מדריך למשתמש חרוזים אנאלי – insightyv.com

מדריך למשתמש חרוזים אנאלי

חרוזים אנאלי הם סדרה של פלסטיק קשה או כדורי גומי רכים כי הם מחוברים אחד לשני על ידי מחרוזת או מעוצב כמו חתיכה אחת. לפעמים החרוזים הם בגדלים שונים, החל קטן מקבל בהדרגה גדול ככל שאתה להזיז את המחרוזת. לפעמים הם באותו גודל לכל אורך הדרך. בקצה הידית, יש לולאה גדולה יותר או משהו אחר כדי לאפשר למשתמש למשוך את החרוזים החוצה, וכדי למנוע את החוט כולו להחליק לתוך פי הטבעת.

כמו רוב צעצועי המין, חרוזים אנאלי לא באים עם הוראות. בגלל שהם נועדו לשימוש אנאלי הם עשויים, עבור אנשים מסוימים, לבוא עם שאלות ודאגות יותר צעצועי מין המיועדים לשימוש חיצוני או נרתיקי. ידע הוא כוח, אז לפני שאתה תופס את החרוזים האלה, המשך לקרוא.

הימנע חרוזים להשתמש מחרוזת ניילון

כמה חרוזים אנאלי מורכבים סדרה של כדורי פלסטיק קשה כי הם קשורים על חוט ניילון. חרוזים אלה הם באיכות הנמוכה ביותר והם לא מומלץ. מחרוזת קשה לנקות כראוי (זה אומר שאתה צריך להשתמש קונדום על חרוזים בכל פעם, אשר יכול לשנות את ההרגשה של חרוזים). הקשרים במחרוזת יכולים להיות לא נוחים. ישנם סגנונות רבים של חרוזים זולים כי הם עשויים גומי מוצק אלה הם הרבה יותר קל לנקות, תימשך זמן רב יותר ונוחים יותר לשימוש.

חומר סיכה נדרש

אתה תמיד צריך להשתמש חומר סיכה אישי עם חרוזים אנאלי.

סיכה מבוססי מים הם בחירה טובה עבור כמעט כולם. אם אתה משתמש חרוזים אנאלי עשוי סיליקון לא להשתמש סיליקון מבוסס חומר סיכה. שים כמות נדיבה של חומר סיכה על חרוזים (הקפד לשים סיכה על כל החרוזים, לא רק את אלה בקצה). עם האצבעות שלך, אתה יכול גם לשים קצת חומר סיכה על החיצוני רק בתוך פי הטבעת.

קליל יותר קל לשימוש עם חרוזים אנאלי כפי שהם לא להחליק את הצעצוע מיד. אתה כנראה צריך לחדש את lube בשלב מסוים.

קונדומים חרוזים אנאלי

שימוש בקונדום על חרוזים אנאליים הוא דרך קלה לשמור אותם נקיים, לגרום להם להימשך זמן רב יותר, ולהפחית את הסיכון של העברת כל זיהומים. אם אתה היחיד באמצעות חרוזים אנאלי שלך קונדום לא ייתכן שיהיה צורך. אם אתה חושב שתשתף את החרוזים שלך, עליך להשתמש בקונדום חדש בכל פעם שאתה משתמש בחרוזים. אם אתה משתמש חרוזים כי הם גומי מוצק המשרד מספיק לא לכופף, באמצעות קונדום לא ישנה את הדרך חרוזים מרגיש.

 

בדוק את המוצר

לפני שאתה משתמש חרוזים אנאלי שלך בפעם הראשונה, להוציא אותם מהחבילה, לשטוף אותם היטב, ולאחר מכן לבדוק אותם בזהירות. חפשו תפרים, קרעים או קצוות חדים. אם חרוזים אנאלי שלך הם פלסטיק, אתה יכול להשתמש לוח אמורי להגיש כל התפרים למטה כך שהם חלקים. אם החרוזים האנאליים שלך אמורים להיות עשויים מחומר שאינו נקבובי, חפשו כל חורים או פיסות חסרים מהחומר. אם יש פגמים, החזרת חרוזים אנאלי שלך לפני שאתה משתמש בהם.

התחל משלך

גם אם אתה מתכנן לתת את השותף שלך להשתמש חרוזים אנאלי איתך, זה רעיון טוב לנסות אותם בעצמך בפעם הראשונה.

תרגישו פחות מודעים לעצמכם ו / או שאתם באמת יכולים להתרכז איך זה מרגיש בשבילך בלי להיות מוסחת (לטוב ולרע) על ידי שותף. ודא שיש לך קצת זמן מספיק פרטיות לפני לרדת לעסק.

