מהו הבאז? מדריך לגבר לשימוש בויברטור

מהו הבאז? מדריך לגבר לשימוש בויברטור

לגברים רבים אין מושג שהם יכולים להשתמש בויברטור להנאתם. אבל ויברטורים אינם מיוצרים עבור מין אחד, סוג גוף, כיוון או שיוך פוליטי. הם מי שמעוניינים לגלות דרכים חדשות לחוש הנאה מינית. ככל סטריאוטיפים בינאריים המגדר ללכת, גברים מוצעים קבוצה צר של אפשרויות מיניות. ויברטורים הם דרך אחת לפרוץ מתוך גבולות אלה ולגלות עולם חדש של פוטנציאל הנאה.

להתפוצץ את המיתוס

מחקר על מי משתמש ויברטורים מספרת לנו כמעט מחצית מכל הגברים ניסו ויברטור לפחות פעם אחת. אבל מכיוון שאולי מעולם לא חשבתי ויברטורים יכול להיות בשבילך, תן לעצמך קצת זמן כדי לקבל נוח עם הרעיון. החדשות הטובות הן כי ברגע שאתה עושה, תקבל תמורה רבה. זכור כי צעצועי מין אינם מיוצרים עבור סוגים מסוימים של אנשים; הם עשויים לעורר קצות עצבים. כל אחד יכול להיות "סוג של אדם" מי משתמש ויברטורים, ושימוש אחד לא אומר שום דבר עליך מלבד העובדה שאתה אוהב את עצמך מספיק כדי לרצות להרגיש טוב.

מחקר לפני שאתה קונה

ויברטורים מסוימים מיועדים לגברים של גברים, אבל רובם יכולים לשמש אנשים מכל המינים. Online יכול להיות מקום נהדר לעשות קצת מחקר (להלן כמה טיפים על מציאת חנות סקס טוב). לעשות כמה השוואת מחירים, דוא"ל כמה שאלות אל אתרי סקס החנות כי לפנות לך ביותר ולראות מה אתה מקבל בחזרה.

לא תמיד מחפשים את המחיר הטוב ביותר, כמו קמעונאים הנחה לעתים נדירות להציע מוצרים באיכות גבוהה אותו או שירות לקוחות כמו חנויות סקס עצמאיות.

אל תסתכלו

רבים מאיתנו מקיימים יחסי מין בעיניים עצומות, או לפחות אנחנו עוצמים את עינינו ברגעי ההנאה העזה ביותר. אין שום דבר רע עם זה, אבל כאשר אתה הראשון מנסה ויברטור החוצה זה יכול להפחית את היתרונות.

החבר 'ה הם לא תמיד כל כך ספציפי על נקודות ההנאה שלהם. אתה אולי יודע שאתה אוהב את ההרגשה של גירוי סביב הראש של הפין, או שק האשכים או פיר. אבל האם אתה מודע נקודות ספציפיות? האם שמת לב איך באזור אחד חזק סחיטה הוא מה שמדליק אותך, ובשנייה זה מגע קל יותר שמניע אותך פרא? ויברטורים יכולים לתת לך כלי לעשות את זה סוג של חקירה, ואם אתה עושה את זה עם האורות על, או לפחות עם תשומת לב ממוקדת, אתה יכול ללמוד דבר או שניים על התגובה המינית שלך כי אתה לא יודע לפני.

נסה את זה בלי המנוע הראשון

אתה יכול להיות 100% מכיר את איברי המין שלך (או לפחות חושב שאתה), אבל כמה טוב אתה יודע את השוקיים או הירכיים? מתי היתה הפעם האחרונה שהרגשת איך זה מרגיש להיות נגע מאחורי הברכיים שלך? לפני שתפעיל את הויברטור, תתרגל איך זה מרגיש על הגוף שלך. לחץ אותו בחוזקה על העור שלך לעסות את השרירים עם זה. זה לא נועד לתת לך אורגזמה, אבל זה דרך איטית של הצגת הגוף שלך על הויברטור.

מגנרל עד ספציפיות

אנחנו כל כך ממוקד הפין כי אין זה פלא שרוב הגברים חושבים כי הפין שלהם הוא לא רק את החלק המיני הטוב ביותר של הגוף שלהם, אבל השטח היחיד מסוגל לתת להם אורגזמה.

