כיצד להגיב לנכד שלך LGBT כשהם יוצאים

כיצד להגיב לנכד שלך LGBT כשהם יוצאים

רגשות רבים עולים על פני השטח עבור שני הצדדים כאשר נכד "יוצא". על ידי חשיפת הזהות שלו כמו לסבית, הומו, ביסקסואלים או טרנסג'נדרים (LGBT), הם חושפים את עצמם לפגיעות עמוקה. זה יכול להיות לא נוח "להישאר בארון" וזה לוקח הרבה אומץ לנכד שלך לחלוק את הנטייה המינית שלו ו / או הזהות המגדרית איתך. בגלל שיתוף מידע אישי זה יכול להיות לא נוח, הסבים יכולים או לא ייכללו בתחילת היציאה - אבל הם צפויים לקבל את ההודעה בסופו של דבר.

תגובה נכונה היא המפתח לשמירה על הקשר של הנכד-הנכד ומאפשר לנכדך לחוות את החיים בגלוי בבית.

טיפול בנכד שהוא לסבי, הומו, בי או טרנס

סבא וסבתא ללמוד כי הנכד שלהם הוא הומו במובנים רבים. זה נפוץ לסבים לא לספר בכלל, אבל לעתים קרובות יותר מאשר לא, הם מגלים את שלהם.

אנשים צעירים נוטים לצאת לחברים ואחיות לפני שהם אפילו מספרים להוריהם המידיים. כאשר ההורים הם אמרו, הם אלה כדי לקבל את ההחלטה האם לספר את הסבים או לא. עם סבים וסמים למרחקים ארוכים, זה אולי נראה קל יותר למנוע את האמת, ולכן כמה משפחות לבחור את המסלול. פעמים אחרות, הנכדים LGBT רוצה באופן אישי לספק את החדשות לסבים שלהם. כשסבא הוא הראשון שנאמר לו, עליו להיזהר במיוחד מהתגובות שלהם - כבודם של נכדיהם לתת בהם אמון כזה.

התמודדות עם הרגשות שלך

זה טבעי לסבים להיות מעורבים רגשות כאשר הם שומעים כי הנכד שלהם הוא LGBT. הפתעה, הלם, וחוסר אמון הם רגשות נפוצים. גם סבים שהם הומואים עצמם או רואים את עצמם ליברלים מאוד על מין ומיניות עלולים למצוא את עצמם מופתעים.

אתגר משותף לסבים הוא הסתגלות לעתיד דמיוני מחדש. אף על פי שזוגות חד-מיניים מתחתנים עכשיו ויש להם משפחות, סבים וסבתות עלולים להרגיש מאוכזבים מכך שתמונות המשפחה המסורתיות שלהם לא ייראו.

אלה המשתייכים לקבוצה דתית שמגנה את ההומוסקסואליות, צפויים להיתקל בחדשות. בנוסף, הם עשויים לרצות לדבר עם הכומר שלהם או יועץ רוחני כדי לקבל הבנה טובה יותר של הבעיה, אבל זה עלול להוביל לסיבוכים. הסבים צריכים להיות מודעים לכך שדחיית נכדם אינה אופציה. במקום זאת, הדאגה הראשונה שלהם צריכה להיות כדי להרגיע את הנכד שלהם כי הם קיבלו ואהבו. כאשר אנשים LGBT נסגרו על ידי משפחותיהם, זה יכול לגרום דיכאון, התמכרות לסמים, ואפילו התאבדות.

מציאת המילים הנכונות

המילים שאנשי LGBT משתוקקים לשמוע כאשר הם יוצאים הם כמה וריאציה של "זה בסדר, ואני אוהב אותך." סבים שאינם יכולים להביא את עצמם כדי לבטא את החלק הראשון של ההודעה חייבים להיות בטוחים לספק את החלק השני. הנכד שלהם לא השתנה, וגם לא את האהבה במערכת היחסים. אמנם אתה לא צריך לספק חותמת של אישור, אתה יכול להיות אמפתית במהלך הזמן הזה.

הסבים יכולים גם להוסיף משהו לאורך השורות האלה:

"אני יכולה לעשות טעויות, להגיד את הדבר הלא נכון, לשאול את השאלות הלא נכונות, או להשתמש במונחים לא נכונים, אבל אני מנסה לגדול בהבנה שלי, בבקשה, אני מאמינה שאני אוהבת אותך ואני עובדת קשה כדי לתמוך בך".

הימנעות ביטויים מסוימים

סבא וסבתא אף פעם לא צריך להגיד שום דבר כועס, שנאה, ולא מציע כי הנכד שלהם עשוי להיות מבולבל או עובר שלב. פיצוץ נכד עם יותר מדי שאלות יכול גם להיות מכריע. מקל על בשלות שאלות על החברים שלהם ועל מערכות היחסים שלהם, ולא לשאול על חיי המין שלהם.

