איך אני עושה סקס עם שותף FTM?

איך אני עושה סקס עם שותף FTM?

בני נוער מודאגים על קיום יחסי מין עם השותף שלה FTM בפעם הראשונה ומבקשת ייעוץ. היא כותבת,

"מצאתי סוף סוף אתר שבו אני יכול לשאול שאלות בלי להישפט י ובכן, לאחרונה פגשתי בחור נהדר, ואני נופל עליו במהירות, הדבר היחיד שמפסיק אותי, זה הסקס. היו רק עם גברים cisgender ואני לא יודע איך לעשות אהבה עם בחור ftm. עזרה! יש לי חרדה perfomance! אני רוצה לעשות את זה נכון!

תשובה:

הרבה אנשים מרגישים עצבנות על קיום יחסי מין "נכון". אבל באמת אין דרך אחת לקיים יחסי מין, אם האדם הוא cisgender של לא. אחת הדרכים הטובות ביותר לטפל בבעיות לגבי מין בכל מצב היא לדבר על זה. אבל לדבר על סקס יכול להיות קשה. הרבה אנשים מתביישים לדבר על סקס, או פשוט לא יודעים איך לעשות זאת. אחרים חושבים שסקס הוא משהו שאתה צריך לדעת באופן אוטומטי איך לעשות, וכי לדבר על זה איכשהו עולה כי אתה לא שותף מיני טוב.

באמת, שום דבר לא יכול להיות רחוק יותר מן האמת, ואם אתה נתקל במצב חדש, כמו שיש שותף cisgender בפעם הראשונה, הדבר הטוב ביותר לעשות הוא לספר parnter שלך איך אתה מרגיש ומה הם החששות שלך.

כמה בני נוער היו עצה גם כן. אחד אומר,

"אני בערך Ftm (אם כי המגדר שלי הוא הרבה יותר מסובך מזה) והחבר שלי הוא FTM לחלוטין.הדבר הזה מסובך לגבי היכרויות וקיימות יחסי מין עם אנשים טרנסיים הוא שהם כולם שונים, אז אין דרך אחת נכון, המפתח הוא תקשורת, הוא היחיד שיודע עם מה הוא בסדר, אז תצטרך לשאול אותו, זה אולי נראה מוזר בהתחלה, אבל אתה לא צריך לעשות הפקה גדולה של זה, כמו כן, זה לא תמיד * איך * אתה נוגע למישהו כמו * איפה. * מה שאני אומר הוא, זה מאוד אפשרי לעשות תחושה של טרנסג 'מאוד לא נוח על ידי, למשל, נוגע בחזה שלו כמו שאתה היית נוגע ביו-זכר פשוט מפני שכופה עליו להכיר בנוכחותו ".

זה עצה מוצקה למדי מגיע ממישהו שיודע! בסופו של דבר, עם זאת, אתה מחליט לקיים יחסי מין, מתחשב ברגשות של בן הזוג שלך ואת שתי רמות הנוחות שלך, הוא יעזור לך הרבה!

No Replies to "איך אני עושה סקס עם שותף FTM?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    5 + 5 =