טבעת פעמונים שלי: מדריך גירוי הפטמה – insightyv.com

טבעת פעמונים שלי: מדריך גירוי הפטמה

אם אתה לא מסתכל בזהירות, רוב הפטמות להיראות פחות או יותר אותו דבר. יש וריאציות צבע וגודל, כמובן, אבל עבור רבים מאיתנו שלא חשבו עליהם הרבה, הפטמות הן כמו מרפקים. יש להם פונקציה וכולנו יודעים מה זה.

וזה המקום שבו כל כך הרבה מאיתנו להחמיץ. זה נכון שלרובנו יש פטמה או שתיים (לחלק מאיתנו יש שלושה, או יותר), אבל אנחנו בהחלט לא כולם יש את הפטמות אותו או את אותה מערכת יחסים הפטמות שלנו.

לחלק מאיתנו יש פטמות שמעולם לא הרגשנו או מעולם לא אהבנו. לחלק מאיתנו יש פטמות כמבוגרים שהשתנו באופן דרמטי מהדרך בה הם היו כשהיינו צעירים יותר (אולי בגלל ניתוח, גיל או ניסיון חיים).

לא משנה כמה יש לך, או מה הם נראים או להרגיש, הפטמות שלך ואת הפטמות של אנשים שאתה רוצה לקיים יחסי מין עם יכול להיות מקורות של הנאה מינית. ברגע שאתה יודע כי הפטמות הן חלק הנוף הארוטי להתגלות, הנה כמה טיפים על גירוי הפטמה כדי לעורר עניין שלך.

לדעת על הפטמה 

כל פטמה היא ייחודית, אבל לפני שאתה לחקור את הפטמה, ללמוד את היסודות של אנטומיה השד. הפטמה איננה אי, היא מחוברת לחזה ולחזה (חלקי גוף של אנשים מכל המינים, אם כי חלקם גדולים ורגישים יותר מאחרים). שלושת האזורים העיקריים שיש לקחת בחשבון הם השד, האראולה, שהוא האזור סביב הפטמה, והפטמה עצמה.

פטמות פטמות יותר 

עבור אנשים מכל המינים, אבל כנראה יותר עבור אנשים אשר מטופלים כמו נשים, שדיים ופטמות יכול לשאת הרבה משמעות אישית וחברתית. הם חלק של הגוף, כי הוא כפוף הרבה תשומת לב לא רצויות ו לעג. הם מהווים מוקד לדאגה בנוגע לבריאות (למשל, חששות בנוגע לסרטן השד), פוריות (למשל, השאלה אם מישהו יוכל להרות ויום אחד להניק), ורצון מיני (למשל, האם הם בגודל הנכון ובצורה, האם הם רגישים? מספיק אבל לא רגיש).

מסיבות אלה, כדאי למצוא קצת על הפטמות אתה נוגע לפני שאתה נוגע בהם.

כמה אנשים אוהבים את הפטמות שלהם מגורה, אחרים לא רוצים אותך קרוב אליהם. ייתכן שתרצה לשאול (למשל: “האם יש חלקים של הגוף שאתה אוהב שנגעו בו וחלקים שאינך אוהב שאנשים נוגעים בהם?”), אך אם תקשורת מילולית מסוג זה אינה פועלת עבורך, נסה להיות רגיש ל זה כמו שאתה לחקור גוף של שותף חדש. אם אתה מבחין בהם מתיחה או נרתעת או נראה משועמם כאשר אתה מגרה את הפטמות או השדיים, שים לב, ואולי להמשיך הלאה, או לשאול.

לנשום לפני שאתה נוגע 

בעוד כמה אנשים כמו גירוי אגרסיבי מאוד הפטמה (ראה להלן) זה תמיד רעיון טוב להתחיל לאט ועדין. אתה אפילו לא צריך להתחיל עם מגע. אם אתה יכול להשתמש בפה שלך לפוצץ את הפטמות של השותף שלך, להתחיל לשחק עם הנשימה שלך. אתה יכול מכה קשה דרך שפתיים קפוצות כדי ליצור רוח קרירה, או אפילו להתקרב ולנשום פעור פה, מה שיוצר נשימה חמה. פטמות רבות רגישות מאוד הן לגעת והן לטמפרטורה, כך שאתה מנסה לנסות לשים לב איך גם השותף שלך הפטמות שלהם מגיבים.

