12 דברים שאתה צריך לעשות כאשר פגישה הוריה בפעם הראשונה | insightyv.com

12 דברים שאתה צריך לעשות כאשר פגישה הוריה בפעם הראשונה

12 דברים שאתה צריך לעשות כאשר פגישה הוריה בפעם הראשונה

אז, אתה הולך לפגוש את ההורים של החברה שלך בפעם הראשונה. בין אם החגים שלה או כל תקופה אחרת של השנה, הנה כמה עצות כדי לוודא הראשון שלך, או השני, או פגישה שלישית עם הוריה והמשפחה הולך טוב.

גלה את הסקופ

מספר אחד, יודע איפה אתה עומד. האם היא מחוץ למשפחה שלה? איך הם מרגישים לגבי הבת שלהם להיות הומו? האם יש בני משפחה שיודעים ומי לא יודעים.

אתה צריך לשתוק עם דודה לוסי? האם סבתא היא הומופוב?

בנוסף לדעת היכן הם עומדים על דבר הומו, לברר אם הם צמחונים, לא לשתות אלכוהול או יש תרבות או מנהג שאתה צריך להכיר את עצמך. למד מה הם מסורות משפחתיות. אתה לא רוצה להיות מופתע כאשר כולם קופצים מהשולחן כדי לצאת החוצה caroling.

אבק זה חצאית

לעולם לא אשכח את האשה שסיפרה לי שהחברה שלה גילחה את ראשה ממש לפני שפגשה את הוריה המורמוניים. ללא שם: מה היא חשבה ?! אל תלבש חצאית, אם אתה לא נערה לובשת חצאית, אבל לשים לב לארון שלך. השמלה שמרנית, בתוך הסגנון שלך, כמובן, ובשביל אלוהים, לא לגלח את הראש רק לפני הביקור.

פרחים ויין

כאשר נפגשים ההורים של החברה שלך בפעם הראשונה, כדי להיות בטוח להביא משהו. זה יכול להיות בקבוק יין (אם הם שותים), ריבה תוצרת בית, או קצת קרם מהחנות האהובה עליך עבור אמא שלה סיגר קובני עבור אבא שלה.

למד קצת עליהם כך המתנות הם משמעותיים.

פיץ ‘ב!

אל תחכו שישאלו אותך. נקה את הצלחת שלך ושאל אם אתה יכול לעזור. גם אם החברה שלך נשאר יושב מדבר עם אבא על ציוני כדורגל, לקום ולעזור.

יודע איפה אתה תניח את הראש שלך

אם זהו ביקור בן לילה, לדבר על הסדרי השינה עם השותף שלך.

האם ההורים שלך יכניסו אותך לאותו חדר? האם מצפים ממך לישון זה לצד זה במיטות התאום בחדר ילדותה? אם הסדרים אלה אינם מתאימים לך, ואתה יכול להרשות לעצמך את זה, לקבל חדר במלון.

להצטרף!

הפוך את עצמך חלק מסורות המשפחה. אם הם משחקים Yahtzee כל לילה אחרי הארוחה, לא תסלח לעצמך ללכת לבדוק דוא”ל. לשחק ביחד. צפה בטלוויזיה, לשחק X-Box או לעזור לקשט את העץ. אתה תרגיש חלק מהמשפחה ותהיה לך הזדמנות לבלות עם בני משפחה שונים.

אל תדון

נישואים חד מיניים עכשיו חוקי בכל מקום ויש לך כמה רגשות חזקים מאוד על זה, לא להיכנס לדיון עם אבא שלה על ההיסטוריה של הנישואין. כמו כן, להימנע מנושאי מין, דת ופוליטיקה. מקל על נושאים כמו tamer, כמו העבודה שלך, חיות המחמד שלך ואת האהבה שאתה כל חלק של בוסטון רד סוקס.

לא להגזים ביצה

לאחר משקה לקחת את הקצה הוא בסדר, אבל כדי להיות בטוח לא מעל לעשות את זה. הישאר מפוכח ודרוך לביקור המשפחה.

קח את הפסקות הדרושות

ללכת על הכלב סביב הבלוק, לרוץ לחנות לחלב או פשוט לקחת קצת זמן בחדר שלך. להיות סביב המשפחה של בן הזוג שלך הוא אינטנסיבי. ודא שאתה לוקח את הזמן הדרוש לך כדי להצעיר.

שמור על מחשבי כף יד על מינימום

דון עם החברה שלך מראש מה אתה כל נוח עם מבחינת נוגע, חיבוקים ונשיקות.

לִנְשׁוֹם

זה ייגמר בקרוב. נסו להישאר. אם אתה יכול, לשמור על הביקור הראשון קצר.

No Replies to "12 דברים שאתה צריך לעשות כאשר פגישה הוריה בפעם הראשונה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    32 + = 42