המדריך הטוב ביותר שלך כדי לחקור סקס אנאלי סולו | insightyv.com

המדריך הטוב ביותר שלך כדי לחקור סקס אנאלי סולו

המדריך הטוב ביותר שלך כדי לחקור סקס אנאלי סולו

סקס אנאלי הוא לא כוס תה של כולם. המסתורין והטאבו המקיפים אותו עשויים לגרום לזה להיראות כמו הדבר הגדול שכולם רוצים לנסות, אבל השורה התחתונה היא שכמה אנשים אוהבים את זה וכמה אנשים לא.

אז איך אתה יכול להגיד אם אתה עושה או שאתה לא עושה בלי לעשות, לפחות פעם אחת? זה לא כמו נשיקות, פעילות שאנחנו חוקרים דרך ניסויים עם אחרים שאנחנו אולי לא יודעים או אפילו במיוחד.

 לא משנה איך אתה עושה את זה, סקס אנאלי דורש כמות מסוימת של חשיפה.

הדרך הטובה ביותר לנסות את זה היא לנסות את זה על עצמך. מלבד היותך כיף כשלעצמו, אוננות אנאלי מאפשר לך להתמקד בעצמך ולשים לב מה מרגיש טוב (ומה לא), אשר מידע תרצה לשתף עם מישהו שאתה מתכנן על בעל אנאלי סקס עם. הנה איך.

לעשות את שיעורי הבית שלך

אם אתה רוצה לקרוא, יש הרבה ספרים נהדרים על סקס אנאלי, ורוב ספרי המין כוללים לפחות פרק על זה. אם אתה מעדיף לצפות, יש כמה סרטונים חינוכיים מומלצים. עם זאת אתה לומד, להתחיל ללמוד את החלקים הבסיסיים של אנטומיה אנאלי שלך, כולל שרירי הסוגר, תעלה אנאלי, בלוטת הערמונית (אם יש לך אחד). אין כמו חינוך על הידיים, אבל לבדוק את מפת הדרכים הראשונה יכולה לעזור לך לכוון את עצמך קצת יותר קל.

כפפה למעלה

הדרך הטובה ביותר להתחיל בחקר אנאלי היא עם המגע שלך.

רבים מאיתנו יש לתלות על סקס אנאלי בגלל הקרבה צואה זה כרוך. למעשה, הימנעות מצואה במהלך יחסי מין אנאליים קלה יותר ממה שאתה חושב. שימוש לטקס או כפפות ניטריל היא הדרך הקלה ביותר לשמור על משחק אנאלי שלך בטוח ונקי. כפפות למנוע העברת נוזלים, והם גם להחליק את כל העור יבש או לתלות ציפורניים קלות.

ודא שאתה מקבל כפפות שמתאימות לך היטב. 

סיכה עד

חומר סיכה אישי הוא חיוני עבור אוננות אנאלי. לא פי הטבעת ולא פי הטבעת מייצרים את הסיכה שלהם, ורקמות בתוך פי הטבעת דמעות בקלות. באמצעות חומר סיכה באיכות טובה לא רק להפוך את הדברים להחליק פנימה והחוצה קל יותר, אבל זה יקטין את הסיכויים של רקמות מזיקות. אתה צריך לשמור על הוספת חומר סיכה יותר כמו שאתה משחק. בחר חומר סיכה זה טוב למין אנאלי, כלומר זה יהיה ארוך טווח, עבה יותר, ולא מכילים רכיבים desensitizing.

קח את הזמן כדי לחקור

אתה לא יכול למהר לתוך הדברים כשמדובר באוננות אנאלי. פי הטבעת ושרירי הסוגר בפרט צריכים זמן להירגע ולהסתגל למין חדש ולגירוי. ודא שיש לך שפע של זמן ופרטיות בפעמים הראשונות שאתה משחק, כך שאתה יכול להתמקד במה שאתה מרגיש ולא על לדאוג מי יכול לדפוק על הדלת שלך להפריע לך. 

להתחיל בחוץ

ברגע שיש לך כפפה על ולשים קצת סיכה על האצבעות שלך, להתחיל לחקור את החלק החיצוני של פי הטבעת שלך. בעדינות לעסות את האזור של העור סביב הפתיחה אנאלי, ולשים לב איך זה מרגיש. שימו לב לנשימה שלכם, ותמשיכו לנשום עמוק בזמן שאתם חוקרים.

אם אתה יכול, זה הכי טוב לעשות את זה עם האצבעות שלך הראשון, כך שאתה יכול להרגיש את הגוף להגיב למגע שלך. אם אתה לא מוצא את המגע מעורר אבל רוצה להמשיך, אתה יכול לעורר חלקים אחרים של הגוף שלך באותו זמן כדי להגדיל את העוררות שלך. אל תתמקדו בחדירה בשלב זה.

