כיצד לתקן את הסוללה מופעל

א collection of vibrators and dildos of different colours and shapes all standing.

לורנס Dutton / בנק תמונה / Getty תמונות

עובדה עצובה כי ויברטורים מופעל על ידי סוללה נוטים להיות מחשבה גרועה ויש לי התיישנות מובנית. הם בדרך כלל פחות יקר מסיבה. בעוד שיש תמיד יוצאים מן הכלל, רוב צעצועי המין המופעלים על ידי סוללות יימשכו בין שבועיים לשנתיים. חנויות סקס מכובד יותר יציע איזה אחריות עם המוצרים שלהם (תקן נראה על 30 ימים).

בנוסף כמה אמצעי מניעה, יש כמה בעיות נפוצות שניתן לבדוק בקלות כי עשוי להביא את הצעצוע שלך בחזרה לחיים. רוב הבעיות שניתן לתקן קשורות לסוללות והקשרים בתוך הויברטור.

02
של 05

תיקון האביב

כיצד לתקן את הסוללה מופעל

בעיה נפוצה עם ויברטורים ישנים יותר היא שהמעיין בכובע הופך שטוח ולא שומר עוד על קשר הדוק בין הסוללות לבין המחברים בחלק העליון והתחתון של הוויברטור. אתה יכול לפתוח את הויברטור שלך בעדינות למשוך את האביב כדי ליצור מחדש את הקשר.

היזהר לא למשוך חזק מדי, באביב יכול להצמיד ואתה יכול למצוא את עצמך עם עבודה הלחמה בלתי אפשרי על הידיים.

03
של 05

בדוק אם יש משהו החוסם את המחברים

כיצד לתקן את הסוללה מופעל

רבים ויברטורים מופעל גלילי הסוללה יש פיסת פלסטיק או נייר בתוך תא הסוללה. זה שם כדי לשמור על שקט יותר ויברטור, על ידי מניעת רעש נוסף של הסוללות מקשקש במקרה. עם הזמן זה פיסת נייר יכול להחליק למטה לקבל מגושם מול המחברים. ניתן להסיר את הנייר או את הפלסטיק לחלוטין. אם הצעצוע שלך מתחיל לעשות הרבה רעש אתה יכול להחליף אותו עם מגולגל חדש פיסת נייר.

04
של 05

משוך את המחברים

כיצד לתקן את הסוללה מופעל

סוללות ויברטורים המופעלות באמצעות סוללות שאינן משתמשות באביב כדי ליצור חיבור לעתים קרובות יש שני מחברים בחלק העליון של המכסה. עם הזמן מחברים אלה מקבלים בדיכאון ולא מאפשרים עוד חיבור הדוק (אשר בתורו, יכול לדכא את הבעלים של הצעצוע!) בעדינות להרים את המחברים עד כדי להבטיח חיבור צמוד כאשר מכסה נסגר.

05
של 05

אל תתביישו על בקשת עזרה

לִסְגוֹר up of a help button on a computer keyboard

פיטר דאזלי / צלם / גיטי תמונות

עבור רבים מאיתנו קונים ושימוש בצעצועי מין יכול להרגיש בושה. אתה יכול או לא רוצה לעבוד דרך הרגשות האלה של בושה מינית אבל בכל מקרה, אתה לא צריך לסבול באמצעות סדרה של צעצועי מין זולים ללא כל סיוע. זה עלול להרגיש מוזר להזמין חנות סקס לעזרה אבל זה מה שהם עושים. ובכל זאת אתה מרגיש לגבי צעצועי מין, הם שמחים שקנית אחד מהם ומקווה שתעשה זאת שוב.

כל החנויות צריך להציע איזה אחריות על המוצר. קמעונאים רבים יהיו חלקי חילוף (כמו כמוסות) כי הם יכולים לתת לך בחינם. וחלקם עשויים להחליף את המוצר שלך גם אם זה היה יותר מ -30 יום או כל אחריות שהם מציעים. רוב לא רוצה להביא את הצעצוע בחזרה לחנות או אפילו לשלוח אותו בחזרה. הדבר הטוב ביותר לעשות הוא ליצור קשר עם החנות בדוא"ל או בטלפון, להסביר את המצב, ולשאול מה הם יכולים לעשות כדי לעזור. אתה עלול להיות מופתע.

No Replies to "כיצד לתקן את הסוללה מופעל"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 34 = 39