איפה למצוא גדול למבוגרים סקס חינוך

איפה למצוא גדול למבוגרים סקס חינוך

אם אתם מחפשים מידע נוסף על תרגול מיני או טכניקה או אם אתם שותפים ואתה מחפש דרך להרחיב את האופקים המיניים שלך יחד, סדנת מין יכולה להיות דרך מהנה ללמוד. יש הרבה סוגים שונים של סדנאות מין וההבדלים בין סדנאות תלויים במספר גורמים.

ידע וניסיון של מנחה הסדנא (ים)
חלק ממנחי הסדנה למין יוכשרו במיניות האדם ויש להם שנים של הוראה או ניסיון קבוצתי.

לאחרים לא תהיה שום ניסיון מעבר למכירת צעצועי מין או לרצות לשמוע את עצמם מדברים. ההצלחה של סדנה תלויה במידה רבה על האדם המוביל אותו ואתה צריך לראות אם אתה יכול לקבל הפניה מחבר או מקור מהימן למנחה סדנה טובה.

ארגון או עסק אירוח הסדנה
אם הסדנה נערכת בחנות סקס אתה יכול לצפות אלמנט כלשהו של המכירה להיות מעורבים, אבל זה צריך להיות משני לחוויה חינוכית. אם אתה מכיר את חנות סקס המארח את הסדנה, זה רעיון טוב לעשות קצת לחפש סביבם, לשאול חברים אם הם אי פעם השתתפו בסדנה שם, וכו '... הפוליטיקה ואת קהל הלקוחות של החנות עשוי לתת לך מושג על מה הסדנה תהיה כמו. אם חברה שמקיימת סדנאות כאלה, כדאי לדבר עם מישהו מהחברה ולשאול שאלות על מי בדרך כלל, האם יש הגבלות על מי יכול להשתתף (על פי גיל, מין, נטייה מינית או זהות).

חיפוש באינטרנט היא דרך קלה לעשות קצת מחקר.

מטרות הסדנה
סדנה המציעה ללמד אותך 10 עצות לתת מכה גדולה יהיה שונה מאוד מאחד כי מיועד לאנשים שחוו התעללות מינית ורוצים לבנות חיי מין בריאים עבור עצמם. לדעת פרטים רבים על מה הסדנה מציעה היא אחת הדרכים למנוע אכזבה.

לשאול על רמת ההשתתפות הצפויה ואם לא יהיה קל להשתחוות של השתתפות בתרגיל יכול להיות מועיל. ברגע שאתה יודע את המטרות של הסדנה אתה יכול להחליט אם הזכות שלה בשבילך. אם אתה מחפש טיפים וטכניקות פשוטות ממורה או הזדמנות לחלוק את החוויות שלך וללמוד עם קבוצה ייתכן שתרצה סדנאות שונות מאוד.

אורך הסדנה
מה שתקבל מ שעה וחצי סדנה יהיה שונה מאוד מכל יום או בסוף השבוע לסגת. זה הכללה אבל אתה יכול כנראה לצפות פחות עומק ולפעמים יותר של נפילה המכירות מכל סדנה זה שעה או פחות, במיוחד אם זה קורה בחנות סקס. ודא שאתה מרגיש בנוח עם עלות הסדנה בהתחשב לאורך הזמן זה. אחרת אתה יכול לעזוב מרגיש אומלל וקרע.

עלות סדנה
המחיר צריך להיות תלוי באורך הזמן בו פועלת הסדנה, בחוויה של המנחה ובמיקום. סדנה זה 1 ½ עד 2 ½ שעות בדרך כלל יעלה בין $ 20 - $ 35. יום מלא וסופי שבוע סדנאות סדנאות יעלה במאות דולרים (עלויות עשויות להיות תלוי אם החדר והלוח כלולים אם הסדנה היא יותר מיום אחד).

אם אתה מובטל או underemployed סביר לשאול אם יש סולם הזזה בתשלום. מידע מיניות טובה וחינוך לא צריך להיות נגיש רק לאנשים עם הרבה הכנסה פנויה, ואנו מקווים, ארגונים פרוגרסיביים יחסי מין יסכימו.

מה אני יכול לצפות מסדנת סקס?

רוב סדנאות המין הקצרות המתקיימות בחנויות סקס חיוביות הן בבגדים. חלקם יכלול תרגילים מעשיים, אם כי בדרך כלל אלה אינם מיניים במפורש. אחרים יתבססו סביב Q & A עם מנחה, ובמקרים אלה חשוב לקום את האומץ לשאול את השאלות שלך שמא פונה הסדנה כולה עם אדם אחד מדבר שואל מה שחשוב להם. לפעמים החלק הכי טוב של סדנת מין הוא מה שקורה אחרי שאתה מגיע הביתה. גם אם אתה לא wowed על ידי מנחה או את הקבוצה, אם זה נותן לך קצת השראה או פרץ של יצירתיות זה יכול להיות שווה את זה.
דבר אחד להיות מודע הוא כי רבים, למעשה, רוב הסדנאות מינית לא הוכשרו רשמית כמורים או מנהיגי הקבוצה. הם כנראה יש אג'נדה והם אולי לא יודעים איך לענות על השאלות של כולם. השתתפות בסדנאות במרכז או בבית הספר לעיתים קרובות לתת לך קבוצה איכותית יותר ניסיון חינוכי.

שאלות לשאול לפני ההרשמה

שאל על מדיניות ההחזרים שלהם. אם אתה לא מרוצה הסדנה אבל להשתתף בסדנה כולה, הם מציעים משהו?

שאל על המדיניות שלהם סביב אפליה. אם המנחה או מישהו המשתתפים בסדנה עושה תגובה כי הוא מפלה, לשאול איך זה מטופל. הדבר האחרון שאתה רוצה זה לשים את עצמך שם על ידי השתתפות בסדנה ולאחר מכן להתעמת עם דעות קדומות של אנשים אחרים שאינם לערער על ידי המנחה. יש שיגידו שתמיד מוטלת עלינו האחריות לדבר בשם עצמנו, אבל בקבוצה של זרים שמדברים על סקס זה יכול להיות קשה להפריע ולהסביר למה משהו שמישהו אומר גורם לך להרגיש לא בטוח או לא רצוי בסדנה.

שאל על מי הסדנא מיועדת. האם זה עבור מין או כיוון מסוים? האם יש הגבלות על מי מותר להשתתף?

שאל על מגוון הנושאים. אם אתה יודע שאתה לא רוצה לשמוע על נושא מסוים, או בהחלט רוצה לשמוע על זה, לשאול אם זה צפוי להיות כלול.

איפה אני יכול למצוא סדנאות סקס?

יש כמה ארגונים ובתי ספר בארה"ב שיש להם לוח זמנים מתמשך של סדנאות באיכות גבוהה המנוהלות על ידי מנחים מנוסים. אלו כוללים:

  • המרכז למין ולתרבות
  • בית הספר לגוף
  • המכון למודעות אנושית

יותר ויותר סקס יחסי מין סקס לארח סדנאות סקס אחרי שעות בחנויות הקמעונאיות שלהם. רוב החנויות סקס על הסקס שלנו חוות דעת דף מארח סדנאות סקס.

No Replies to "איפה למצוא גדול למבוגרים סקס חינוך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    5 + 2 =