10 עצות עבור מערכת יחסים לסבית בריא

יחסים טובים לא פשוט לקרות, הם לוקחים מסירות ועבודה. אבל אתה גם צריך לדעת מה לעבוד. הנה כמה טיפים עבור מערכת יחסים לסבית מאושרים ובריאים.

לסביות couple in park

פיליפבאצ'י / E + / Getty תמונות

מצפה למישהו אחר כדי לענות על הצרכים שלך הוא רעיון כושל. במקום זאת, התמקדו בטיפול בעצמכם ובמה שאתם יכולים לעשות כדי לתמוך בבן הזוג שלכם. זה יביא את הטוב ביותר בשניכם.

02
מתוך 10

להקים טקסים משמעותיים

בין אם אתה הולך לטייל אחרי ארוחת ערב כל לילה או להכין פיצה יחד כל יום שישי בלילה, הקמת טקסים מאפשר לך לשמור על קשר עם חייהם של כל האחרים. הפוך את התאריכים בשבת או אפילו פשוט עושה מטלות הבית קבוע יחד, כמו ניקוי או קניות מכולת עוזר לשמור על קשר.

03
מתוך 10

עבודה על שיפור עצמך

כדי מערכת יחסים להיות בריא, אתה צריך לגדול ולשנות. לעבוד על עצמך וגם על מנסה להיות שותף טוב יותר. נסה על התנהגויות חדשות. קח כמה סיכונים.

04
מתוך 10

יש יותר חיובי מאשר אינטראקציות שליליות

נסו לקבל יחס של חמישה לאחד של אינטראקציות חיוביות שליליות. תן יותר מחמאות, חיבוקים, חיבה, והערכה מאשר הערות שליליות או להאשים. יתרה מזאת, לנסות לחסל לחלוטין תגובות שליליות.

05
מתוך 10

הפתעה לה!

שמור על דברים מרגשים עם הפתעות. קח אותה בליל מיוחד, הגניב פתק אהבה לתיק שלה, שלח לה פרחים, הביא לה ארוחת צהריים בעבודה. קנה לה כרטיסים למוזיקאי האהוב עליה או לכתוב לה שיר ולשיר לה את זה בזמן שהיא באמבטיה. הפתעות קטנות וגדולות חשוב לשמור דברים טריים.

06
מתוך 10

תשמור על עצמך

אף אחד לא שותף טוב אם הם לחוצים ולא מאושרים. ודא שאתה לוקח את הזמן לעצמך להישאר בריאים. לאכול נכון, לממש, לעשות יוגה, לקחת זמן לבד כאשר אתה צריך את זה. ככל שתרגישו טוב יותר לגבי עצמכם, כך תהיו מסוגלים יותר לתת את הקשר שלכם.

07
מתוך 10

לפתח תחומי עניין משותפים

שום דבר לא הורג מערכת יחסים מהר יותר מאשר לשבת על הספה, מסתכלים אחד על השני עם מבט משועמם על הפנים שלך. אתה הולך לבלות הרבה זמן ביחד, להסתבך משהו שמרגש את שניכם. זה יכול להיות גולף, נסיעה, או התנדבות במקלט לחיות המקומי. מצא את האינטרסים המשותפים שלך ולפתח אותם חוויות מהנות.

08
מתוך 10

להיות סוג, לא נכון

אם אתה צודק או לא נכון הוא לא באמת הבעיה. תחשוב על לא להיות צודק, אבל על מה שאתה רוצה, אשר יש מערכת יחסים אוהבת. לבלות יותר זמן להיות אדיב תוכל להתווכח פחות וליהנות אחד את השני יותר.

09
מתוך 10

קרב הוגן

כאשר קרבות או טיעונים לקרות, לא אומר דברים בחום של רגע זה עלול לפגוע במערכת היחסים שלך. ללכת משם כדי להתקרר ולחזור לדיון מאוחר יותר.

10
מתוך 10

הפוך את הזמן לבד עדיפות

חייך עשויים להיות עסוקים בעבודה, ילדים ופעילויות חברתיות, אך הקפד לתזמן את הזמן בכל פעם לזמן לבד. זה נהדר אם הפעם זה משהו מהנה, כמו תאריך לילה או זמן סקסי, אבל אפילו רק מכבה את הטלוויזיה ויושב על המרפסת האחורית ומדבר על התקוות שלך לעתיד יכול להביא אותך קרוב הרבה יותר ביחד.

No Replies to "10 עצות עבור מערכת יחסים לסבית בריא"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    41 + = 42