מה נשים חושבות על כפות הידיים של בני זוגן | insightyv.com

מה נשים חושבות על כפות הידיים של בני זוגן

מה נשים חושבות על כפות הידיים של בני זוגן

כאשר כונן מיני נמוך מוזכר, בן הזוג עם הבעיה מסווג בדרך כלל כאישה. עם זאת, ישנם בעלים רבים שאינם מעוניינים סקס עם נשותיהם.

למרות שרבים אינם רוצים לדבר על ליבידו נמוך, זה יוצר הרבה חרדה ושבר לב אצל נשותיהם. אי-התאמות בתשוקה מינית יכולות לגרום לתסכול אדיר. אם לא יטופל, נושא זה יכול להרוס נישואין.

“תשוקה מעוכבת היא התפקוד המיני השכיח ביותר, המבוצע אחד מכל שלושה זוגות, בעיות של תשוקה מנקזות אינטימיות ורגשות טובים מהיחסים, לאחד מכל חמישה זוגות נשואים יש נישואים לא מיניים (מיני פחות מעשר פעמים בשנה). ב -10 זוגות לא נשואים, שהיו ביחד יותר משנתיים, יש קשר לא מיני “. ~ בארי ואמילי מקארתי, מטפלי סקס ומחברים

הערות הנשים:

הערות של נשים במצב זה להראות את ההשלכות המזיקות של בעיה זו בנישואין.

