10 המקומות הראשונים לפגוש נשים לסביות וביסקסואלים | insightyv.com

10 המקומות הראשונים לפגוש נשים לסביות וביסקסואלים

כאשר אתה יוצא מהארון, זה יכול להיות קשה לדעת איפה לפגוש לסביות אחרות או נשים דו מיני. אם אינך בטוח היכן להתחיל, התחל עם רשימה זו של המקומות שבהם אתה צפוי להיתקל בסביות אחרות וביסקסואליות. 

גֶרמָנִיָה, Bavaria, Munich, Woman using laptop, smiling

Westend61 / Brand X תמונות / Getty Images

בערים רבות ועיירות קטנות, המקום היחיד לפגוש לסביות אחרות יכול להיות בסרגל לסבית. אם אתה לא לתוך “סצינה במועדון” לנסות ללכת על לילה אחר מאשר ביום שישי או בשבת. אתה עלול למצוא מיקרופון פתוח או לילה קריוקי. ב “לבלות” לילות אתה צפוי למצוא אווירה זה יותר נמוך מפתח וידידותי מאשר בסצינה בסוף השבוע המפלגה.

02
מתוך 10

מרכז הומואים ולסביות

אם יש מרכז הומו לסבית בעיר שלך, זה יכול להיות מקום מצוין לפגוש אנשים. במרכזים הומוסקסואלים רבים יש קבוצות תמיכה, קבוצות ראפ, קבוצות ספרים וקולנוע ופעילות פוליטית. מצא אחד שמרגיש נכון לך ואתה בטוח לפגוש אחרים לסבית כמו לסביות וביסקסואלים.

03
מתוך 10

קבוצות ספורט

בערים רבות יש קבוצות ספורט פנאי, בין אם זה כדורסל, כדורעף או כדורסל. זה לא סוד כי לסביות אוהב ספורט. חלקם יש ליגות שלמות עבור ספורטאים הומואים ולסביות, אחרים יש צוותים “ידועים” להיות צוותים לסביות לשחק. אתה לא צריך להיות אתלט כדי להיכנס לפעולה. ספורט כמו סופטבול ורוגבי לעיתים קרובות יש לסביות רבות ביציע צופה. זה יכול להיות מקום נהדר לאנשים לצפות ולהתחיל שיחה עם זר.

04
מתוך 10

פעילויות

המקום הטוב ביותר לפגוש לסביות אחרות עם אינטרסים דומים משלך הוא להסתבך בפעילויות שמעניינות אותך. התנדבות במקלט החייתי המקומי. הצטרף למועדון הגינון המקומי או קבוצת הצופים ציפורים. את לסביות אשר שם עשויים להיות מעטים, אבל אתה יודע יהיה לך משהו במשותף איתם.

05
מתוך 10

דרך חברים

בואו חברים ועמיתים יודעים שאתה רוצה לפגוש לסביות אחרות ביסקסואלים. בקש מהם להזמין אתכם לארוחת ערב או ליל לילה. תן להם לדעת שאתה רק מחפש להתיידד. ברגע שאתה פוגש אחד או שניים לסביות שאתה מקבל יחד עם, אתה עלול בסופו של דבר לפגוש את החברים שלהם להיות בברכה לתוך מעגל חדש לגמרי של אנשים.

No Replies to "10 המקומות הראשונים לפגוש נשים לסביות וביסקסואלים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    93 − 83 =