כיצד אור חדר סקס: סקס טוב יותר באמצעות תאורה | insightyv.com

כיצד אור חדר סקס: סקס טוב יותר באמצעות תאורה

כיצד אור חדר סקס: סקס טוב יותר באמצעות תאורה

לאור יש השפעה עצומה על מצב הרוח. רוב האנשים שמעו על הקשר בין חוסר אור טבעי ודיכאון, אבל בדרכים מתוחכמות ומיידיות יותר, תאורה יכולה לעזור לרמז על מצבי רוח שונים והיא יכולה לעזור לנו להירגע ולמקד את תשומת הלב שלנו. שאלתי את מעצבת התאורה עטורת הפרסים רבקה פיצ’רק (המוכרת יותר ויותר עם תיאטרוני תאורה מאשר חדרי שינה) לכמה רעיונות על איך להדליק חדר לכל מפגש ארוטי.

הנה עצות העליון שלה.

 1. כל מקום הוא שונה, לקחת את הזמן כדי הניסוי.
  להשקיע קצת זמן לשחק עם האור בחדר שלך. כל חלל הולך להיות שונה, הרהיטים כי הוא בחלל, איך זה ממוקם, את הגודל ואת הזווית של הקירות, גובה התקרה. יש מעט מאוד מוחלטים בתאורה; זה תלוי במה שאתה הולך.
 2. שקול את מצב הרוח המינית שאתה מנסה להגדיר.
  האם אתה הולך לילה מטורף של נטוש חיות באווירה מועדון? או בית בושת צרפתי מסתורי במקצת, משנות ה -20? או מאורה נעים, נוח מספיק כדי להפוך אפילו את הלחץ ביותר להרפות מעכבות שלהם? אילו אורות אתה משתמש, ואיך אתה משתמש בהם יהיה תלוי הטון המיני שאתה מנסה להגדיר.
 3. כאשר אתה תאורה עבור סקס, dimmers תמיד טוב.
  שקול התקנת dimmers על כל אורות תקורה. זה לא קשה לעשות (כל עוד יש לך כמה הוראות בטיחות טובות, ולוודא לך להעיף את הזכות breakers) ויהפוך את העולם של הבדל.
 1. כאשר אתה תאורה עבור סקס, פלורסנט הוא תמיד רע.
  אפילו את איקאה נמוך wattage אלה מנסים לא להיות פוגע – הם עדיין. אורות ניאון רבים מכילים כספית, רעלן אתה פשוט לא רוצה בחדר השינה שלך. אורות ניאון אינם יציבים – הם מהבהבים במהירות לסירוגין, ולמרות שזה לא בהכרח לעין, עבור רבים זה גורם לכאבי ראש ו עייפות העיניים. כמו כן, זה פשוט לא נראה טוב.
 1. אין להפיץ אור בכל רחבי החדר, נקודות ספציפיות לאור.
  עדיף להשתמש בהרבה נקודות אור מקומיות. תפוס כל מנורות שולחן, או לקרוא אורות יש לך ולשחק מסביב. הצבע אותם על הקיר, לתוך הצמח, או על ציור. אורות להאיר נקודות ספציפיות של המיקוד נהדרות עבור ביצוע החדר נראה יפה. אתה יכול להשתמש בטכניקה זו הן כדי למשוך תשומת לב לחלקים של החדר, כמו גם להסתיר פינות כי הם מלאים זבל.
 2. אתה לא צריך להוציא הרבה על אורות מיוחדים.
  שים את האור על הרצפה, לכוון את אור השולחן שלך בתמונה, נסה להפוך את הטלוויזיה מסביב לקיר לבן עבור אפקט מרגש צבעוני. לשחק עם מה שיש לך, ולהיות יצירתי על מה אתה הבעלים של האורות.
 3. אור החדר שלך עבור גופים סקסיים.
  אם אי פעם היה בחדר שינוי עם fluorescents תקורה בהיר רבעונים קרובים אתה יודע איך מחמיאים כמה תאורה יכול להיות על הגוף שלנו. שקול לנסות להדליק מהצד – זה באמת עוזר להדגיש את הצורה של הגוף – היא הדרך העיקרית לאור רקדנים מקצועיים.
 4. נרות להגדיר את מצב הרוח יפה.
  הנרות, כמובן, נהדרות – אם אתה אוהב אותי ונרדם להירדם לפני כיבוי כל סכנות האש – השתמש אורות תה בתוך נר קטן – יש לי זכוכית אדומה לזרוק זוהר מהבהב באמת סביב החדר, נייר גוונים הם נהדר כדי לרכך נורות ליבון. (שוב, דימר יעבור דרך ארוכה ליצירת אווירה חמה וחמה).
 1. אם אתה רוצה את זה בהיר, הניסוי עם מקורות שונים.
  רק הופך את האור מעל הוא משעמם. זה מציף את החדר בדפוס צפוי ומציע ניואנסים. אם אתה רוצה את זה בהיר להשתמש באור עבודה נייד (יש להם כלובים כך שהם יכולים להיות דפקו קצת, יש להם יד מבודדים וקל לזוז מסביב – זהיר למרות זאת, חתיכות מתכת לא מסוכך יכול לקבל ממש חם). אתה יכול לקנות אותם לכל היותר חנויות חומרה.
 2. ליצור צללים יפים על הקירות שלך.
  הניסוי באמצעות מנורות שלך כדי להפוך את הצללים על הקירות. לכוון אור בקיר דרך זכוכית צבעונית ואתה יכול לקבל דפוסי יפה, אבל אפילו טוב יותר, למקם את האור כך הצללים נעים לך ולשותף שלך מוקרנים גדול מהחיים על הקירות סביבך. Shadowplay יכול להיות מצחיק מאוד סקסי.

   

  No Replies to "כיצד אור חדר סקס: סקס טוב יותר באמצעות תאורה"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   8 + 2 =