היתרונות הרבים של אוננות (במקרה שאתה צריך סיבות נוספות)

היתרונות הרבים של אוננות (במקרה שאתה צריך סיבות נוספות)

באופן מפתיע מעט תשומת לב המחקר כבר שילם את ההשפעות הספציפיות של אוננות. ההיסטוריה של אוננות זרועים גינוי מוסרי ואי דיוקים מדעיים לגבי ההשפעות השליליות שלה אבל למרבה המזל יש סוף סוף נראה כי הסכם רפואי כי אוננות היא צורה בריאה של ביטוי מיני, ואחד עם השפעות חיוביות יותר שליליות.

עדיין רבים מאיתנו מאמינים מיתוסים אוננות שאנחנו גדלים עם, מה שהופך אותו כדאי ללמוד את האמת על ההשפעות של אוננות על הגוף ואת הנפש.

דע את עצמך טוב יותר
מחנכי מין אינם קוראים לאוננות את אבן הפינה לבריאות המינית לשווא. אוננות היא הראשונה, הבטוחה ביותר, ואת הדרך הטובה ביותר להגיע כדי לדעת איך הגוף המיני שלך עובד. אתה יכול ללמוד מה הופך אותך ומה לא. אתה יכול ללמוד איך לתת לעצמך תענוג מיני ממהר, או כאשר אין לך כלום מלבד הזמן. ככלי חינוכי, אוננות טובה יותר מכל ספר לימוד, וידאו או אתר שתקרא אי פעם (כולל זה!).

גלה דברים חדשים מחשבות, רגשות, תגובות
גם אם אתה יודע איך לעשות את העבודה, אוננות, היכולת שלך להרגיש הנאה מינית היא אינסופית אוננות היא דרך מצוינת למצוא פונקציות חדשות עבור חלקים מוכרים. לעתים קרובות, כאשר אנו מקיימים יחסי מין עם בן זוג, אנו עשויים להיות מודעים מדי, ביישנים או מוסחים אחרת כדי לשים לב למה שקורה בגופנו. אוננות, כאשר אתה עושה את זה בעצמך, מאפשר לך להתמקד בעדינות של התגובה המינית שלך, ואולי לגלות דברים שלא היו בעבר הבנתי היו חלק המיניות שלך.

הטבע של שינה סיוע
בעוד המחשבה על סקס עלול לשמור אותך בלילה שיש את זה, כולל אוננות, היא דרך מצוינת להתמודד עם נדודי שינה. במחקר שנערך ב -2000 על נשים בארה"ב, 32% אמרו כי בשלושת החודשים האחרונים הם אוננו כדרך להירדם. בין אם זה בגלל הורמונים ו אנדורפינים שפורסמו בעקבות אורגזמה, היתרונות של ניקוי הראש, או אימון cardio מיני, אוננות כי מסתיים באורגזמה היא דרך מצוינת להגיע לישון ללא כדורים, טלוויזיה, או לספור כבשים.

שיכוך כאבים
בין אם אתה חווה כאב זמני או כרוני ממפרקים כואבים, כאבי ראש, כאבי מחזור, או סיבות אחרות, אוננות ואורגזמה יכולה, במקרים מסוימים, לספק הקלה טבעית בכאב. למרות שאנו לא יודעים בדיוק למה, המחקר תיעד עוררות ואורגזמה וכתוצאה מכך צמצום סף הכאב. זה שווה לציין כי עבור כמה תנאים (כמו מיגרנה כאבי ראש) אורגזמה יכולה גם להפחית את הכאב או להגדיל אותו.

משכך מתח של הטבע
מספר מחקרים תיעדו את השפעות ההרפיה של אוננות המושרה באוננות. מלבד היתרונות הפיזיים, אוננות, כאשר אתה עושה את זה נכון, הוא על כל "אתה הזמן" ולקחת זמן להתמקד בעצמך היא דרך מצוינת לשבור את הלחץ של חיים עסוקים. במיוחד כאשר נעשה שימוש עם פנטזיה מינית, אוננות יכולה להיות בריחה גדולה, דרך לשחרר קצת קיטור, בעוד אוננות לבד לא יכול להיות מספיק כדי להתמודד עם כל הלחץ בחיים שלך, זה בריא, חינם, ולא תרופתי הכלי הנכון בהישג ידך (או כל חלק גוף אחר או צעצוע מין, לפי העניין).

מניעת סרטן?
זה לא נמצא קרוב מתאם ברור אבל שני מחקרים מצאו קשר בין מספר הפעמים אדם ejaculates ואת הסבירות של מקבל סרטן הערמונית.

בלוטת הערמונית מייצרת ומאחסנת נוזל הזרע ונוזל יכול לבנות הערמונית אם אדם הולך הרבה זמן בלי שפיכה. הצטברות זו אינה תמיד בעיה, אך במחקרים שגברים ששפיכו יותר היו בסיכון נמוך יותר ללקות בסרטן הערמונית. חוקר אחר הציע תיאוריה כי אורגזמה עשויה להציע השפעה מגנה מפני סרטן השד באמצעות oxytocin שפורסמו באורגזמה.

מקורות:

קורנוג, מ. הספר הגדול של אוננות סן פרנסיסקו: למטה לחץ, 2003.

Komisaruk, B., Beyer-Flores, C., ו- Whipple, B. מדע האורגזמה בולטימור: הוצאת אוניברסיטת ג'ונס הופקינס, 2006.

No Replies to "היתרונות הרבים של אוננות (במקרה שאתה צריך סיבות נוספות)"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    92 − = 83