אורגזמה ראשונה

אורגזמה ראשונה

הכנה לאורגזמה הראשונה שלך היא לא כמו לקראת טיול מחנאות הראשון שלך. אין קל לעקוב אחר רשימת אני יכול להציע כי יפנה אותך כל מה שאתה צריך כדי להגיע אל היעד שלך בבטחה בזמן. הסיבה לכך היא שאין דרך אחת לקבל את האורגזמה הראשונה שלך. עבור אנשים מסוימים האורגזמה הראשונה שלהם מגיע עם מעט מאמץ ואילו לאחרים זה מגיע כתוצאה של הרבה עבודה.

אז מה שאתה צריך "להתכונן" עבור האורגזמה הראשונה שלך יהיה כמו הפרט כמו אורגזמות שיש לך בסופו של דבר. עם זאת, יש קצת מידע כמה טיפים שעשויים להוכיח שימושי על הכביש לאורגזמה הראשונה שלך.

הבנה כיצד אורגזמות עבודה
אורגזמה היא אירוע מסובך הכולל רכיבים פיזיים, פסיכולוגיים, רגשיים, ולכמה אנשים רוחניים. יש אנשים שיש להם אורגזמות בקלות רבה יותר מאחרים. ישנן מספר תיאוריות באשר לסיבה לכך, אך אלו המתארות על אורגזמה בדרך כלל עושים זאת מנקודת המבט שלהן (למשל, רופאים ידברו על אורגזמה בעיקר כאירוע פיזיולוגי, פסיכולוגים מתעניינים יותר בחוויה המנטאלית). אם אתה סוג של אדם שאורגזמות לבוא קל, אז בטח יש לך כבר אחד. אחרת, אתה יכול לעזור לעצמך קצת כלפי האורגזמה הראשונה שלך על ידי לימוד היסודות על מה האורגזמה, וכיצד הם עובדים.

למד עוד:

 • מה זה אורגזמה??
 • מהי תגובה מינית?
 • יסודות האנטומיה המינית הנשית
 • יסודות האנטומיה המינית הגברית

לתת לעצמך אורגזמה הראשונה שלך
עבור אנשים רבים זה יהיה קל יותר לקבל אורגזמה הראשונה שלהם בעצמם באמצעות אוננות. אוננות מאפשרת לך לספק בדיוק סוג של גירוי שאתה אוהב, וכל המיקוד שלך ואת תשומת הלב יכול להיות על עצמך ולתת לעצמך הנאה.

אם אתה כבר מישהו שיש לו כבר חוויות מיניות שליליות, לאחר האורגזמה הראשונה שלך לבד יכול להיות הדרך היחידה שאתה מרגיש בטוח מספיק כדי לתת את המשמר למטה. אין דרך אחת טכניקה המבטיחה אורגזמה הראשונה, אבל להלן כמה עצות שימושי זה עשוי להוכיח שימושי. ראוי גם לציין כי עבור נשים רבות האורגזמה הראשונה והקלה שלהם קורה בעזרת ויברטור.
למד עוד:

 • אוננות טיפים לנשים
 • אוננות טיפים לגברים
 • באמצעות ויברטורים

כבר היתה לי האורגזמה הראשונה שלי?
בין השאר בגלל המסרים המעורבים ביותר שאנו מקבלים על יחסי מין ומידע מוגבל רובנו מקבלים על הגוף שלנו ואת הפוטנציאל המיני שלנו, אירועים מיניים כמו האורגזמה הראשונה שלנו יכול לבוא עם הרבה ציפיות, טוב ורע. לפני שהרגשת את האורגזמה הראשונה שלך, ייתכן ששמעת דברים מדהימים, או לראות התייחסויות בסרטים ובכלי תקשורת פופולריים אחרים, על החוויה של האורגזמה. לאחר הראשון שלך יכול אפילו להיות קצת להרפות אחרי כל ההייפ הזה. כמות המידע המוטעה על מיניות ואורגזמה יכולה גם להקשות על אנשים מסוימים לדעת אם הם חוו אורגזמה או לא.
למד עוד:

 • איך אוכל לדעת אם היתה לי אורגזמה??
   