אם ניחשת את הנטייה של הנכד שלך לפני שמספרים על זה ישירות, אתה לא צריך לספר להם. זה יכול להיות מטריד עבור אנשים חדשים החוצה להרגיש שכל אחד ידע את הסוד שלהם לאורך כל הדרך.

באופן דומה, אתה צריך לשאול את הנכד שלך אם אתה יכול לחלוק את המידע הזה עם חברים ובני משפחה. חלק מבני ה- LGBT יוצאים בהדרגה ואינם רוצים שהאוריינטציה שלהם משותפת מחוץ למעגל הנבחר שלהם.

תמיכה האהובה שלך

אנשים רבים של LGBT יעמדו בפני אפליה במהלך חייהם, וחלקם יהיו קורבנות של אלימות. זה בסדר להביע את הדאגה שלך ולדבר איתם על איך להגן על עצמם.

המצב האידיאלי הוא עבור ההורים והסבים לעבוד יחד ולתמוך אהוב שלהם. במקרים בהם הורים מעכבים קבלה, ביטחון מצד סבים וסבתות יכולים למלא צורך קריטי. לדוגמה, במקרים קיצוניים מסוימים קוראים לסבים לספק מחסה או תמיכה כספית. סבא וסבתא צריכים לשקול את ההחלטות האלה בזהירות, כפי שהוא עלול לגרום לנושאים כמו ניכור מההורים.

כאשר המשפחה המורחבת מודעת לנטייה המינית של הנכד או לזהותו המינית, הסבים יכולים להיכנס ולהגדיר את רמת הקבלה. לדוגמה, הם יכולים לתת לנכד שלהם לדעת כי המפגשים המשפחתיים יהיו מקומות בטוחים בהם הם לא יהיו מקניט, bullied, או preached כדי. כמו כן חשוב לא לסבול התנהגות רעה מבני המשפחה.

מציאת משאבים חינוכיים

לסבים יש כנראה שאלות לגבי המשמעות של להיות לסבית, הומוסקסואל, ביסקסואלים או טרנסג'נדרים. לדוגמה, הם עשויים להרגיש כי אדם חייב להיות הומוסקסואל או הטרוסקסואלי, וכי ביסקסואליות היא התמודדות. אם הנכד שלך מזהה ביסקסואלים ואתה לא בטוח בדיוק מה זה אומר, אתה יכול לחפש מקורות מהימנים כדי לחנך את עצמך.

באופן דומה, אם נכד יוצא כטרנסג'נדרי, הלמידה על המעבר היא המפתח. אנשים טרנסג'נדרים לא היו בעין הציבור עד אמצע שנות החמישים, וקבלתם של אנשים טרנסג'נדרים מפגרת הרבה מאחורי קבלת ההומואים, הלסביות והביסקסואלים.

סבים אשר ממשיכים להתקשות לקבל הנטייה המינית של הנכד או הזהות המגדרית לא צריך להסס לקבל עזרה.

אוניברסיטאות, מרכזים רפואיים וקהילות בעלות הברית יכולות לספק משאבים חינוכיים. PFLAG, הארגון עבור בני משפחה וחברים של אנשים LGBT, יש מידע שניתן להוריד או לקרוא באינטרנט. חינוך נוסף יכול גם להיות מועיל, כמו לדבר עם יועץ או השתתפות בפגישה. אתה יכול גם להגיע אל קו סיוע, כמו ה- PFLAG, עבור אלה שאינם מוכנים או לא מסוגלים להשתתף בפגישות ולספק תמיכה ביניהם.

פיתוח הקשר

סבים ונכדים עדיין יכולים ליהנות עושה את אותם דברים שהם עשו לפני שנכדם יצא. בעוד שמסורות משפחתיות ויחסים יציבים חשובים, חשוב גם לגרום לנכדים של הלהט"ב להרגיש מקובלים לגבי הנטייה המינית שלהם או הזהות המגדרית. פעולה זו כרוכה בהזכיר את זהותם, אם תרצה בכך, ולנקוט צעדים כדי להבין איזו רמה של פתיחות עובדת עבור נכדם.

ככל שחולף הזמן, לסבים יש הזכות לפגוש פגישה או תאריך של הנכד. כמו הורים, סבים לעתים רחוקות לאשר את כל האפשרויות הנכדים שלהם לעשות, והם עשויים לא אוהב או לאשר של שותף. מעברי החיים הללו הם נורמליים בכל סוג של דינמיקה משפחתית ויש לגשת אליהם בחן ובהבנה. עם קצת מאמץ ופתיחות, סבא וסבתא יכולים ללמוד להתמודד עם האתגרים שמגיעים אליהם וללמוד איך לאהוב את הנכד LGBT שלהם.

No Replies to "כיצד להגיב לנכד שלך LGBT כשהם יוצאים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 6 = 9