כמה סקס יש לזוג הממוצע?

כמה סקס יש לזוג הממוצע?

למה אנחנו כל כך אובססיביים למספרים? מרגע שאנחנו נולדים הפיתוח שלנו ואת הבריאות הכללית היא בהשוואה לאנשים אחרים על סמך מספרים. למעשה, זה קורה עוד לפני שאנחנו נולדים: כמה רחוק אתה? כמה פעמים אתה מרגיש בעיטה? ברגע שאנחנו נולדים כולם רוצים לדעת באיזו רמה אנחנו קוראים, כמה גבוה אנחנו יכולים לספור, מה היה הציון שלנו SAT. התחרות להיות גם נורמלית וגם מעל הממוצע הוא אינסופי, מתסכל ללא הרף.

על רקע זה, אין פלא שמבוגרים רבים, ברגע שהם נכנסים למערכת יחסים מחויבים, מתחילים לתהות אם יש להם מספיק סקס וכמה סקס יש לזוג הממוצע. 

איך ידע קטן יכול להיות דבר רע

חובבים מנסים למכור לך ספר או קלטת סקס ייתן לך תשובה אחת לשאלה זו. הם עשויים לומר שהזוג הממוצע מקיים יחסי מין 12 פעמים בחודש, או 2 פעמים בחודש. או אולי הם יגידו לך שיש להם סקס 1.4 פעמים בשבוע. כל אלה נתונים סטטיסטיים אמיתיים, נתמכים על ידי מחקר מדעי. לא משנה שהם שונים זה מזה. ישנם מאות מחקרים מדעיים המתבוננים בתדירות של יחסי מין (כי כאשר הֵם סקס, הם בדרך כלל מתכוון יחסי מין, וכאשר הם אומרים את בני הזוג, הם מתכוונים זוג ישר). ישנם גם מאות סקרים שיווקיים על ידי קונדום, חומר סיכה, וצעצועי מין שאינם מדעיים בכלל, אך עדיין מכוסים בתקשורת.

הבעיה היא שזה כמעט בלתי אפשרי להשוות את המחקרים האלה, וכשאתה קורא אותם, אף אחד מהם לא מסכים.  

נתונים קשים

עם כל כך הרבה מחקרים שם, המספרים שאתה מקבל תלויים במידה רבה במקום שבו אתה נראה, מי נשאל, ואיך הם שאלו. הנה כמה מספרים לשקול:

הנתונים העדכניים ביותר מדגם מייצג ארצי של אמריקאים בני 18-70 + שאלו אנשים בנפרד על תדירות פעילות המינית בפרט.

במובן של יחסי מין בנרתיק, 28% דיווחו על כך מספר פעמים בחודש / שבועי, 16% דיווחו על 2-3 פעמים בשבוע, 15% דיווחו על מספר פעמים בשנה / חודש ו -4% דיווחו על יותר מ -4 פעמים בשבוע. מספרים אלה כוללים אנשים שהיו ולא היו מחויבים יחסים.

בסקירה של יותר מ -86 מחקרים אחרים על דיווחי נשים על תדירות יחסי מין, נשים בארה"ב ובאירופה בין הגילאים 26 ל -35 דיווחו על קיום יחסי מין בין 8 ל -12 פעמים בחודש.

באחד מהמחקרים הגדולים בארה"ב, רוב הגברים והנשים שחיו יחד אך לא נשואים דיווחו על קיום יחסי מין בין 8 ל -12 פעמים בחודש, ורוב האנשים הנשואים דיווחו על קיום יחסי מין "מספר פעמים בחודש".

במחקר אחד, בהשוואה לארה"ב, נסקרו המחקרים בארצות הברית בקרב גברים ונשים שנסקרו על תדירות ה"זוגיות המשפחתית "מ -1938, 1970 ו -2003. למעשה, לא היה הבדל משמעותי לאורך עשרות השנים, והסתכל על גברים ונשים מגיל 20 עד 45 , הם דיווחו בין 6.8 ל 8 פעמים בחודש.

החוקרים מציינים כי יש בעיות רבות עם מספרים אלה, כולל חוסר הסכמה על מה "סקס" מיועד לאלה לענות על השאלה ובעיות עם איך הנתונים נאספו.

כמות או איכות?

השאלה שמחקרים אלה לא שואלים היא האם הכמות היא מדד שימושי לפעילות מינית?

כמה זה לא מספיק? פעם אחת פחות ממה שאתה רוצה? 

כמה זה יותר מדי? אחד יותר ממה שאתה רוצה? 

האם אנחנו אמורים להאמין שהרצון שלנו למין נשאר קבוע לאורך כל חיינו? למען האמת, כמות המין שלנו נקבעת על ידי דברים רבים: איך אנחנו מרגישים, היחסים שלנו, גישה לשותף, הבריאות שלנו וכמה אנחנו מרגישים כמו להתפשר ברגע נתון. המדד המעשי היחיד כדי לקבוע אם אתה בן הזוג יש סקס "מספיק" הוא איך שניכם מרגישים לגבי זה.

בעיה נוספת עם שימוש בכמות כמדד היא שזה יכול לכוון אותך בכיוון הלא נכון עבור המטרה. האם המטרה שלך באמת לקיים יחסי מין פעמיים נוספות בשבוע, בחודש או בשנה? או האם המטרה שלך היא לקיים מין אחר, או סקס שאתה נהנה יותר, או סקס שגורם לך להרגיש בדרך מסוימת?

אם כל מה שאתה מנסה לעשות הוא יש יותר של משהו זה לא מספק אותך, שיש יותר לא לעשות את זה יותר טוב.

בשורה התחתונה

אז איפה זה משאיר אותך? אם אתה שואל חוקר כמה פעמים בני הזוג הממוצע יש סקס, במקרה הטוב הם נותנים לך לנחש. אם תשאלו את המטפל הזה באותה שאלה, הם יגידו לכם מה הם רואים במשרדיהם, אבל זה מדגם קטן ומוטלטל. כמו כן, למרבה הצער, אם אתה שואל חברים, הם עשויים לא רוצה להיות כנים מחשש להישפט.

יותר טוב, אם אתה רוצה לדעת כמה פעמים אנשים אחרים עושים סקס, להבין למה אתה רוצה לדעת. מה אתה חושב שאתה הולך לקבל לדעת מספר? ואם אתה יכול, לנסות להיות מרוצה עם זה אמיתי של כל התשובות: כמה זוגות עושים סקס יותר ממה שאתה, כמה יש פחות, ואם אתה רוצה לשפר את חיי המין שלך, הסטטיסטיקה הם הדבר האחרון שיעזור.

מקורות:

Herbenick, D., Reece, M., Schick, V., et. אל. "התנהגויות מיניות, יחסים ומערכת בריאות נתפסת בקרב נשים בוגרות בארצות הברית: תוצאות מדגם הסתברות לאומית" יומן של רפואה מינית Vol. 7, sup 5 (2010): 277-290.

הייד, י. & DeLamater, ג 'יי. הבנת המין האנושי ניו-יורק: מקגרו-היל, 2006.

לאומן, א. אל. הארגון החברתי של המיניות: יחסי מין בארצות הברית שיקגו: הוצאת אוניברסיטת שיקגו, 1994.

Schneidewind-Skibbe, A., Hayes, R.D., Koochaki, E.P., et. אל. "התדירות של יחסי מין שדווחו על ידי נשים: סקירה של מחקרים מבוססי-קהילה וגורמים המגבילים את מסקנותיהם". יומן של רפואה מינית Vol. 5, מס '2 (2008): 301-335.

No Replies to "כמה סקס יש לזוג הממוצע?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 34 = 40