יסודות כיף (ובטוח) | insightyv.com

יסודות כיף (ובטוח)

יסודות כיף (ובטוח)

זה עדיין עשוי להיות נושא טאבו בפומבי, אבל מחקר הסקר עולה כי יותר מאיתנו בוחנים משחק אנאלי בצורה זו או אחרת, וכן עדות אנקדוטית מחנויות סקס ממוקד החינוך מספרת לנו כי מין אנאלי הוא רועם העסק.

נתחיל עם טרמינולוגיה. סקס אנאלי משמש בדרך כלל כדי להתייחס חדירה או יחסי מין אנאלי, ואילו משחק אנאלי משמש לתיאור כל סוג של משחק מין המערבת את הבטן, פי הטבעת, או פי הטבעת.

 ההבדל הוא חשוב. רוב האנשים שומעים סקס אנאלי וחושבים על חדירה. אבל העניין הגובר בארוטיקה האנאלית לא תמיד כולל חדירה. וזה לא צריך.

משחק אנאלי עשוי להיות פופולרי יותר עכשיו, אבל זה לא אומר שזה חלק חיוני של חיי מין בריאים או מהנים. כמו כל פעילות מינית, משחק אנאלי צריך להיות בחירה, לא לחץ או מטרה אתה מרגיש שאתה חייב להגיע.

אם אתה סקרן לגבי משחק אנאלי ואינך יודע היכן להתחיל, בדוק את התשובות לשאלות נפוצות של סקס אנאלי. אם אתה מוכן לחקור, הנה חמישה שלבים חשובים כדי לחקור משחק אנאלי pleasurably ובבטחה.

שלב 1: למד על פי הטבעת.

אלה הן כמה נקודות הנאה: הפתיחה של פי הטבעת מכילה את הריכוז הגבוה ביותר של קצות העצבים. לאחר מכן, פי הטבעת מגיבה בעיקר לרגשות של מלאות או לחץ. הפעלת לחץ על קיר הגחון של פי הטבעת כמה סנטימטרים יעודד את בלוטת הערמונית.

קצה של הגוף (פנימי) הדגדגן יכול גם להיות מגורה דרך פי הטבעת.

שלב 2: להירגע ולקחת את הזמן שלך.  

עבור רובנו, ובמיוחד עבור אנשים חדשים לשחק אנאלי, זה לא סוג של סקס זה צריך להיעשות במהירות. זמן וסבלנות הם המפתח. לאט לאט לחקור את הפתיחה האנאלית שלך (שרירי הסוגר), תעלה אנאלית, בלוטת הערמונית.

להיות מודעים למה מרגיש טוב, מה לא. עצור אם אתה overwhelmed קשה או שלילי רגשות. לנשום, להירגע, להמשיך אם תבחר. אם זה כואב, לא לכפות אותו. הכאב הוא אינדיקציה לכך שמשהו לא בסדר.

שלב 3: לפתוח את דעתך. 

משחק אנאלי הוא לא רק על חדירה עם פין או דילדו. הוא כולל מגע עם אצבעות או חלקי גוף אחרים או חפצים, ליקוק או מגע בעל פה אוראלי (המכונה analingus או rimming), משיכת לפתוח את הישבן ובכך למתוח את הפתח האנאלי, וחדירה עם אצבעות, צעצועים, הפין. אל תשכח פנטזיה ומלוכלך מדבר כדי להגדיל את המשחק אנאלי – או במהלך סוג אחר של משחק לחלוטין!

שלב 4: שחק בבטחה.

בגלל בטנה של פי הטבעת רגיש מאוד נזק, לטפל. כל דבר ליד או בפי הטבעת צריך להיות חלק או ללא קצוות משוננים; לחתוך ציפורניים קצרות ועגולות בקצוות עם לוח אמרי. דילדו עם בסיס מתלקח מומלץ – כל דבר החליק מתוך אחיזתך לא ניתן לשחזר בקלות! חומר סיכה חיוני לחדירה אנאלית כמו פי הטבעת אינו מייצר שימון משלו. השתמש קונדומים על דילדו ו הפין כדי להפחית את הסיכון של זיהומים.

שלב 5: שמור נקי גם אם אתה רוצה לקבל מלוכלך. 

עבור אנשים מסוימים, זהו ההיבט הטאבו של משחק אנאלי שהוא מופעלת.

 אין שום סיבה לאבד את זה. זה בסדר סקס להיות “מלוכלך” וזה לא עושה את זה מביש. אבל כשזה מגיע לשחק אנאלי יש כמה דברים להיזהר.  

אין להזיז שום דבר מהפי הטבעת אל הנרתיק – חיידקים שחיים די בשמחה בפי הטבעת עם סיבה הרסנית בנרתיק. השתמש קונדום טרי על הפין או צעצועים וכפפות לטקס טריים על הידיים, או לשטוף היטב ביסודיות. השתמש סכר שיניים או פרוסה לפתוח קונדום להשתמש כמחסום עבור מגע אנאלי פה.

No Replies to "יסודות כיף (ובטוח)"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    28 − = 24