האם זה נורמלי עבור נקבה ישר להיות מושך אדם FTM Transgender? – insightyv.com

האם זה נורמלי עבור נקבה ישר להיות מושך אדם FTM Transgender?

מאתגר ציפיות משלך

כאשר האדם שאתה נמשך אליו הוא לא מי אתה צפוי להיות לתוך, זה יכול להעלות הרבה רגשות. 

קורא כתב ושאל, 

“אני בת 20, ואני חושבת שאני ישר, ולמרות שיש לי כמה פנטזיות על נשים.

אני מרגישה כאילו הם יותר סקרנים מאשר משיכה מינית או רומנטית אמיתית. לאחרונה התיידדתי עם אדם טרנסג’נדרי FTM, ואני מוצא את עצמי מאוד מינית (אם כי לא רומנטית) נמשך אליו.

העובדה שאני נמשכת אליו מעוררת בי אי-נוחות רבה. אני תוהה אם למישהו יש עצה שתעזור לי להתקרב למה שאני מרגישה, ולעבד את זה בתוך התפיסה שלי את הזהות שלי כאישה סטרייטית “.

מה זה אומר על הזהות שלך?

להיות במצבים לאתגר את הזהות שלך ואת תחושת עצמי יכול להיות די מבלבל.

אם זה ניסיון חדש בשבילך, אתה צריך לדעת כי בעת היותו נמשך למישהו הוא FTM יכול להיות סימן לכך הנטייה המינית שלך הוא רחב יותר ממה שחשבת ואתה עשוי להיות מעוניין ללמוד על מה זה אומר להיות פנסיקואל, זה גם לא צריך.

אתה יכול פשוט להיות אישה ישר לתוך אדם זה אשר במקרה להיות אדם FTM וזה יכול להיות רק כי אתה יכול להרחיב את ההגדרה של סוג של גברים אתה מוצא אטרקטיבי וכי אתה פתוח סוגים שונים של אנשים. 

גופים לא עושה מין

לפעמים אנחנו נתלים על גופם של אנשים, ואם גוף האדם אינו תואם את מה שאנו מניחים לגברים או לגברים להיראות כמוהם, אנו עשויים להניח הנחות לגבי הזהות המיגדרית שלהם. 

אבל בעוד “סקס” הוא ביולוגי, “מין” הוא פסיכולוגי.

כתוצאה מכך, הנטייה המינית שלנו נוטה להשתלב עם הזהויות המגדריות שלנו, לא המיניות הביולוגיות שלנו ואיך הגוף שלנו נראה כמו תוצאה.  

כמה אנשים טרנסג’נדרים לבצע שינויים בגופם באמצעות ניתוחים אישור מין או אמצעים אחרים. אחרים לא. אבל כך או כך, זה דבר אישי באמת זה לא משנה את הזהות המגדרית של מישהו.

 

הבנת ההבדלים בין מין, מין ואוריינטציה מינית

יש כמה דברים שאתם צריכים לדעת על מין, מין ונטייה מינית שיכולים לעזור לך להבין את הרגשות שלך.

נטייה מינית מתייחס להיותו הומוסקסואלים, לסביות, ביסקסואלים, מיניים, פנסיקואלים או הטרוסקסואליים. זוהי משיכה רומנטית ומינית שלנו לאנשים אחרים.

מִין מתייחס לאיפור הביולוגי והכרומוזומי שלנו.

מִין מִין מתייחס לתכונות ההתנהגותיות, התרבותיות והפסיכולוגיות הקשורות בדרך כלל לזכרים ולנקבות. עם זאת, תצוגה זו מגבילה מאחר שאנשים יכולים להיות גברים, נשים, טרנסג’נדרים, מין מגדר, מין לא בינארי, אי-התאמה למין או אג’נדר, לדוגמה. 

הפאזל של אטרקציה

אטרקציה היא דבר מסובך שאנחנו לא תמיד יכולים להסביר. וכאשר אנו נמשכים לאנשים אשר קוראים תיגר על רעיונות מסוימים שיש לנו על עצמנו ואת מי אנחנו מוצאים מושך, זה יכול להעלות את הרגשות השונים. אבל להיות פתוח לרגשות חדשים יכול להיות דבר חיובי באמת יכול לעזור לך לחיות חיים עשירים יותר.

 

No Replies to "האם זה נורמלי עבור נקבה ישר להיות מושך אדם FTM Transgender?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.