השגת מספר רב של אורגזמות

השגת מספר רב של אורגזמות

תהליך הלמידה של אורגזמות מרובות לגברים הוא בחלקו עניין של אי-האמונה באורגזמות ותגובות מיניות. מאחר ותגובות מיניות ואורגזמה נוטות לבוא בקלות לגברים, הן בדרך כלל בודקות אפשרויות אחרות (סוג של "אם הוא לא נשבר לא לתקן אותו"). אבל יש הרבה סיבות לבדוק מה יש מתחת למכסה המנוע, גם אם המנוע הוא בסדר גמור. המפתח הוא להבין כי אורגזמה ושפיכה הן שתי חוויות נפרדות לגברים.

כך:

נְשִׁימָה 

אם עדיין לא למדת על שימוש בנשימה כדי להרחיב את המודעות המינית, ייתכן שתרצה לצחצח את החשיבות של נשימה לחקר מיני. עבור התרגילים הבאים אתה צריך לנשום עמוק ולהתמקד איך השינויים הנשימה שלך כמו שאתה עובר את התגובה המינית, לקבל מופעלת, לבנות את ההתרגשות המינית שלך, וניסיון שיא, אורגזמה, ושפיכה.

שריר המחשב 

שריר המחשב שלך הוא מה שאתה משתמש כדי לעצור את זרימת השתן בעת ​​להשתין. שריר המחשב שלך מעורב גם בחוויה של אורגזמה ולמידה להשתמש במודע זה עוזר בפיתוח יכולת רב אורגזמית. התחל על ידי מציאת שריר המחשב שלך, וודא שאתה יודע איך זה מרגיש לסחוט ולשחרר אותו. אחת הדרכים לעשות זאת היא ללמוד על תרגילי קגל הכוללים סחיטה ושחרור השרירים.

שימו לב "נקודת האל חזור"

זה הרגע בזמן ההתרגשות המינית שאחריו שפיכה היא בלתי נמנעת.

הדרך הטובה ביותר לזהות את זה היא לאונן ולשים לב קרוב בדיוק כמו שאתה עומד לשפוך. רק לפני שפיכה אתה עשוי להבחין תחושה עקצוץ, המהווה את הסימן כי אתה עומד להכות את הצבע של לא לחזור. לדעת איך זה מרגיש יעזור לך לדעת מתי לסגת מאורגזמה.

זיהוי נקודה זו חשובה גם בלמידה לשלוט בשפיכה.

לפני שאתה לומד משהו חדש, קח קצת זמן להבין את הבסיס שלך

העבודה כאן היא פשוטה ומהנה: תענוג בעצמך (אוננות) כפי שהיית עושה באופן קבוע, ולשים לב קרוב. אילו דברים אתה עושה כדי להפעיל? מה קורה לגוף שלך ואת הנשימה שלך כמו שאתה נעשה עוד יותר מגורה? איך זה מרגיש ממש לפני אורגזמה? בדיוק לפני שאתה פולט מה קורה לגוף שלך אחרי אורגזמה?

תרגול לבד

ללמוד להבחין בין האורגזמה שלך שפיכה לוקח זמן ותשומת לב. אל תעשה את התרגילים האלה כאשר אתה צריך למהר לעבודה או להכין ארוחת ערב עבור המשפחה שלך. אני גם ממליץ לעשות את התרגילים האלה לבד בהתחלה. אם יש לך שם מישהו אחר, חלק תשומת הלב שלך יהיה עליהם.

להירגע ולהתכוונן לתוך הגוף שלך

תהליך זה הוא על כל המודעות. כאשר אתה מתחיל את התרגיל לקבל רגוע, ייתכן שתרצה לקבל עירום גם לנסות לכוון לתוך איך הגוף שלך מרגיש ברגע. הפעל את הידיים למעלה ולמטה את הגוף, ואת באמת מרגיש את הגוף. אתה יכול לגעת איברי המין שלך וכל חלק אחר של הגוף שלך שהופך אותך אבל לא להתחיל לאונן מיד.

אונן לאט

עכשיו אתה יכול לאונן עם זאת אתה רוצה, אבל לשים לב לאנרגיה בגוף שלך. אל תביא את עצמך לאורגזמה או לפלוט עדיין.

