סקס אמיתי על המסך הגדול: סרטים שמציעות סקס סקס אמיתי | insightyv.com

סקס אמיתי על המסך הגדול: סרטים שמציעות סקס סקס אמיתי

סקס אמיתי על המסך הגדול: סרטים שמציעות סקס סקס אמיתי

בין אם על ידי עיצוב או כברירת מחדל, את הנושא של סרטים המיינסטרים המכילים סצינות סקס אמיתי נוטה להוציא את מציצן בכולנו. Moviegoers ואתרים מעריצים הסרט לייצר רשימות אינסופיות של מה שהם רואים את הסרט הטוב ביותר הקלעים סצינות אבל זה מעניין כי הקלעים האלה הם לעתים רחוקות זהה הסרטים (הידוע לשמצה) המיינסטרים כי ללכוד שחקנים שיש סקס אמיתי על המסך.

הקסם שלנו עם הסרטים האלה המיינסטרים עם סצנות סקס אמיתיות נראה קצת מוזר לאור תעשיית מיליארדי דולרים פורנו, שמציעה סקס “אמיתי” על הסרט בכל דרך שניתן להעלות על הדעת.

כמובן, כדאי לשאול את השאלה האם הסצנות המיניות האמיתיות בסרטים מבוגרים הן פחות או יותר אמיתיות מאשר סצנות סקס בסרטים המיינסטרים, בהתחשב באופי המבוצע של ההפקה שלהם.

הנושא מעלה שאלות לגבי מה שמייצג מין או מין. ומי יגיד איזה סרטים יש סקס אמיתי? השחקנים שהיו בסרט? הפובליציסטים? אין סמל ב- IMDB כדי להדריך אותנו בתחום זה. אבל עבור סקרן, הנה רשימה של סרטים המיינסטרים משנות ה -70 וה -80 שמתיימרים להכיל סצינות סקס אמיתיות.

אל טופו (1970)
זה קלאסי פולחן, נחשב על ידי כמה להיות המערב goriest אי פעם עשה גם תכונות סצינה סקסית נכבד בין הבמאי כוכב אלכסנדרו Jodorowsky ו Mara Lorenzio, אשר כנראה un-simulated.

השיר של באדאסס מתוק (1971)
מלווין ואן פיבלס, הבמאי וכוכב הסרט הבלייספלציוני הזרע הזה סירבו להגיש אותו לדירוג וכנראה השתמשו במין מפורש (ובמקרים מסוימים גם ללא סימולציה) ליתרון השיווקי שלו, פרסום על כרזות “מדורג X על ידי All- חבר המושבעים הלבן! ” הוא גם השמועה כי הוא רכש STD בזמן הצילומים, והגישו וקיבלו הטבות פיצוי עובדים.

ורוד פלמינגו (1972)
עוד פולחן קלאסי, זה היה סרטו הראשון של ג’ון ווטרס. הדמויות בסרט מתחרות על התואר “האדם הכי מזוהם בחיים” ובתוך כך חושפות אותנו לכל מיני מעשים מיניים (ולא ממש) המיועדים להסית, לעורר, לגועל, ולגרום לנו לצחוק כמו שאנחנו מעולם לא צחקתי קודם.

בתחום החושים (1976)
הוחרם על ידי המכס האמריקני בעודו בדרכו לפסטיבל הסרטים של ניו יורק ולאחר מכן שוחרר לא מדורגת, סרט זה משפיע על ידי Oshima Nagisa עוקב אחר יחסים נלהבים מינית אובססיבי עד סוף הרסני שלה. ככל הנראה, הסרט מעולם לא הוצג בשלמותו ביפן ולא אושרה על ידי מועצת הקולנוע הבריטי עד 1991.

קאליגולה (1979)
בבימויו של טינטו בראס וככוכבים, בין היתר מלקולם מקדואל, ג’ון גילגוד, פיטר או’טול והלן מירן, זה היה המבט הפורנוגרפי המייסד של בוב גוצ’יון,.

ספטרים (1980)
סרטו של פול ורהובן, הידוע יותר בסרטים כמו Robocop, Total Recall, והשחקנים הקלאסיים, עוקבים אחר קבוצה של נערים הולנדים טעונים מינית, כשהם מתמודדים עם שינויים דרמטיים בחיים שמעורבים במין בדרכים רבות ושונות.

השטן בבשר (1986)
סרט זה, המבוסס ברוחב על הרומן הידוע לשמצה של ריימונד רדיגוט, עוקב אחרי רומן האהבה הנלהב ביותר בין צעיר ביישן וצעיר לבין אישה מינית מתפרצת. בימוי: מרקו בלוצ’יו בכיכובם של מרשקה דטמרס.

אידיוטים (1998)
סרטו של לארס פון טרייר על קבוצה של אנשים אינטליגנטיים ומשועממים שהחליטו לעורר את חייהם על ידי מתנהג כאילו יש להם נכויות התפתחותיות בפומבי, היה הסרט השני שנעשה תחת הדרישות של Dogme 95, הדורש תאורה טבעית, מצלמות כף יד, ולא אפקטים מיוחדים או איפור.