למעשה, ישנם חלקים רבים בגוף האדם המסוגלים לחוות הנאה מינית אינטנסיבית. ברגע שאתה מפעיל את הוויברטור שלך, להתחיל על ידי נגיעה בחלקים של הגוף שלך רחוק ביותר מאברי המין שלך. להשתמש בויברטור על הרגליים, להרגיש איך זה כמו על הידיים והידיים. להריץ אותו למעלה ולמטה את הידיים והרגליים, על הבטן שלך, את הכתפיים ואת הצוואר, את הקרקפת ואת הפנים. רוב הבחורים ישתמשו בויברטור סביב הפין, כיס האשכים, הפטמות והפטמות, אבל הוויברטור לא מתעייף (אם כי המנוע יכול לשרוף) אז אל תהיו ממהרים להגיע לשם. ברגע שאתה מקבל תחושה של רטט בכל הגוף שלך אתה יכול לאט לעבור חלקים רגישים יותר.

חלקים רגישים

העבר את הויברטור לירך הפנימית שלך, בעדינות להריץ אותו מעל הנקבים, או במעגלים סביב הפטמות שלך. ככל שהתחום רגיש יותר, כך אתה צריך להגדיר את מהירות הויברטור.

אתה יכול להשתמש בויברטור כדי ללטף למעלה ולמטה את הפין של הפין או בעדינות להתגלגל סביב הראש ואת frenulum. אם אינכם בטוחים היכן להשתמש בוויברטור, קראו את האנטומיה של הפין והתייחסו אליו כמו לרשימת בדיקה.

מהירויות שונות עבור חלקים שונים

בגלל שגברים נוטים להשתמש בחיכוכים רבים כשהם מאוננים, נדרשים לעתים קרובות ויברטורים חזקים, במיוחד סביב איברי המין. אבל כאשר בוחנים חלקים אחרים של הגוף שלך, תמיד להתחיל על הגדרה נמוכה ולעבוד את הדרך למעלה. במיוחד עם ויברטורים אנאלי, אפילו שינוי קל במהירות של ויברטור יכול להיות מורגש, ולשחק עם הגדרות מהירות יכול להיות מהנה מאוד.

השתמש בלחץ כדי לחוש את התחושה

זה עלול לא להרגיש טוב ללחוץ חזק מאוד סביב שק האשכים, אבל אם אתה שם את הוויברטור שלך על פני הנקבים ולהפעיל לחץ עמוק אתה מגרה את הערמונית חיצונית, משהו שיש גברים אוהבים. כמה בחורים מוצאים כי עם ויברטור חזק מספיק ולחץ מספיק, באמצעות ויברטור על הראש של הפין ייתן להם אורגזמה מבלי להזיז את הויברטור. אל תצפו הוויברטור לעשות את כל העבודה בשבילך. נסה ליישם סוגים שונים של לחץ כפי שאתה מחזיק את הויברטור כדי למצוא מה עובד בשבילך.

רטט חיצוני מול פנימי

פלסטיק קשיח ו חשמלי או ויברטורים נטענת הם הטובים ביותר עבור גירוי חיצוני כפי שהם חזקים ונוחים יותר לשימוש חיצוני. אתה יכול להשתמש אלה ויברטורים לגירוי אנאלי חיצוני גם כן. אם אתה רוצה לחקור חדירה אנאלית עם ויברטור זה מומלץ לך לקבל קובץ אנאלי עבור ויברטור חשמלי שלך או לקנות ויברטור נפרד כי הוא בטוח לשימוש אנאלי. אתה עלול למצוא ויברטורים עשויים סיליקון או חומרים רכים אחרים נוחים יותר לחדירה אנאלית. השתמש תמיד חומר סיכה על בסיס מים עבור כל משחק חדירה.

גירוי אנאלי חיצוני

פי הטבעת (החלק החיצוני שאתה יכול לראות ולגעת בו) עשיר עם קצות עצבים ובדרך כלל מגיב לטובה לגירוי. כאמור, להתחיל לאט ולעבוד מבפנים החוצה.