האם חלקים מסוימים של הגוף שלך הרבה יותר חמים מאחרים? האם האנרגיה החמה נע מעלה (או מטה) את גופך או נשארת במקום אחד? ככל שאתה מתקרב לשיא כיצד האנרגיה בגוף משתנה?

להתחיל ולהפסיק את גירוי

אם אתה מרגיש את עצמך להגיע לנקודת האל חזור לעצור את הגירוי לקחת כמה נשימות עמוקות. ברגע שיש לך חזרה מהנקודה אתה יכול להתחיל לעורר את עצמך שוב. לעשות את זה לפחות פעמיים. האם זה כדי לקבל מושג מפורט יותר של מה נקודת הצבע שלך הוא לא כמו, ולגלות איך אתה יכול לשלוט כאשר אתה חוצה את הנקודה.

השתמש שריר המחשב שלך כדי למשוך בחזרה

כפי שאתה מרגיש את עצמך מתקרב לשיא לעצור את הגירוי כמו שיש לך בעבר, אבל הפעם לסחוט את שרירי המחשב שלך להחזיק אותו במשך כמה שניות. שימו לב איך זה מרגיש. זוהי טכניקה אתה יכול להשתמש כדי למנוע את עצמך ejaculating וליצור את ההזדמנות יש מספר אורגזמות ברציפות.

השתמש בנשימה שלך כדי להגדיל את זרימת האנרגיה האורגזמית

לאחר מספר אורגזמות הוא לא רק על השימוש שריר המחשב שלך, זה גם על המאפשר את האנרגיה כי בדרך כלל זורמת ממך בנקודה של אורגזמה, לזרום במקום אחר בגוף שלך. כאשר אתם מתקרבים לנקודת האורגזמה, שימו לב להצטברות האנרגיה (לפעמים זה מרגיש כמו חום) בחלק התחתון של הגוף שלכם, ומתחילים לנשום עמוק תוך כדי הדמיית האנרגיה הנעה כלפי החזה והראש.

תן לעצמך ללכת, לראות לאן זה לוקח אותך

השלב האחרון של התרגיל הזה הוא לתת לעצמך אורגזמה תוך שימוש בטכניקות שנלמדו לעיל, כולל נשימה, מודעות וסחיטת שרירי המחשב. בפעם הראשונה שאתה מנסה את זה, תן לעצמך אורגזמה, אבל לסחוט את שרירי המחשב בדיוק כפי שאתה מרגיש את עצמך הולך "על הדף". זה אולי לא עובד בפעם הראשונה, אבל הגרוע ביותר שקורה הוא שיש לך אורגזמה ואתה צריך לנסות שוב.

אורגזמה בלי שפיכה

כפי שאתם מתרגלים את השלב האחרון לעיל, אתה עשוי לגלות כי אתה יכול להגיע לנקודה של לא לחזור, לעבור אותו, ולחוות אורגזמה telling ללא שפיכה. אל תצפו שהאורגזמה תרגיש כמו אורגזמה שיש לכם עם פליטה. אורגזמות שאינן משפיעות על הגוף מרגישות שונות, אבל הן יכולות להיות מהנות מאוד.

טיפים סופיים

השלבים שלעיל הם גרסה קצרה מאוד של טכניקות שהגברים התאמנו במשך אלפי שנים. אם אתם מעוניינים בתרגילים מפורטים יותר ומידע, לבדוק את האיש Multi-Orgasmic ואת הזוג Multi-Orgasmic.

אורגזמות מרובות גברים קשורות לאלמנטים של מיניות רוחנית. בהחלט עושה את העבודה הזאת כוללת משחק עם האנרגיה של הגוף שלך. אם החלק הרוחני אינו בשבילך, אל תרגיש לחץ לעשות זאת. בהתבסס על המוח שלך לבד, הגוף שלך הוא דבר מדהים מסוגל לחוות הנאה אינטנסיבי אינסופי. אם אתה מעדיף לראות זאת כניסוי מדעי, עבור אותו!

ההוראות הנ"ל נכתבו לגברים לתרגל לבד. אבל תרגילים אלה ניתן להתאים בקלות לשימוש עם שותפים (והם נהדרים עבור כל מי שיש לו יחסי מין עם גברים כדי לדעת).

לקבלת מידע נוסף על Mantak Chia, המחבר של Multi-Orgasmic זכר, לבקר את הארגון, טאו אוניברסלי.

No Replies to "השגת מספר רב של אורגזמות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    40 − = 38