להתמודד עם מכשולים כשמדובר המיניות שלהם כדי לדעת את החוק וכיצד הוא משפיע עליהם.

No Replies to "איך הגיל של הסכמות חוקי להשפיע על LGBT בני נוער"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 79 = 84