היכרות עם פטמות עם מגע 

תחשוב על חלק של הגוף שלך שנותן לך את המשוב המיידי ביותר, וזה עשוי להיות החלק הכי טוב להתחיל לחקור את הפטמות עם.

עבור אנשים מסוימים זה יהיה האצבעות שלהם, עבור אחרים, זה יכול להיות השפתיים שלהם או לשון, ועל עבור מישהו אחר, זה יכול להיות עוד חלק הגוף. מה אתה משתמש, להתחיל עם מגע עדין. החל בעדינות יכול לתת לגוף זמן לעלות עד לגירוי. יש כמעט אינסוף דרכים לגעת, אבל המפתח הוא לבנות במהירות הן של גירוי ולחץ.

מבחוץ מבחוץ 

להתחיל רחוק מן הפטמה לנוע פנימה. שימו לב איך העור מרגיש שונה, מן השד אל האראולה אל הפטמה. בעדינות להחיל לחץ לב איך חלקים שונים של הגוף מרגיש מתחת לעור. השתמש בתנועה מעגלית או אם אתה משתמש ביד ואצבעות, לפצל את היד החוצה בעדינות על פני השד ולאחר מכן להביא את האצבעות יחד, כי עד קצות האצבעות שלך לבוא יחד הם על הפטמה.

עיסוי סביב הפטמה, להקניט את האזור ולא נוגע בו בכלל, יצירת גירוי הרבה יותר סביב זה לפני אפס על זה.

האזור רגיש, כך מגע קצות האצבעות שלך ירגיש שונה מאוד מאשר מגע מהחלק האחורי של היד שלך, או את האצבעות, או את המרפק. אם השותף שלך אוהב את התנועה המעגלית אתה יכול לשנות את זה על ידי הולך מעגלים רחבים עם תנועה איטית הרבה עיגולים הדוק עם גירוי מהיר יותר.

ברגע שיש לך את הפטמה אתה יכול להחזיק אותו בין שתי אצבעות או בדרך אחרת ולהחיל עליו בעדינות תוך גלגול אותו קדימה ואחורה. אין דרך אחת לעשות את זה, אז ניסויים, ותשומת לב למה עובד עבור השותף שלך, היא הדרך ללכת.

מבפנים החוצה 

אם אתה כבר יודע השותף שלך אוהב הפטמות שלהם מגורה, אתה יכול גם להתחיל עם הפטמה. בואו ממנו מלמעלה בעדינות להתחיל לשפשף או להקיף מעגלים סביב הפטמה. אז אתה יכול להפיץ את הגירוי שלך, סביב האראולה ולאחר מכן את החזה. או שאתה יכול פשוט להתחיל עם קצה האצבע על הפטמה ובלי לקחת את האצבע שלך הפטמה להזיז את היד שלך, כך שאתה יוצר סוג של תחושה רוטט מחודד.

השפתיים והלשון 

בעקבות הרעיון של הפעלת איטי ובנייה, להתחיל רק על ידי הברשת השפתיים סגור על פני הפטמה. אתה יכול לאט לפתוח את השפתיים שלך כך הפטמות לבוא במגע עם הפה הפתוח שלך בשלב כלשהו להציג את הלשון שלך. נסה להשתמש הלשון שלך לשחק עם הפטמה (או עובד מבחוץ פנימה או מבפנים החוצה). לשחק עם תנועות מעגליות ו lapping, כל אחד ירגיש שונה עבור השותף שלך, כמו משטח שטוח של הלשון שלך יש מרקם ברור מן קצה.

כדי לנשוך או לא לנשוך? 

אם אתה יודע שהשותף שלך אוהב יותר גירוי אינטנסיבי, או שאתה חושד שהם עשויים, אתה יכול להשתמש השיניים, בזהירות בהתחלה. לא לנשוך במהירות או קשה, אבל אם אתה רוצה לחקור את זה, פשוט על ידי לשים את הפטמה בעדינות בין השיניים ולהשאיר אותו שם, באמצעות הלשון שלך כדי לעורר את הפטמה, אבל לא ליצור לחץ הרבה בכלל עם השיניים.

