10 המקומות הראשונים לפגוש נשים לסביות וביסקסואלים – insightyv.com

10 המקומות הראשונים לפגוש נשים לסביות וביסקסואלים

כאשר אתה יוצא מהארון, זה יכול להיות קשה לדעת איפה לפגוש לסביות אחרות או נשים דו מיני. אם אינך בטוח היכן להתחיל, התחל עם רשימה זו של המקומות שבהם אתה צפוי להיתקל בסביות אחרות וביסקסואליות. 

Friday
מתוך 10

הבר לסביות

גֶרמָנִיָה, Bavaria, Munich, Woman using laptop, smiling

Westend61 / Brand X תמונות / Getty Images

בערים רבות ועיירות קטנות, המקום היחיד לפגוש לסביות אחרות יכול להיות בסרגל לסבית. אם אתה לא לתוך “סצינה במועדון” לנסות ללכת על לילה אחר מאשר ביום שישי או בשבת. אתה עלול למצוא מיקרופון פתוח או לילה קריוקי. ב “לבלות” לילות אתה צפוי למצוא אווירה זה יותר נמוך מפתח וידידותי מאשר בסצינה בסוף השבוע המפלגה.

02
מתוך 10

מרכז הומואים ולסביות

אם יש מרכז הומו לסבית בעיר שלך, זה יכול להיות מקום מצוין לפגוש אנשים. במרכזים הומוסקסואלים רבים יש קבוצות תמיכה, קבוצות ראפ, קבוצות ספרים וקולנוע ופעילות פוליטית. מצא אחד שמרגיש נכון לך ואתה בטוח לפגוש אחרים לסבית כמו לסביות וביסקסואלים.

03
מתוך 10

קבוצות ספורט

בערים רבות יש קבוצות ספורט פנאי, בין אם זה כדורסל, כדורעף או כדורסל. זה לא סוד כי לסביות אוהב ספורט. חלקם יש ליגות שלמות עבור ספורטאים הומואים ולסביות, אחרים יש צוותים “ידועים” להיות צוותים לסביות לשחק. אתה לא צריך להיות אתלט כדי להיכנס לפעולה. ספורט כמו סופטבול ורוגבי לעיתים קרובות יש לסביות רבות ביציע צופה. זה יכול להיות מקום נהדר לאנשים לצפות ולהתחיל שיחה עם זר.

04
מתוך 10

פעילויות

המקום הטוב ביותר לפגוש לסביות אחרות עם אינטרסים דומים משלך הוא להסתבך בפעילויות שמעניינות אותך. התנדבות במקלט החייתי המקומי. הצטרף למועדון הגינון המקומי או קבוצת הצופים ציפורים. את לסביות אשר שם עשויים להיות מעטים, אבל אתה יודע יהיה לך משהו במשותף איתם.

05
מתוך 10

דרך חברים

בואו חברים ועמיתים יודעים שאתה רוצה לפגוש לסביות אחרות ביסקסואלים. בקש מהם להזמין אתכם לארוחת ערב או ליל לילה. תן להם לדעת שאתה רק מחפש להתיידד. ברגע שאתה פוגש אחד או שניים לסביות שאתה מקבל יחד עם, אתה עלול בסופו של דבר לפגוש את החברים שלהם להיות בברכה לתוך מעגל חדש לגמרי של אנשים.

08
מתוך 10

שכונות גייז

כמעט בכל עיר גדולה יש שכונה שבה הומוסקסואלים ולסביות נוטים לחיות. אין ספק שיהיה בית קפה או בית קפה שבו הלסביות יתכנסו.

09
מתוך 10

מועדונים ישרים

כשהייתי בשנות ה -20 לחייה, היה שם זמר רוק נשי חם שנהגנו לאהוב. לא ידענו את זה בוודאות, אבל חשדנו שהיא לסבית. היינו הולכים להופעות שלה, ובטח, בכל פעם שעשינו, היו שם הרבה לסביות אחרות. שמור את העיניים קלופים עבור מופעים קונצרטים כי לסביות צפויים להשתתף.

10
מתוך 10

עיתון גיי

לאסוף עותק של נייר הומו המקומי שלך. ייתכנו פרסומות מודעות, לוח אירועים או הודעות על ריקודים, הצגות, מופעי אמנות, קונצרטים ופעילויות אחרות. בדוק אחד שמעניין אותך. להזמין חבר ישר ידידותי הומו לבוא אם אתה ביישן מדי ללכת לבד.

No Replies to "10 המקומות הראשונים לפגוש נשים לסביות וביסקסואלים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.