ראה מה הוויברטור מרגיש כמו על הגב התחתון, הבטן שלך, ואת הירכיים הפנימיות שלך. לנוע לאט בעדינות פי הטבעת ולהתחיל על ידי הפעלת רק קצת לחץ. אתה יכול לגלגל את הקצה של ויברטור סביב האזור וניסוי עם לחץ ומהירות כמו שאתה הולך. ברגע שהם להתגבר על החידוש של ההרגשה, גברים רבים מוצאים את זה מאוד מהנה.

חדירה אנאלית עם ויברטור

חדירה אנאלית דורשת סבלנות, עוררות והרבה חומר סיכה. התחל לאט ולקבל את עצמך לגמרי מגורה באמצעות ויברטור חיצונית קודם. אין לכפות צעצוע אנאלי בתוך הגוף. במקום זאת, עם ויברטור ב, פשוט להשאיר את קצה הפתיחה של פי הטבעת ולתת את הצעצוע שקופיות בעדינות כאשר הגוף שלך מוכן. ברגע שאתה בפנים אתה יכול להזיז את הויברטור סביב וגם לשחק עם מהירות של ויברטור. הטיית הויברטור לכיוון הבטן שלך תעורר את הערמונית. ייתכן שיהיה עליך להוסיף חומר סיכה נוסף תלוי כמה זמן נמשך המחזה שלך.

קח את הזמן

כאשר אתה נמצא עם שותף תמיד יש חלק תשומת הלב שלך כי הוא התמקד בהם. זה הגיוני, אבל חרדת הביצוע ואת אי הנוחות הכללית על מנסה דברים חדשים באמת יכול להפריע לך את עצמך ואת ההבחנה כמה דברים גדולים כי סקס עם ויברטור יש להציע. אז גם אם יש לך שותף שהוא מוכן ומוכן, לקחת את vibrator עבור כמה ספינים סולו לפני השימוש בו עם שותף.

עיסוי הערמונית

ויברטורים מסוימים מתאימים יותר לעיסוי הערמונית מאשר לאחרים. ויברטורים שאינם גדולים מדי ויש להם עקומה עדינה נוטים לעבוד היטב. גברים מסוימים אוהבים את תחושת הלחץ לבד על הערמונית ישתמש ויברטור אבל לשמור אותו כבוי. אחרים נהנים מתחושה של רטט ולחץ. זכור להשתמש הרבה חומר סיכה ורק צעצועים כי הם בטוחים חדירה אנאלי.

להיות סבלני

גברים רבים משמשים לשחק סקס זה כרוך הרבה שפשוף מהיר גירוי. ויברטורים נותנים לך הזדמנות לנסות משהו אחר לגמרי. גם אם אתה מוצא את האווירה לא להסיע אותך לגבהים של אורגזמה מיד, לתת לו סיכוי. מצא מקום על הגוף שלך שבו הרטט מרגיש טוב להשאיר את הוויברטור שם לרגע או שניים. הפעל לחץ ולתת תנודות להעמיק לתוך הגוף שלך. אתה עלול להיות מופתע מהתוצאות.

בדוק את הסוללות

אם רכשתם את הויברטור שלוקח סוללות, זכרו להוציא את הסוללות מהוויברטור בכל פעם שסיימתם להשתמש בו. אם הסוללות נשארות, הוויברטור עלול לפעול בטעות ולהישאר במהירות נמוכה, אשר תשרוף את המנוע ויכול לגרום לכמה רגעים מביכים כאשר כולם בארוחת הערב תוהים מהיכן מגיע הזמזום. כמו כן, אם אתה משאיר סוללות צעצוע שלך ולשכוח את זה, הם יכולים לקלף ולהרוס את הויברטור.

בטיחות ויברטור אנאלי

אל תשתף צעצועי מין אלא אם כן אתה משתמש בקונדום בכל פעם. אם אתה משחק עם בן זוג, לעולם לא לתת צעצוע מין כי כבר בחלחולת ללכת הנרתיק. השתמש תמיד בחומר סיכה על בסיס מים בעת שימוש בויברטור לחדירה אנאלית. אתה יכול לשים קצת סיכה על פיר של ויברטור עם האצבעות לשים קצת סיכה על החיצוני רק בתוך פי הטבעת. Replenish את חומר סיכה על ויברטור לאורך כל משחק המין.

No Replies to "מהו הבאז? מדריך לגבר לשימוש בויברטור"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 44 = 51