הולך בפעם הראשונה

כאשר אתה מוכן לשים את האצבע בפנים, אל תנסה לתקוע או להשתמש בקצה האצבע. במקום זאת, הניחו את משטח האצבע בעדינות על פתיחת פי הטבעת והפעילו לחץ עדין (כאילו לוחצים על לוח מגע או על פעמון). המשך לנשום ולהזיז את כרית האצבע מסביב במעגלים על הפתח האנאלי. אם אתה בעדינות לשאת למטה, אתה צריך להרגיש את השרירים sphincter להירגע והאצבע שלך צריך להחליק פנימה אם אתה מרגיש כל כאב, רק להאט ולהוסיף סיכה יותר.

מקומות לסייר

ברגע שיש לך בנוחות יש אצבע בפנים, לחקור כמה נקודות מהנות. הפתיחה של פי הטבעת מכילה את הריכוז הגבוה ביותר של קצות העצבים. בתוך פי הטבעת מגיבה בעיקר לרגשות של מלאות או לחץ. אם יש לך בלוטת הערמונית, לשים את הלחץ על הקיר הקדמי של פי הטבעת כמה סנטימטרים יעודד אותו. אם יש לך דגדגן, את קצה הגוף הדגדגן (פנימי) יכול גם להיות מגורה דרך פי הטבעת.

תנועות שונות

ברגע שאתה מרגיש בנוח עם חדירה של אצבע אחת, אתה יכול להתחיל להתנסות עם סוגים שונים של תנועה. מה ההרגשה להזיז את האצבע פנימה והחוצה לגמרי או להזיז אותה פנימה ואז לשלוף מבלי להסיר את כל האצבע? אתה יכול לסובב את האצבע בעדינות תוך פי הטבעת, לשים לב איך הלחץ על הצדדים השונים של התעלה האנאלי מרגיש.

להתרגל לגודל

השרירים הסוגרניים מסוגלים למתוח בצורה משמעותית, והתעלה האנאלית יכולה להכיל חלקי גוף גדולים במידה סבירה או צעצועי מין אנאליים. כדי לעשות זאת בבטחה, עם זאת, אתה צריך לבנות בהדרגה. אם אתה מעוניין להיות חדרו על ידי משהו גדול יותר מאשר אצבע, אוננות אנאלי היא דרך טובה להגיע נוח עם גדלים גדולים יותר. ברגע שיש לך אצבע אחת, אתה יכול לעבור שתי אצבעות. אתה יכול גם להשתמש בצעצועי מין אנאלי לבנות מתוך גדלים קטנים עד גדולים.

ניקיון

גם אם אתה לא רואה את זה, חומר צואה וחיידק יכול ויהיה להפיץ אם אתה נוגע משהו אחרי נוגע החיצוני או בפנים של פי הטבעת שלך. אתה אף פעם לא צריך לזוז מ לשחק אנאלי כדי לשחק נרתיקי בלי לשטוף בזהירות תחילה. חיידקים שחיים בשמחה בפי הטבעת אינם מאושרים בנרתיק, ויכולים לגרום לזיהום חמור. להלן כמה טיפים על ניקוי לאחר אוננות אנאלי.

טיפים

 1. להוריד את הכפפות
  הימנע נוגע החיצוני של הכפפה השתמשת לגעת בעצמך. כדי להסיר את הכפפות שלך, לשים אצבע נקייה מתחת לשרוול של הכפפה ולמשוך אותו מיד את היד שלך מיד, כך הכפפה מסתובב לחלוטין החוצה. בדרך זו לא תוכל לבוא במגע עם כל חלק של השטח החיצוני של הכפפה. אם שתי הידיים הן כפפות, לשטוף את הידיים בזהירות לאחר הסרת הכפפות שלך.
 1. ניקוי אביזרי מין ובקבוקים
  אם נגעת בבקבוק הסיכה שלך בכפפה שהיתה בתוכך, שטוף היטב את החלק החיצוני של הבקבוק. נסו להימנע מלגעת בכובע באותה יד שבה אתם משתמשים כדי לגעת בעצמכם, שכן הכובע הוא לעתים קרובות חלק קשה יותר של הבקבוק כדי לנקות. הדרך הקלה ביותר לשמור על צעצועים סקס אנאלי נקי היא לשים קונדום חדש על הצעצוע בכל פעם. אם יש לך צעצועים סיליקון אנאלי, אתה יכול להרתיח אותם במים במשך 2 עד 5 דקות. זכור לשטוף את הידיים לאחר צעצועים ניקוי בקבוקי סיכה.
 2. זכור: סקס אנאלי לא צריך לפגוע
  אם זה פוגע אתה צריך להאט ו להיות בטוח שאתה משתמש מספיק חומר סיכה. אם אתה הולך לאט מאוד, באמצעות הרבה חומר סיכה מופעלים אבל עדיין חווה כאב או אי נוחות, ייתכן שתרצה לדבר עם הרופא שלך כדי לוודא שאין שום דבר לא קשור בדרך משחק שלך שגורם לך כְּאֵב.

No Replies to "המדריך הטוב ביותר שלך כדי לחקור סקס אנאלי סולו"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  57 − 55 =