בהתאם לגישה הטבעית, הסרט כולל גם סצינות סקס אמיתיות.

פולא X (1999)
סרט זה, המבוסס על רומן של הרמן מלוויל, ובבימויו של לאוס קאראך, מקבל ביקורות מעורבות, החל אינטנסיבי רק יומרני מאוד, ואת רוב תשומת הלב בארצות הברית היה קשור סצינה מהביל ומראית עין סקס אמיתי בין שני הראשי דמויות. 

רומנטיקה (1999)
סרטה של ​​קתרין ברייאט על חקירתה של אשה במעמקי משמעותה המינית עצמה, כמו בסרטים רבים ברשימה, הועלה על נס והלל. בנוסף לסצנות רבות של סקס אמיתי, רומנטיקה הציגה את הופעת הבכורה של כוכבת הפורנו רוקו סיפרדי, שעצם משחק הפורנו גאה בה (וזה אומר משהו).

Baise-Moi (2000)
קראו “סוג של תלמה ולואיז על סדק”, Baise-Moi מלא סקס אמיתי מפורש, ובעוד זה עשוי להיות שווה לראות, זה רחוק ארוטי.

הסרט הוא אלים, קשה הבטן בחלקים, ויש מבקרים אומרים שזה פשוט רע. אבל אין ספק כי הבכורה הבכורה של וירג’יניה דספנטס (הסרט מבוסס על הרומן שלה באותו שם) משתמשת במין כדי לאתגר את הצופים בדרכים שלא חשבו על ידי מקבלי, למשל, 9 וחצי שבועות.

אִינטִימִיוּת (2001)
מועצת הסרטים הבריטית הצנזורה החליטה להשאיר סצינת סקס אוראלית אמיתית בסרט של פטריס צ’ראו על שני אנשים שמפגשים באקראי (ובמקרה של אחד מהם, נואפים).

פורנוגרף (2001)
סרט ברטרנד בונלו על פורנוגרף שהוציא 20 שנה מהתעשייה חוזר לעשיית סרטי פורנו, אך מגלה שהמשמעות והעסקים של התעשייה השתנו לחלוטין – לרעה. צילומי הפורנו המצולמים מראים כנראה סקס אמיתי.

פארק קן (2002)
מנהל לארי קלארק יש הרגל לשים צעירים על המסך בדרכים שאינן מטריד רבים, ו קן פארק, אשר כנראה כולל שתי סצנות סקס אמיתי, הוא לא יוצא מן הכלל.

הארנבון החום / (2004)
זה סרט וינסנט Gallo שנתפסו הרבה תשומת לב עבור סקס אוראלי אמיתי שלה בכיכובה של קלואי סוויני, ובדרך כלל פחות עבור שלה, אתה יודע, כל דבר אחר.

9 שירים (2005)
ניסוי הסרט האחרון של מייקל ווינטרבוטום משלב מוסיקה חיה ומין אמיתי. היא גם אחראית על מה שעלול להיות קו הסיום האהוב עלי בכל ביקורת קולנועית: “השפיכה על המסך עשויה להיות יותר מהקהל המיינסטרים, אבל כוונותיו של וינטרבוטום טהורות”.

קרב בשמים (2005)
סרטו של קרלוס רייגאדאס על בתו של פוליטיקאי שמוביל חיים כפולים כזונה יוקרתית, שצולם עם שחקנים של שחקנים לא מקצועיים. 

מוגבל (2006)
הסרט הראשון הוא סרט קצר מסוגו, המפגיש בין סקס ואמנות בסדרה של סרטים קצרים שנוצרו על ידי כמה מן האמנים והמנהלים החזותיים והפרובוקטיביים ביותר בעולם. במפורש בתוכן, הם חושפים את העמדות המגוונות שבאמצעותן אנו מייצגים את עצמנו מבחינה מינית.

אוטובוס קצר (2006)
התזכורת האחרונה כי אם אתה שם סקס אמיתי בסרט, זה כל אחד צפוי לדבר על.

סרטו של ג’ון קמרון מיטשל מתעד את חיי המין של קבוצת הניו יורקים. 

נימפה () מטורף (2014)
אחד היתרונות של להיות במאי ידוע פרובוקציה יכול להיות שכאשר התוכן של העבודה שלך הוא על סקס אנשים עשויים לשמש להיות המום, ולכן יכול להיות מסוגל פשוט לקחת את זה בלי התנשפויות. יש שפע של התנשפות בסרטו של לארס פון טרייר, בעל שני החלקים, שכותרתו אומרת הרבה ממה שצריך לומר אבל מסוג אחר.

 

No Replies to "סקס אמיתי על המסך הגדול: סרטים שמציעות סקס סקס אמיתי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    2 + 5 =