הציפייה תהיה מרגשת עבור חלק (ולא לעשות דבר עבור אחרים). ברגע שיש לך הרשאה, נגיסה ואפילו נשיכה יכול להיות משהו השותף שלך רוצה. אתה יכול גם ליצור תחושה מציצה עם הפה שלך. זה יהיה משהו שאנשים אוהבים ואחרים לא. אל תניח כי על סמך ההיסטוריה של מישהו או בעתיד אפשרי עם breastfeeding כי אתה יכול לדעת אם זה יהיה משהו מהנה ורצוי. כמו בכל דבר, כאשר ספק, לשאול.

לשחק עם טמפרטורה 

הפטמות יכולות להיות רגישות מאוד לשינויים בטמפרטורה, וכמו שסרטים קלאסיים רבים של סופרקור הוכיחו ששיחק עם טמפרטורה (אם זה קוביות קרח לקר, או נרות לבנים פשוטים נוטפים שעווה, לחום) היא דרך אחרת לקיחת גירוי הפטמה רמה עמוקה יותר או אינטנסיבית יותר. לקרח יהיה אפקט קהות, לכן הציגו אותו לאט, ואם אינכם רוצים שיתרגישו בו מיד, אל תמשיכו קרח במשך יותר מכמה שניות מבלי להזיז אותו. שעווה חם יכול להיות בטוח לחלוטין (זה הכל על השעווה, לא על הלהבה). אתה יכול לקנות נרות מיוחדים אשר להמיס בטמפרטורה נמוכה יותר (ולכן לא לשרוף), אבל נרות לבנים פשוטים גם בסדר. לבדוק את זה בעצמך קודם עבור בטיחות. אם אתה רוצה לדעת יותר, יש ספר שלם (אם כי זה קצר) על כל שעווה טמפרטורה לשחק (להשוות מחירים).

צְבִיטָה 

הפטמות עשויות להיות עמוסות קצות עצבים, והחלק הרגיש ביותר בחזהו של מישהו, אבל הם יכולים לקחת הרבה גירוי, וכמה אנשים מוצאים שהם באמת נהנים מהתחושה של הפטמות שלהם. זה לא סוג של צובט אתה עושה כילד, לתפוס מהירה ובלתי צפויה של חתיכת בשר קטנה כי הפתעות וכואב. צובט הפטמות הוא אמנות עדינה. חשוב קודם לדעת כי זה משהו שבעל הפטמה יאהב. אם אתה לא מרגיש בנוח לשאול מילולית אתה תמיד יכול לבדוק את המים על ידי לקיחת פטמה בין האצבעות שלך (לעתים קרובות הקלה ביותר כאשר זה האגודל והאצבע) וסחיטה בעדינות אוחז.

אין לצבוט ולשחרר. אולי יש כאלה שאוהבים את זה, אבל עבור רוב זה יהיה כואב בצורה לא נעימה. ברגע שיש לך את הפטמה בין האצבעות, להפעיל לחץ והחזק. אם נראה שהם אוהבים את זה, אתה יכול להפעיל קצת יותר לחץ, ושוב להחזיק. כפי שאתה עושה את זה, אתה דוחף דם מתוך הפטמה. כאשר אתה מרפה, הדם ימהר לחזור לתוך הפטמה וליצור תחושה אינטנסיבית כמה אנשים אוהבים. אם תשחרר את הפטמה לאט, היא יוצרת סוג אחד של גירוי. אם אתה משחרר את זה מהר, זה יוצר סוג אחר של גירוי. אין זכות או רע, רק להיות בטוח שאתה מקבל הרבה משוב מהשותף שלך, כך שאתה יודע מה עובד ומה לא.

מלחמות הפטמות 

אנשים אשר מגלים שהם אוהבים את התחושה של הפטמות שלהם צובטים, או ליהנות סוגים אחרים של גירוי הפטמה אינטנסיבי, אולי כדאי לחקור מלחציים הפטמות. אלה הם צעצועי מין שנועדו להתאים על, מעל, או סביב הפטמה וליצור סוגים שונים של גירוי. מלחצי פטמות ניתן להשתמש לבד או עם שותף, בהתאם לאופן שבו הם מצרפים את הפטמה, ואם או לא שתי מלחציים הפטמה מחוברים, יש הזדמנויות לשליטה גירוי הפטמה עם מלחציים. יש גם רטט מלחציים פטמות, אשר יש יתרון נוסף של להיות מסוגל מהדק על חלקים אחרים של הגוף.

No Replies to "טבעת פעמונים שלי: מדריך גירוי הפטמה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.