הפעל את עצמך על הראשון

לפני שתנסה להשתמש חרוזים אנאלי שלך בפעם הראשונה, לקבל את עצמך מופעלת אבל אתה עושה בדרך כלל. אם אתה מרגיש מגושם או מוסחת, זה יכול לעשות חדירה קשה יותר, כך להיות רגוע ועורר יכול לעשות את הפעם הראשונה שלך עם חרוזים אנאלי ללכת בצורה חלקה יותר.

איך הם עובדים

הוספת חרוזים אנאלי לא ליצור כל הנאה אינטנסיבית, ואת אותם בתוך אתה לא מרגיש בדרך כלל טוב או רע. הנחת היסוד מאחורי חרוזים אנאליים היא שכאשר אתה מושך אותם החוצה, ואת חרוזים לעבור לאורך שני שרירי הצוואר טבעת, אז אתה מרגיש סדרה של תחושות מהנות.

זה יכול להיחשב דומה שיש כל שריר אחר עיסה, למרות אלה הם השרירים כי לא מקבלים massaged לעתים קרובות. בדיוק כמו עם עיסוי רגיל, כמה אנשים באמת ליהנות זה תחושה ואחרים לא יאהבו את זה בכלל.

התחל לאט

ברגע שאתה מרגיש רגוע ומוכן להכניס את החרוזים, ויש לך הרבה סיכה על החרוזים, להתחיל לאט לאט להכניס אותם אחד אחד. שימו לב איך זה מרגיש, ואם אתה מרגיש כל כאב או אי נוחות או להאט, להוסיף עוד סיכה, או להפסיק. לאחר כל החרוזים מוכנסים אתה יכול לבחור לעשות דברים אחרים לעורר את עצמך בדרכים אחרות. כאשר אתה מוכן, להתחיל לאט למשוך את החרוזים החוצה. בסופו של דבר, ייתכן שתרצה לעשות את זה מהר או לאט יותר, אבל בפעם הראשונה, ללכת נחמד ואיטי. שימו לב לתחושה כמו כל חרוז עובר על שרירי הסוגר.

תזמון השימוש חרוזים אנאלי 

בהרבה ספרות פורנוגרפית וכמה סרטי פורנו, מדברים על חרוזים אנאליים שנשלפים “בנקודת האורגזמה” וזו חוויה אורגזמית ענקית. אתה בהחלט יכול לנסות לעשות את זה, אבל זה לא הכרחי ואנשים רבים אוהבים להשתמש חרוזי אנאלי בזמנים שונים של משחק מיני. אנשים מעטים מתארים חרוזים אנאליים כחוויה המינית הגדולה ביותר שלהם, והם אינם פופולריים כמעט כמו צעצועי מין אחרים, אבל הם עדיין יכולים להיות צורה מהנה וייחודית של משחק אנאלי ותחושה גופנית.

שימוש חרוזים אנאלי עם שותף

שימוש חרוזים אנאלי על שותף יכול להיות חוויה מרגשת. הוא מציע את ההזדמנות עבור הרבה הצטברות מתגרה כמו גם הוספת אלמנט של כוח לשחק לתוך סקס שלך לשחק. אבל בגלל הרקמות בפי הטבעת ופי הטבעת קל יותר לקרוע, וזה סוג של משחק נחשב סיכון גבוה יותר, חשוב לך יש תקשורת טובה עם השותף שלך לפני העוסקים משחק אנאלי, כולל באמצעות חרוזים אנאלי. אם אתה לא יכול לספר לבן הזוג שלך מה לעשות, מתי להתחיל, לעצור או להאט, אתה לא צריך לתת להם להשתמש חרוזים אנאלי עליך.

טיפים

  • אל תלך שולל פורנו: שחקנים פורנוגרפיים צפויים לעסוק במגוון רחב של פרקטיקות מין מסוכנות. האופן שבו צעצועי מין, כולל חרוזים אנאלי, משמשים בסרטי פורנו לא מומלץ בדרך כלל. לפעמים הם הולכים איטי להיות בטוח, אבל את הדרך בה הוא נערך הסרט עושה את זה נראה כאילו כל פעולה מתרחשת בתוך כמה דקות. גודל הצעצועים המשמשים פורנו יכול גם להיות מטעה. אם אתה חדש לשחק אנאלי, כדי להיות בטוח להתחיל קטן אל תדאג אם מה שאתה עושה נראה כמו שזה עושה בסרטים.
  • בטיחות משחק אנאלי עבור נשים: נשים צריכות להיזהר כדי למנוע חומר עובר או נוזלים מן פי הטבעת ואת פי הטבעת לנרתיק. חיידקים שחיים די בשמחה בפי הטבעת יכולים לגרום להרס בנרתיק. מאחר ו orifices קרובים יחסית יחד, אתה ו / או השותף שלך צריך להשתמש לטקס או לא לטקס כפפות כאשר העוסקים בכל סוג של משחק אנאלי ולהסיר את כפפות לפני כל אחד מכם לגעת הפות או הנרתיק.

No Replies to "מדריך למשתמש חרוזים אנאלי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.