מה לעשות אם אתה יכול אורגזמה עם ויברטור אבל לא עם השותף שלך | insightyv.com

מה לעשות אם אתה יכול אורגזמה עם ויברטור אבל לא עם השותף שלך

מה לעשות אם אתה יכול אורגזמה עם ויברטור אבל לא עם השותף שלך

“למרות שאני מסוגלת לקבל אורגזמות פנטסטיות ולעתים אף רבות, באמצעות ויברטור, מעולם לא הצלחתי להגיע לאורגזמה עם השותף שלי, אנחנו ביחד כבר 6 שנים, הוא” האחד “ותמיד היה הכימיה מדהימה, וזה כל כך מאכזב בשבילי, ו בשבילו! “

בוא נתחיל עם החדשות הטובות, אשר אם אתה יכול אורגזמה כאשר אתה עושה סקס בעצמך באמצעות ויברטור, אתה יכול כמעט בוודאות למצוא דרך לקבל אורגזמות כאשר יש לך יחסי מין עם השותף שלך.

החדשות האחרות (בואו לא נקרא לזה רע) הוא שזה עלול לקחת זמן ויצירתיות, ואתה לא יכול לצפות לקבל את אותן אורגזמות. סקס עם עצמך שונה ממין עם בן זוג. אבל שונה במקרה זה לא אומר פחות מהנה. אורגזמות שונות הן פשוט שונות.

אם אתה או השותף שלך מרגיש רע על זה, אתה לא צריך. אתה גם לא צריך לראות את זה ככישלון. שקול את העובדה כי ויברטורים הם דרך יעילה מאוד כדי לקבל אורגזמה. הם מכשיר מכני שנבנה במיוחד כדי לספק את סוג של גירוי חזק ועקבי כי רוב האנשים צריכים אורגזמה. 

מצד שני, בגלל שהתרבות שלנו סקסית, יש הרבה בושה על סקס, הרבה אנשים לא לומדים איך לעסוק בהצגה סקסית שמספקת מספיק גירוי לייצר אורגזמה. במיוחד אם אתה מצפה אורגזמה ממשגל לבד.

אם אתה רוצה לשנות את זה, להתחיל לחשוב על מה יכול להיות מקבל בדרך שלך להשיג אורגזמה עם השותף שלך.

שקול את האפשרויות הבאות שעשויות להשפיע על היכולת שלך לאורגזמה:

לא מספיק או לא את הגירוי הנכון

הבעיה הקלה ביותר היא לתקן אם אתה לא מקבל מספיק גירוי במהלך יחסי מין עם השותף שלך. ויברטורים לספק גירוי יותר מכל אדם יכול. חשוב לזכור זאת.

אז השאלה היא: בדיוק כמה גירוי אתה צריך? אתה יכול להיות מישהו שצריך הרבה גירוי כי זה רק את הדרך שבה הגוף שלך עובד. אין כאן שום זכות או רע – יש רק אותך ואת מה שאתה צריך לשיא.

אם אתה יודע את זה על עצמך, אני ממליץ לדבר עם השותף שלך על הצרכים שלך. ייתכן שיהיה עליך לבדוק כמה טכניקות (למשל, ללמוד כיצד להשתמש הידיים או חלקי גוף אחרים כדי לספק גירוי) אבל אתה צריך לראות את זה כהרפתקה. ייתכן גם צריך לספר השותף שלך שבו אתה רוצה להיות מגורה. אם יש לך דגדגן, סביר להניח כי גירוי הדגדגן חשוב. אבל אולי לא. אולי יש עוד תחום רגיש יותר. 

עוד דבר זוגות רבים עושים את זה הם משתמשים בוויברטור עם השותף הנוכחי שלהם. זה לא רק חינוכי אבל זוגות רבים מוצאים את זה כדי להיות סוג של עוררות. אם אתה יכול אורגזמה עם השותף שלך בחדר אתה צעד אחד קרוב יותר אל המטרה שלך. לאחר מכן, אתה יכול להשתמש בויברטור במהלך יחסי מין עם השותף שלך. אם זה עובד, אתה יכול לנסות לתת לו להחזיק את הויברטור אבל לתת לו כמה הוראות הראשון אם הוא אף פעם לא משתמש אחד לפני.