 • “הפעם היחידה שאתה שומע על אי-שביעות רצון מינית בחיי הנישואין היא כאשר הדחף המיני של האישה פחת וזה האיש שרוצה יותר.האופרה היא כל הזמן עושה הופעות על זה.הדגש התקשורתי הוא תמיד על האדם הזקוק יותר, את האשה, הפעם היחידה שאתה שומע משהו על גברים שיש צמצמו כונני המין היא כאשר אימפוטנציה היא המוקד.תודה לך על הפורום הזה, אני מתחיל להאמין שאולי אני לא רק אשתו שם בוכה בה כל לילה מחוסר חיבה פיזית “.
 • “הרגשתי כאילו אני מתחנן, מתחנן באמת שיגעת בי, יראה לי חיבה … פשוט הרגשתי כמו מפסיד כזה, כזה חתיכה”.
 • “אני מרגיש דחוי ולא התקבל על ידי בעלי, וכמו שמישהו אחר אמר, ‘לא מושך, לא אהוב, unared עבור …’ וכו ‘”.
 • “קשה להתחתן עם בחור נפלא שאני אוהב ומכבדת, אבל יש לו עניין מועט באינטימיות, יש לנו 15 שנות נישואין ל -16 שנה, עם סקס מזדמן, אנחנו מסתדרים טוב, רק לעתים נדירות, אבל בחדר השינה, העצב העמוק שאני מרגישה הפך להיות יותר מכפי שאני יכולה לחשוף, כולם חושבים שאנחנו הזוג המושלם, והכל עלוב, היו לי כמה שיחות לב עמוקות איתו רק כדי לקבל תשובה אוהבת, מנומסת “נעבוד על כך”, ולא יהיה שינוי ביחסים כלל.התעלמות באהבה היא סבל, אין מקום לשחרר את התסכול שלי.אני סוף סוף מקבל את העובדה כי בעלי ואני פשוט מחווטים אחרת, זה לא אומר שהוא אדם רע, זה לא אומר שהוא לא אוהב אותי, זה רק אומר שהוא מראה אהבה אחרת ויש לו צרכים שונים ממני. , זה גם לא אומר שאני יכולה לחיות כך עוד 15 שנה, וכאן נכנס העצב. אני לא רוצה לעזוב לו ולוותר על החיים שבנינו יחד, אבל זה חלק גדול מהחיים, וזה לא מחיר גדול לשלם “.
 • “זו חוויה מביכה ומבישה”.
 • “במשך כל כך הרבה שנים חשבתי שאני אשמה שבעלי לא מתעניין באינטימיות כמוני, אולי לא הייתי די יפה או סקסית מספיק, אולי לא הייתי אשה טובה אז ניסיתי עבדתי כדי להיות מושלמת את האשה האידיאלית.הערכה העצמית שלי ירדה ונמוכה יותר, אבל אני כל הזמן עסוק בבניית העסק שלי.לפני שנתיים, לא נשאר שום דבר כדי לשקוע לתוך עצמי … ב 2 השנים האחרונות הייתי צריך מתמודדים עם עצבותי ודיכאון על כל זה, יש אנשים שקוראים לזה משבר של אמצע החיים, אני קורא לזה בדיקת מציאות, אפילו נכנסתי לייעוץ במשך כמה חודשים, עדיין ניסיתי לתקן את עצמי, חשבתי שזה שלי בְּעָיָה.”
 • “הדחייה היא החלק הגרוע ביותר, או שזה החסד שהוא החלק הגרוע ביותר, לפעמים אני רוצה שהוא יעשה משהו שאוכל לכעוס עליו, מלבד הפגיעה בדחייה, זה הנימוס, הנימוס, האהבה הכנה שלי הבעל מראה שזה עושה את זה כל כך קשה, כשהוא עושה דברים נפלאים זה גורם לי להרגיש אשמה על שרציתי יותר “.
 • “בעלי היה שמח לגמרי אם לא הייתי באה אליו בשביל סקס והוא לא אוהב לדבר על כמה שזה מפריע לי, הוא פשוט אומר שהוא מצטער אני מאוד אוהבת את בעלי ואני מרגישה שאם הנעל היו על הרגליים האחרות אני אעשה מה שנדרש כדי לעשות את הדברים בינינו, לעולם לא הייתי רוצה שהוא ירגיש כמו שאני עושה עכשיו.אני מרגישה שאם הוא באמת דואג לרגשות שלי, הוא יעזור לעבוד על זה כי זה באמת כואב כשהוא מסובב אותי! “
 • “רוב הגברים לא רוצים להודות שיש להם בעיה, אני חושב שיש להם את זה או לא, אתה יכול לצרוח רצח כחול או להתנדנד מהנברשת, כאשר הליבידו שלו נעלם, זה נעלם, אבל אני לנחש יש להמשיך לנסות לפני נקיטת צעדים דרסטיים. “
 • “גם רציתי להעלות את המתח הרגשי של להיות שותף ‘מין’, וגם אם הבעיה היא רפואית או הורמונלית או כל דבר אחר, עדיין יש לך תחושה של ספק עצמי וחוסר ביטחון כמו למה הם לא מוצאים אותי מושכת עוד וכו ‘אלה יכולים לאכול משם אותך ואת היחסים שלך בגדול!
 • “זה חלק גדול מהחיים להיות חסרים, אני מתמודד עם ההבדלים בינינו, אבל זה כל כך עצוב, כל כך עצוב מאוד, כי אני אוהבת אותו כל כך, ואני יודעת שהוא אוהב אותי גם אני יודעת שהוא עושה את זה, אבל אני פשוט לא יכולה לחיות ככה, זה כואב יותר מדי, זה עצוב מדי, זה התחיל להישפך ולהרעיל חלקים אחרים של היחסים הטובים באמת, עכשיו כמעט לא נשאר כלום, אני לא מרגיש כלום, אבל אני עדיין אוהב לי עדיין יש לי “.
 • “כשאני מבטאת את אהבתי בדרך שאני רוצה, אני מתחילה להרגיש ריקה ודחויה אחרי כמה זמן, כשאני שמה לב ששום אהבה לא חוזרת אליי עצב, בלבול ודחייה, הגעתי למקום שבו פשוט לא יכולתי לסבול יותר את הכאב, וגרוע מזה היה ההבנה שאני מניח שזה לא היה כל כך גדול בשבילו או שהוא היה עושה את זה יותר, או שהוא לא ממש אהב אותי, או היה שמן מדי, רזה מדי, לא יפה מספיק, הריח רע, נראה רע, משהו בטח לא בסדר איתי, כלומר, הייתי מתחיל לחבב אותי, להרגיש שמשהו לא בסדר איתי, אבל אין שום דבר לא בסדר איתי, אני יודעת את זה, להיות איתו גרמה לי לא לאהוב את עצמי, כשהבנתי את זה, הייתי צריכה להחליט אם זה שווה את זה “.
 • “ד”ר פיל אמר שבכל פעם שבן הזוג מונע מהשותף שלו משהו, כל דבר שהוא יודע שהיא רוצה, זה מעשה תוקפני, באופן פסיבי, כלפי בן הזוג הזה.הנושא אינו נותן המתנה כלל, זה משהו אחר, יש סיבה שהאיש מרגיש תוקפנות (כעס, באמת) כלפי האישה, אני לא יודע בדיוק למה, אבל זה באמת אימת אותי, אני מתכוון, אני מניח שאני יודע את זה קצת, אבל לשמוע אדם אחר, אדם בעל ידע ואדם מכובד, אומר זאת, בהדגשה, כפי שהוא עשה, טוב, זה באמת הביא לי אותו הביתה “.

זה קל לראות עד כמה כואב בעיה זו עבור נשים. כצעד ראשון, מציעים לטפל בבעיה זו כאחד בין שניכם. הצעה ללכת לקבל עזרה כזוג גם כן. זה ייקח את האשמה עליו מתוך המשוואה. מלבד סיבה רפואית הבסיסית, רוב האנשים יש כמה תשוקה מינית. אם בעלך מסרב לקבל עזרה או לעבוד על בעיה זו איתך, הוא מתעלמת מצב אסון פוטנציאלי עבור מערכת היחסים שלך. 

* מאמר מעודכן על ידי מרני Feuerman

No Replies to "מה נשים חושבות על כפות הידיים של בני זוגן"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  + 49 = 56