  קושי באורגזמה של פעם ראשונה
  יש אנשים שיש להם קושי רב באורגזמה הראשונה שלהם. אם אתה מנסה כבר כמה זמן ועדיין לא היה אורגזמה זה לא בהכרח אומר שאתה אף פעם לא יהיה אחד. מה שזה אומר הוא שיש לך הזדמנות לחשוב על חלקים שונים של אורגזמה ולנסות להבין איפה אתה עלול להיות תקוע. זכור, אורגזמה היא פיזית, רגשית ופסיכולוגית. אם אתה מרגיש שאתה לא יכול להיות אורגזמה זה יכול להיות בעיה בכל אחד מהתחומים האלה. הנה כמה שאלות טובות לשאול את עצמך, וכמה מידע על סיבות נפוצות אנשים מתקשים עם אורגזמות.
  למד עוד:

  • למה אני לא יכול אורגזמה??
  • הפרעות אורגזמה

  האם אני יכול לתת למישהו אחר האורגזמה הראשונה שלהם?
  אוננות לא עובד לכולם כדרך טובה יש אורגזמה הראשון, ובוודאי יש אנשים שהאורגזמה הראשונה שלהם היא עם שותף.

  עם זאת, אם אתה רוצה "לתת" השותף שלך האורגזמה הראשונה שלך אתה צריך לדעת שהם צריכים להיות על הלוח עם התוכנית וזה מאמץ קבוצתי, עם אתה בעצם משחק תפקיד תומך. תגובה אורגזמית יכולה להיות מיוצר כתוצאה של גירוי פיזי מספיק (אם כי זה לא תמיד עובד ככה). אבל אם המטרה היא עבור השותף שלך להרגיש את העונג של אורגזמה הם צריכים להיות מוכנים ומוכנים. אם בן הזוג שלך לא היה אורגזמה, והם רוצים את העזרה שלך, הדבר הראשון לעשות הוא לקרוא על איך אורגזמות עבודה (ראה לעיל). השלב הבא הוא לדבר עם השותף שלך על איזה סוג של מגע שהם אוהבים, וכמה להוביל הם רוצים לקחת. לבסוף, ללמוד קצת על טכניקות מיניות שונות עשוי להיות מועיל, כל עוד אתה להתאים אותם לך ולשותף שלך ולא להגיע לנקודה שבה אתה עוקב יחד כמו מתכון התעלמות מה קורה ממש מולך.
  למד עוד:

  • מדברים על סקס עם שותף
  • סקס איך

  מה בא אחרי האורגזמה הראשונה שלך?
  אנשים אומרים שאתה לא שוכח את הפעם הראשונה שלך. זה אולי נכון, אבל זה לא תמיד דבר טוב! אם אתה כמו רוב האנשים אז האורגזמה הראשונה שלך עלולה להתרחש בנסיבות פחות מ-אידיאלי עבור סקס גדול. אתה אולי היה מוסחת, זה יכול להיות עבר על ידי הבזק, ייתכן שיהיה לך כמה משקאות, אתה יכול להיות עצבני על מישהו תופס אותך, את הרשימה ממשיך. החדשות הטובות הן כי ברגע שיש לך את האורגזמה הראשונה שלך, אם אתה אוהב את זה, זה יכול להגיע הרבה יותר טוב משם. כמו כן, נראה כי האורגזמות הולכות אורגזמות. ככל שיש לך יותר אורגזמות, כך קל יותר להגיע לאורגזמה וליותר אורגזמות שיכולות להיות לך בעתיד.
  למד עוד:

  • סוגים שונים של אורגזמות
  • בניית אורגזמות טובות יותר
  • ספרים על אורגזמות

  No Replies to "אורגזמה ראשונה"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   − 1 = 1