9 דרכים לשחק עם השדיים של המאהב שלך – insightyv.com

9 דרכים לשחק עם השדיים של המאהב שלך

לנשים יש אזורים ארוניים רבים, אזורים בגופנו הרגישים למגע ויכולים ליצור התרגשות מינית כאשר הם מגורמים. משחק עם שדיים של אישה ופטמות הוא פעילות מינית כי לסביות רבות נהנות. כמה פטמות של נשים רגישות מאוד והם יכולים לקבל אורגזמה לגירוי הפטמה לבד. חלק מהנשים יכולות לסבול רק מגע עדין על שדיהן. אחרים נהנים מכאב.

הקפד לתקשר עם השותף שלך על מה שאתה אוהב ולא אוהב. לא בטוח היכן להתחיל? הנה כמה טיפים למשחק השד לסבית:

ללטף אותה

התחל מליטף את שדיה בעדינות ובאיטיות. בעדינות את כף היד שלך על פני הצדדים ואת התחתונים של השדיים שלה, עובד בדרך שלך הפטמות שלה. לגעת בשתי החזה שלה בבת אחת או להתרכז אחד בכל פעם.

למצוץ, ללקק ולפוצץ

לנשק אותה מתחת לשד. קח את הפטמה שלה לתוך הפה שלך לשחרר אותו עם פופ. מכה אותם. כפי שהיא מתעוררת יותר אתה יכול להוסיף תחושה יותר. שאל אותה אם היא אוהבת את זה רך או קשה יותר. העבר את הלשון שלך על הפטמה שלה ואז לקחת את כל השד לתוך הפה שלך. למצוץ את הפטמות שלה. השתנה היניקה ולראות איך היא מגיבה. בעוד השפתיים שלך עובד אחד השד, להקניט את השני עם היד שלך.

קוביית הקרח שלה

שים קוביית קרח בפה שלך עם הלשון הקרה שלך, לתת לה ללקק.

משוך או צביטה

כמה נשים כמו הפטמות שלהן התעוותו ומשכו.

זה יכול להיות קצת כואב, אבל זה חלק מההנאה. קח את הפטמה שלה בין האצבעות שלך לאט לאט להתרחק מהגוף שלה. תסתכל איך היא מגיבה ולאמוד את הפעילות שלך משם.

לכרסם

השתמש בעדינות בשיניים כדי לתת לנשיכות הקטנות שלה על שדיה ועל פטמותיה. נשיכה יכולה להיות מענגת או מכאיבה, תלוי באישה, במצב הרוח שלה או בזמן החודש.

הקפד להישאר תקשורת לפני שאתה נושך חזק מדי.

לְנַדְנֵד

ויברטורים ניתן להשתמש על השדיים ואת הפטמות הן במשחק שותף או משחק סולו. רק רטט קטן סביב הפטמות יכול לייצר תחושה אינטנסיבית.

מהדק פטמות

אם היא אוהבת צובט ונושכת, היא עשויה ליהנות מלחצי פטמות. אתה יכול לקנות מהדק עשה רק למטרה זו, או להשתמש בד. החזות של הפטמה מהודקת יכולה להיות מופעלת. הפטמות מלחציים כואב כאשר הם ממשיכים, אבל כאב הרבה יותר כאשר אתה לוקח אותם ואת הדם ממהר בחזרה לאזור זה. להשאיר אותם על כמה דקות בהתחלה כדי לראות כמה היא יכולה לקחת.

להפוך אותה לקינוח

השדיים הם מקום נהדר עבור מאכלים חושניים כמו סירופ שוקולד קצפת. להפוך אותה גלידה גלידה וללקק את דרכך אל לבה.

הערה על פירסינג

אם אתה או השותף שלך יש פירסינג פירסינג, הקפד לנקות טוב עם מים סבון לאחר השד לשחק.

No Replies to "9 דרכים לשחק עם השדיים של המאהב שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.