תנוחות סקס הכי נוח לנשים במהלך הריון – insightyv.com

תנוחות סקס הכי נוח לנשים במהלך הריון

מה עמדות מין בטוח במהלך ההריון? זו שאלה נפוצה. זה גם הרבה יותר טעון מאשר רוב האנשים לשאול את זה מבין. למעשה, השאלה חושפת שתי בעיות עם האופן שבו אנו חושבים על הריון ומין.

הנחות מוטעות על הריון ומין

הטעות הראשונה שלנו היא לחשוב על הריון כמצב רפואי, ולחשוב על נשים הרות כשבריריות ביותר. אמנם יש בעיות בריאותיות וסיבוכים עם ההריון כי לעשות סוגים מסוימים של סקס קשה, על פי רוב אין צורך לטפל במין במהלך ההריון עם שום דבר אחר מאשר השכל הישר, ואין סיבה לטפל באישה בריאה בהריון כאילו היא היתה חלשה או חולה.

ההנחה השנייה, המוטעית באותה מידה, כשאנחנו שואלים את השאלה הזאת היא לחשוב על מין כאילו יש דרך נכונה ודרך לא נכונה לעשות את זה. במקרה זה הרעיון יהיה שיש זכות או דרך בטוחה לקיים יחסי מין כאשר אתה בהריון. זה לא נכון. ישנן דרכים אינסופיות לקיים יחסי מין במהלך ההריון, בהתאם לסוג של מין אתה רוצה להיות. השאלה חושפת דרך חשיבה נוקשה לגבי הריון ומין כאחד. וזה המקום הלא נכון להתחיל כי סקס גדול דורש הגמישות של המחשבה, ונכונות לנסות דברים חדשים כאשר הישן הם לא עובדים יותר.

מצב סקס טוב עבור סקס בהריון הוא אחד איפה:

 • שני השותפים נוח פיזית.
 • המיקום מאפשר את סוג של מין ומגע פיזי אתה רוצה להיות.
 • שני בני הזוג נמנעים מלהפעיל לחץ על הרחם, או על משקלו המלא של הבטן על בטן בהריון.

מומחים אומרים כי נשים צריכות להימנע משכיבה על הגב או על הצד הימני במשך תקופות זמן ארוכות לאחר ארבעה חודשים לתוך ההריון.

מעבר לכך, להבין את ההריון עמדות המין דורש קצת יצירתיות, חוש הומור, ולעתים קרובות הרבה כריות. זה יכול גם מתכוון לנטוש חדירה אם זה לא עובד, ולמצוא דרכים אחרות כדי לרצות אחד את השני בבקשה את עצמך.

אם אתם מחפשים כמה רעיונות כדי להתחיל את כל היצירתיות הזו, עמדות המין הבאות נחשבות בדרך כלל לנוחות יותר כאשר הגוף שלך (או השותפים שלך) משתנה במהלך ההריון:

 • תנוחת מין ספוג יכול להיות נוח מאוד שכן אין לחץ על הבטן שלך ויש לך הרבה תנועה. השותף שלך יכול למקם את עצמם מאחוריך בזוויות שונות כדי לאפשר חדירה. הימנע שוכב על הצד הימני שלך במצב זה.
 • הצד בצד לצד עמדת מאפשר מגע פיזי יותר שווה מאשר spooning, אבל החדירה יכול להיות קצת יותר מסובך. אתה יכול לחצות את הרגליים על פני כל האחרים “וזה עשוי לעזור. כמו עם כפית, עמדה זו יכולה להיות נוחה מאוד כמו אף אחד לא מרגיש את המשקל של הגוף של השותף השני.
 • האישה על המיקום העליון סקס מציעה את היתרון של להיות לך שליטה על עומק וזווית החדירה. מאוחר יותר בהריון, אתה עלול למצוא את המיקום הזה מעייף יותר, ואם האיזון הוא חשש אתה יכול מעדיף לשכב עמדה, אבל אחרים מוצאים את המיקום האידיאלי.
 • הכניסה האחורית עמדת מין הוא אמר להיות טוב עבור g-spot גירוי והוא יכול להיות שינוי נוח כפי שזה עמדה אתה לא לעתים קרובות, אלא אם כן אתה עושה יוגה. מצב זה יכול להיעשות על מיטה או לשנות כגרסה של המיקום הבא סקס.
 • קצה המיטה מצב המיטה מציעה אפשרויות רבות עבור נוחות רבה יותר במהלך ההריון. אתה יכול לשכב על המיטה (על הצד שלך, או בקצרה על הגב) בקצה המיטה והשותף שלך יכול להיות מחוץ למיטה, או על הברכיים או לעמוד. בשילוב עם מיקום הכניסה האחורית, אתה יכול להיות מחוץ למיטה על הברכיים (עם כרית מתחת להם) ואת שאר פלג הגוף העליון על המיטה, עם הבטן מהמיטה.

  No Replies to "תנוחות סקס הכי נוח לנשים במהלך הריון"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.