מדריך למשתמש הפטמות מלחציים

מלחצי פטמות מעוצבים כך שיתאימו ישירות לפטמה ונקראים צעצועי מין, כמו ההשפעה העיקרית שלהם היא להגביר את התחושה. כאשר מוחל, מלחצי פטמות לסחוט את העור יחד לכפות את הדם מתוך השטח להיות הידק למטה על, יצירת תחושה אנשים למצוא הן לא נוח ומהנה. כאשר מהדק פטמות מוחל הראשון יכול להיות תחושה עזה של צביטה ולחץ. לאחר זמן מה, תחושה זו נוטה להקטין את האזור יכול להרגיש קהה. לאחר מהדק מוסר, ודם ממהר בחזרה לתוך הפטמה, הלובש ירגיש עוד פרץ של תחושה עזה.

למרות שהם נקראים בדרך כלל פטמות מלחציים, צעצועים אלה ניתן להשתמש בכל חלקי הגוף אם תרצה. אם אתה משתמש מהדק על חלק גוף אחר אתה רק רוצה לוודא כי מהדק שאתה קונה יש את הזכות סוג של כרית או ליצור קשר כך זה יישאר על החלק של הגוף שלך אתה רוצה מהדק אותו. 

מה מלחציים הפטמות מרגיש כמו תלוי סוג של מהדק ואת הדרך בה אתה משתמש בהם. הלחץ נקבע על ידי מנגנון ההידוק, משקל המחברים עצמם וגודל הפנקס המכסה את הפטמה. להלן תיאור של סוגים שונים של מלחציים הפטמה ושימושים האישיים שלהם, היתרונות והחסרונות.

מדריך למשתמש הפטמות מלחציים

ספרטקוס

מהדק מלחציים טובים למתחילים ואת היתרונות כי הם מתכווננים מאוד. טבעת מתכת קטנה סביב זרועות של מלחציים ניתן להעביר למעלה או למטה כדי להתאים את הלחץ בקצה. מלחצי מהדק ניתן ליישם מאוד קל, או, כאשר הטבעת מועבר ליד קצה מלחציים, הם יכולים להיות מיושמים בלחץ אינטנסיבי, ממוקד. אלמנט נוסף של מלחצי פטמה כי כמה אנשים נהנים הוא המראה והתחושה, ו מלחציים מלחציים יש תחושה אלגנטית ואלגנטית להם. מכיוון שהמחברים מחוברים על ידי שרשרת, ניתן להגדיל זמנית את הלחץ על ידי משיכה בעדינות על השרשרת. רוב מלחציים מהדק יש טיפים גומי אשר ניתן להסיר לניקוי.
יותר "

No Replies to "מדריך למשתמש הפטמות מלחציים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 5 = 1