סקס ייעוץ: איך לשמור על סקס אנאלי נקי? | insightyv.com

סקס ייעוץ: איך לשמור על סקס אנאלי נקי?

סקס ייעוץ: איך לשמור על סקס אנאלי נקי?

אם מעולם לא קיבלת יחסי מין אנאליים, ייתכן שיש לך הרבה שאלות על זה. זה מבלבל כי, מצד אחד, זה נראה יותר סקס טאבו, לעתים קרובות פחות, מיומנויות, הדורש ידע מיוחד וטיפול. ומצד שני, אם אתה מאמין במה שאתה רואה בפורנוגרפיה, סקס אנאלי הוא בדיוק כמו כל סוג אחר של סקס, ללא קונדומים, בלי בלגן, אין צורך בתקשורת.

האמת היא אי שם באמצע.

סקס אנאלי עשוי עדיין להיות טאבו אבל זה דבר חברתי ותרבותי, זה לא משהו על המין עצמו. אנשים יכולים לקיים יחסי מין אנאליים כי הוא בטוח, מהנה ומהנה כמו כל סוג אחר של פעילות מינית. וגם סקס אנאלי דורש תקשורת, יהיה כרוך קונדומים (רוב הזמן) וזה יכול להיות קצת יותר messier.  

לאחר תוהה אם יש לפגוע (זה לא) השאלה הנפוצה ביותר שאני מקבל מאנשים שלא היה להם שום סקס לפני היא האם זה לא אומר שהם יבואו במגע עם פו או צואה.

כמה אנטומיה

בואו נתחיל עם שיעור אנטומיה. את פי הטבעת ואת תעלה אנאלי, שבו אתה הולך אם יש לך סקס אנאלי, הם מעברים, לא שטחי אחסון. זה לא המקום שבו מאוחסנים צואה (זה גבוה יותר). אם יש לך תנועה מעיים בריאה באותו יום ואתה עושה לשטוף קצת חיצוני (אולי לשים את האצבע בתוך פי הטבעת שלך קצת דרך בזמן הכביסה שלך), לא צריך להיות יותר מאשר עניין צואה דקה פי הטבעת שלך.

אם המין שלך אנאלי כרוך אצבעות, פין, או דילדו, אתה לא תהיה מכה נגד הרבה bm (כמו מורים ואחיות כמו לקרוא לזה).

אם אתה לא יכול להתמודד עם החרא, להישאר בחוץ

אתה לא הולך להיות מכוסה צואה על קיום יחסי מין אנאלי, אבל זה אפשרי, אולי אפילו סביר, שכאשר משהו הולך לתוך פי הטבעת שלך, זה ייצא עם קצת חומר צואה, אשר עשוי או לא יכול להיות נִרְאֶה.

 

זו הסיבה מדוע שימוש קונדומים וכפפות הוא כל כך חשוב. לא רק שהם שומרים אותך נקי ולהקטין את הסיכוי כי אתה תשכח לגעת בעין או לשים את האצבעות לתוך הפה שלך (או הנרתיק השותפים שלך, אם יש להם אחד), אבל אם אתה סקוואמי, קונדומים וכפפות לשים מחסום מוצק בינך לבין פו אפשרי אתה רוצה להימנע.

אחרי שאמרתי את זה, אם אתה עדיין גוזל על ידי אפשרות זו, אולי כדאי לשקול אפשרות אחרת: כי אתה לא מוכן לפעילות מינית זו.  

סקס יכול להיות מבולגן. מבולגן הוא לא רע ומבולגן לא צריך להיות מסוכן. אבל מבולגן יכול אומר שאתה צריך לדבר על משהו או שאתה צריך להיות מסוגל לנקות את עצמך או את השותף שלך עם תחושה של כיף והומור. אף אחד מאיתנו לא רוצה לסיים את יחסי המין ולהרגיש כאילו עשינו את השותף שלנו מלוכלך (בצורה גרועה).

אבל מישהו אמר לי…

אם קראת סיפורים על כמויות גדולות של צואה שמגיעים משום מקום ואתה חושש שזה קורה לך, רוב הסיכויים שזה לא.

קודם כל, שקול את הסבירות כי סיפורים רבים אתה נתקל לא נכון. אם אתה או השותף שלך יש בריחת שתן זה אפשרי כי זה יכול לקרות. במקרה זה, אתה עדיין יכול להיות מסוגל לקיים יחסי מין אנאלי (אבל זה רעיון טוב לדבר עם הרופא הראשון).

רק להיות בטוח יש לך מעיים התנועה מראש. לבסוף, חלק מהסיפורים האלה מעורבים “הפתעה” חומר צואה הם לא באמת הפתעות. אם אתה מדבר עם אנשים מעורבים לפעמים אתה מגלה שזה היה משהו מתוכנן, אחד או שניהם של השותפים נהנה מזה.

No Replies to "סקס ייעוץ: איך לשמור על סקס אנאלי נקי?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    44 − 42 =