בואו נדבר על סקס בכיר | insightyv.com

בואו נדבר על סקס בכיר

בואו נדבר על סקס בכיר

הגיל הממוצע של הפיכת סבתא הוא רק 47, וזה עדיין הזמן הממשלה, מבחינה מינית. אבל הזמן צועד רק בכיוון אחד, ופירוש הדבר שכל הסבים, אם יהיו בני מזל וממשיכים לחיות, יתייצבו מול האתגר של מין בכיר. זה נכון כי כמה סבים יהיה לבטל את כל סוג של פעילות מינית, אבל ג ‘ואן מחיר יש כמה סיבות טובות למה אתה לא צריך כמה אסטרטגיות טובות באותה מידה לטיפול במין בכיר, אשר מגיע עם קבוצה משלה של אתגרים.

איך הספר הזה הגיע

ג ‘ואן Price, סופר בריאות וכושר, התאהבה בגיל 57 עם גבר של 64. שמחה לראות את עצמה במערכת יחסים מינית חמה, היא הבינה שהגיע הזמן סקס בכיר לצאת מהארון. יותר טוב מהצפוי: דיבור ישיר על סקס אחרי שישים היתה התוצאה.

כאשר היא שמה את הפתרון שלה לפעולה, מדברת על ספרה ועל חוויותיה במקומות שונים, הגיעה למסקנה שהיא צריכה לכתוב ספר שני. יותר טוב מהצפוי מתמקדת כמעט אך ורק בנקודת המבט של הנקבה ובהיבטים החיוביים של המין לאחר שישים. הספר השני יצטרך לתת זמן שווה לשביעות רצון מינית גברית ותשומת לב מיוחדת לאתגרים של מין בכיר. היא שלחה שאלונים דרך המגעים שעשתה עם ספרה הקודם, ועד מהרה נתגלה לה מידע ושאלות.

היא משתמשת קטעים מתוך סיפורים אישיים אלה להתמקד בנושאים ספציפיים, שידול תגובות מחנכים, מטפלים ומומחים רפואיים, כמו גם מציע משלה לקחת על נושאים מיניים.

מלבד כתיבת ספרים, Price שומרת בלוג פעיל על סקס בכיר.

מי לא צריך לקרוא את הספר הזה

המחיר אינו מגביל את הדיון שלה במין בכיר לזה המתקיים בין בני זוג הטרוסקסואלים נשואים. אם זה רק מגוון של ביטוי מיני שאתה רוצה לחשוב על, אז אתה לא צריך לקרוא את הספר הזה.

אם אתה מוכן ללמוד על וריאציות, אם אתה מעוניין באופן אישי או לא, או אם אתה מוכן לדלג על חלקים של הספר, ואז קדימה קדימה!

בעוד שרוב הספר מדגיש סקס כחלק של מערכת יחסים אוהבת, יש קצת דיון על סקס כמו הנאה טהורה. הפרק השישי, שכותרתו “מחוץ למסלול הכבישה”, מכיל את החומר הכי לא מסורתי. פרקים אחרים עוסקים בצעצועי מין ובהנאה עצמית. תורמי המחיר כוללים כמה יחסי מין. תגובות אלו נמצאות לאורך הספר, יחד עם תגובות של אנשים הטרוסקסואליים.

למה להישאר פעיל מבחינה מינית?

כולנו כבר הוזהר להשתמש בו או לאבד אותו, אבל כמה קשישים מרגישים כי לאבד את זה לא יהיה הפסד גדול. גם אם קשישים סובלים ליבידו נמוך, הם עשויים לרצות לחקור דרכים להתעורר הכונן המיני שלהם. פעילות מינית יכולה לשפר את חייהם של קשישים במספר דרכים:

 • הוא מציע את היתרונות של פעילות גופנית אחרת.
 • זה מגביר את המערכת החיסונית.
 • זה מקדם שינה עמוקה.
 • זה מפחית מתח ודיכאון.
 • זה יכול להקל על הכאב הכרוני, אפילו ממיגרנות.
 • זה משחרר הורמונים מועיל.
 • פעילות מינית עשויה אפילו להגדיל את תוחלת החיים.

נכון שהמחלות הגופניות והטיפול בהן עשויות להזיק לתפקוד מיני, אך פרייס ומומחי החברה מציעים אסטרטגיות הגיוניות להתמודדות עם רבים מהם, כולל תפקוד זיקפה (ED), שלדברי אחד המומחים של פרייס סביר אי שביעות רצון זיקפה (EDIS) מאשר ED אמיתי.

בין אם זה ED או EDIS, סיפוק מיני עדיין אפשרי, על פי מספר כתבים נלהבים.

מעורבים נפש וגוף

אם אתה מעוניין בנושא של סקס בכיר, ספר זה יהיה כנראה להגדיל את העניין שלך, אם כי זה לא סביר להפוך אותך אולימפית מינית. כתורם אחד כותב: “אם היית רבקה מחוות סאניברוק במשך עשרים שנה, קרוב לוודאי שלא תרצה לקפוץ מהארון עטוף בעטיפת סראן ועם ויברטור בכל יד”. ובכל זאת, ספר זה עשוי להפוך אותך יותר תקווה על העתיד המיני שלך, כמו גם פעיל יותר בהווה.

יתרון נוסף הוא כי המחיר אינו להתעלם מן הצד הרגשי של סקס. האידיאל שלה הוא יחסים כי הוא סיפוק נשמה, כמו גם סיפוק מינית. עצם האפשרות של יחסים כאלה “בגיל שלנו” עושה סקס בכיר ראוי לדבר עליו.

לא מוכן לקנות? קרא מדגם זה של עצה של מחיר. לאחר מכן הוצא את כרטיס החיוב שלך!

קנה אמזון

No Replies to "בואו נדבר על סקס בכיר"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  4 + 2 =