בעיות בתרופות

יש גם תרופות שיכולות להפוך את האורגזמה לקשה יותר.

זה אפשרי כי עם ויברטור אתה לא שם לב, אבל כאשר אתה לוותר על ויברטור להשיג את המטרה שלך הוא ברור יותר. אם אתם נוטלים כיום תרופות אשר מעכבות בשיא זה משהו שאתה צריך לדון עם הרופא שלך.

סוגיות יחסים

לפעמים כשאדם אחד לא יכול לאורגזמה עם בן זוג זה בגלל שדברים אחרים מתרחשים במערכת היחסים. זה לא תמיד המקרה, אבל גיליתי שזה קורה לעתים קרובות מספיק כדאי לקחת את הזמן לחשוב דרך כל אי נוחות מוסתרת שאולי קורה. בעיות הקשורות לקשר עשויות להיות קשורות לכסף, לעבודה, למקום המגורים או למשפחה. במילים אחרות, זה יכול להיות שום דבר בכלל לעשות עם חיי המין שלך, זה רק מתבטא במיטה. כך או כך, אתה חייב את זה לעצמך כדי לחקור את כל האפשרויות.

חוויות קודמות בעבר או סקס לא רצוי

עצם האורגזמה דורשת מאיתנו לשחרר את עצמנו.

אנחנו צריכים לתת את המשמר שלנו ולהפוך את עצמנו לפגיעים. לפעמים אנחנו יכולים לעשות את זה לבד אבל לא עם אדם אחר. עיכוב זה עשוי להיות קשור ניסיון קודם של כפייה לקיים יחסי מין עם מישהו.

או, זה יכול להיות קשור לחוויה שלא היה מין מאולץ אבל עדיין היה שלילי מאוד. אם היית מסוגל אורגזמה עם שותפים בעבר, לחשוב אם משהו קרה בין אז ועכשיו כי אולי מונע ממך להירגע. לעתים קרובות, אנו להגן מפני מצבים מעצבנים על ידי הגשת אותם משם איפשהו עמוק בתוכנו.

אם זה המקרה, שום כמות של טכניקה לא ישנה דברים. עם זאת, אם אתה והשותף שלך לתקשר היטב אחד עם השני, אז אתה צריך לדבר עם השותף שלך על זה. רק מקבל את זה החזה שלך עשוי לפתור את הבעיה. אם אתה לא רוצה לדבר עם השותף שלך אז אתה צריך לדבר עם יועץ או חבר מהימן. לאחר מכן, אתה יכול להחליט איך להעלות את הנושא עם השותף שלך.

חוסר מנוחה

ייתכן גם כי אין סיבה אחת למצב זה. זה יכול להיות שאתה פשוט מתקשה להירגע בזמן סקס כדי לקבל אורגזמה. התגובה המינית שלנו היא כל כך מועילה ונוטה להרגל כי זה יכול להיות כי בפעמים הראשונות שאתה לא אורגזמה אתה נעשה מודע לעצמו על זה ועכשיו בכל פעם שאתה עושה סקס אתה לדאוג שזה לא יקרה שוב. 

אם אתה חושב שזה יכול להיות בעיה יש הרבה דברים שאתה יכול לנסות. זה אולי נשמע פשטני אבל להתחיל עם נשימה. זה תמיד הדבר הראשון שאנשים אומרים לעשות אם הם עצבניים, מפוחדים, מוטרדים או נבהלים. זה כי בלי להבין את זה, אנחנו בעצם שוכחים לנשום, ולהיות מתוח. אם כל השאר נכשל, זה כנראה הזמן לדבר עם מטפל מין וזה יכול להיות משהו שאתה רוצה לעשות לבד או עם השותף שלך. אתה תחליט.

הדבר החשוב ביותר שאני יכול לחלוק איתך הוא שאם אתה יכול אורגזמה לבד, אתה יכול ללמוד אורגזמה עם השותף שלך. שקול את עצמך בר מזל.

אנשים רבים הולכים כל חייהם ללא אורגזמה, עם או בלי שותף.  

No Replies to "מה לעשות אם אתה יכול אורגזמה עם ויברטור אבל לא עם השותף שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    59 − = 49