אני אף פעם לא רוצה לאונן - האם זו בעיה? | insightyv.com

אני אף פעם לא רוצה לאונן – האם זו בעיה?

אני אף פעם לא רוצה לאונן - האם זו בעיה?

זוהי דאגה מינית מודרנית. לפני זמן רב, הקהילה הרפואית סיפרה לנו כי אוננות רע לבריאות שלנו, אבל עכשיו אוננות הוא קידם לעתים קרובות כחלק הכרחי של מיניות בריאה. אוננות היא הסוג הנפוץ ביותר של המין על פני כדור הארץ ואנשים שאינם אוננות נמצאים במיעוט. אבל זה לא עושה את זה לא נכון; כל עוד אתה עושה בחירות מיניות מושכלות אתה מרגיש טוב.

אז, אתה צריך להיות מודאג אם אתה אף פעם לא אוננות? התשובה תלויה בתשובתך לשאלות נוספות, כולל:

  • כאשר אתה אומר “לעולם” האם זה אומר “לא לעתים קרובות מאוד”? האם זה אומר שאתה מעולם לא אוננתי, או שאתה כבר לא (ואם היית רגיל, למה עצרת?)
  • למה את לא מאוננת? האם זה בגלל שזה לא עושה שום דבר בשבילך או בגלל שאתה חושב שזה “רע”?
  • למה אתה שואל את השאלה מלכתחילה? האם אתה רוצה לאונן? האם אתה מרגיש לחץ מאנשים שאומרים לך צריך לְאוֹנֵן?

אם אתה לא מאונך כי ניסית את זה הרבה פעמים, אתה לא מעוניין כי יש לך מספיק סיפוק מינית מוצא; אין לך מה לדאוג. יש הרבה השפעות חיוביות של אוננות, אבל השפעות אלה גם לבוא עם סקס שותף רגיל.

אבל יש עוד רבים מאיתנו שלא אוננים אבל רוצים. אם אתה נופל לתוך הקטגוריה האחרונה, ייתכן שתרצה לחשוב שוב על אוננות.

הנה התגובות שלי כמה מן הסיבות הנפוצות אנשים אומרים לי שהם לא אוננות.

ניסיתי את זה זמן רב, אבל זה אף פעם לא עבד בשבילי

אם הניסיון היחיד שלך נהיגה במכונית היה בטעות לוקח את הבלם החניה כבוי כשהיית בן אחת עשרה והרגשת הבטן שלך טיפה כמו המכונית החלה מתגלגל לאט מתוך שביל הגישה, אתה אולי לא רוצה להגיע מאחורי גלגל שוב.

אוננות היא הרבה כמו נהיגה במכונית (אבל זה טוב יותר לסביבה). האופן שבו אתה מאונן עכשיו, כולל מיני פנטזיות מיניות שיש לך, יכול להיות שונה מאוד מאשר כשהיית מתבגר. כמו כן, אני מקווה, יש לך הבנה טובה יותר של האנטומיה המינית שלך ונוחות עם הגוף שלך יותר מאשר כשהיית צעיר. זה גם אפשרי כי אוננות היא לא “עובד” בשבילך בגלל בעיות אחרות שאינן קשורות טכניקה. ייתכן שיש משהו פיזי מקבל בדרך של היכולת שלך לאונן בשביל הנאה. זה נפוץ גם עבור אנשים שיש להם חוויות מיניות שליליות בעבר לכבות מינית, אפילו עם עצמם. אם אתה חושב אלה עשויים להיות המקרה, זה כנראה שווה לבדוק את זה עם איש מקצוע רפואי מהימן.

אוננות היא עבור אנשים יחידים, אנשים שלא יכולים להיות “סקס אמיתי” או את מוסרית חלשה

אני לא יכול לעשות את זה ברור יותר; אין אדם אחד מאונן. ללא קשר לגיל, גזע, מעמד, מין, השתייכות פוליטית ודתית, כל סוג של אדם שאתה יכול לדמיין הוא אדם מאונן. וזה לא אומר שכולנו עושים את זה, או שכולנו צריכים, אבל אם אתה מכחיש את עצמך את הצורה הנפוצה ביותר של הנאה מינית, כי אתה לא חושב שאתה מתאים לתוך תיבת נוח שאר, כדור הארץ כולו נכנס לתוך זה תיבת אוננות מסוימת.

אני לא מאונן מסיבות דתיות או תרבותיות

התגובה הראשונה שלי היא לשאול אם אתה מבין לחלוטין את עמדות שונות הדת שלך לוקח על אוננות. בכל הדתות יש מגוון דעות, וייתכן שתרצה לחקור כיצד חברים שונים בקהילתך או באמונתך מפרשים תורות על מיניות ואוננות. אם אתה לא מאונן בגלל לחץ תרבותי, הייתי שואל אם יש דברים אחרים שאתה עושה זה נותן לך הנאה אבל הם מקומטים על ידי התרבות שלך, ואם כן למה אוננות אינה מתאימה כאחד מסוגים של התנהגויות. אוננות ואשמה לגבי זה לא התשובה כאן, אבל אנשים רבים דתיים מאוד באים מתוך רקע אנטי אוננות מצליחים למלא הן את התשוקות המיניות שלהם ואת ההרשעות הדתיות שלהם.

זה לא בלתי אפשרי, גם אם זה דורש יותר שיקול מאחרים צריך לתת את זה.

אני כל הזמן מנסה לאונן, אבל זה לא עובד, אז אני כבר ויתר

יש הרבה אנשים שאינם מסוגלים לאונן בשביל הנאה. הסיבות לכך הן מגוונות, ועליהן כדאי לחשוב עליהן. ייתכן שיש בעיה פיזית או מצב זה מקבל בדרך שאתה נהנה מאוננות; להשפיע על הדרך שבה הגוף שלך מגיב לגירוי או הרצון שלך ואת עניין למין מלכתחילה. יכולות להיות מכשולים פסיכולוגיים ורגשיים; לחץ לביצוע, חוויות מיניות שליליות בעבר, הודעות מוקדמות על אוננות שאינך יכול להתעלם מהן. לעתים קרובות הסיבות הן שילוב של בעיות נפש וגוף. ברמה פשוטה יותר, אתה יכול להיות פיזית ופסיכולוגית מוכן לזה, אבל חסרים לך טכניקה. הן נשים והן גברים צריכים לפעמים ללמוד כיצד לאונן לפני שהם נהנים ממנו.

אם אתה חושב כי המכשולים יכול להיות פיזי, פסיכולוגי, או רגשית זה עשוי להיות שווה לדבר עם מקצועי על החששות שלך. זה יכול להיות רופא משפחה אתה בוטח להרגיש בנוח עם, ביקור במרפאת מין, או לראות מטפל מין.

No Replies to "אני אף פעם לא רוצה לאונן - האם זו בעיה?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 69 = 72