לא למתחילים: טכניקות סקס אוראליות מתקדמות | insightyv.com

לא למתחילים: טכניקות סקס אוראליות מתקדמות

אם יש לך את היסודות של ביצוע cunnilingus למטה, והם מחפשים כמה טיפים מתקדמים לבדוק את הטכניקות הבאות. זכור כי הטכניקה לבד הוא אף פעם לא מספיק. כל המהלכים הנכונים ללא חום או לב עדיין יכולים לרדת. 

לא למתחילים: טכניקות סקס אוראליות מתקדמות

תמונה מקור / Getty תמונות

זה אולי נשמע טיפשי, אבל זו אחת הדרכים הטובות ביותר לגלות תנועות לשון חדש ואת הקצב זה עובד עבור השותף שלך. השתמש הלשון שלך כדי “לאיית” את האלפבית, מתחיל עם A וכלה ב- Z, על הפות של השותף שלך הדגדגן. הימנע מוקד כל כך הרבה על מעקב אחר איזה מכתב אתה על זה אתה מפסיק ליהנות או לשים לב. אבל לשים לב מספיק כדי לדעת איזה מכתב אתה כיתוב כאשר דברים התחילו להתחמם.

02
מתוך 11

תראי אותה בעיניים

לא למתחילים: טכניקות סקס אוראליות מתקדמות

אמילי אולילה / רגע

אל תסתכל עליה, אבל ליצור קשר עין (לפחות אם השותף שלך הוא ראה) יכול להיות דרך חזקה להישאר מחובר בזמן שאתה יורד עליה. כמה אנשים לא יאהבו כל קשר עין אבל עבור אחרים, זה יכול להיות סיבוב ענק על מנת לראות את ההנאה על פני השותפים שלך עבור אותם לראות אותך נהנה לתת להם הנאה. 

בהתאם למיקום הפיזי והאנרגיה בינך לבין בן הזוג שלך, ניתן ליצור קשר גם עם משחק תפקידים דומיננטי / כנוע, שהוא מפורש או משתמע.

03
מתוך 11

תן לה לעבור מסביבך

לא למתחילים: טכניקות סקס אוראליות מתקדמות

טניה קונסטנטין / Blend Images / Getty Images

אם בן הזוג שלך לא נוח לתת לך הרבה הדרכה מילולית היא עשויה להזיז את גופה כך הלשון שלך היא במקום הנכון. שימו לב איך השותף שלך נע ולא להניח שזה מתפתל אקראי. אם אתה חושב השותף שלך הוא מהסס להציע הדרכה, אתה יכול גם הכנה אותם לפני באומרו, “אני רוצה שתגיד לי מה עובד ולא, או להראות לי אם אתה לא רוצה להגיד את זה.”

04
מתוך 11

צדדים רבים של הלשון שלך

לא למתחילים: טכניקות סקס אוראליות מתקדמות

PM / Image Bank / Getty תמונות

הלשון שלך היא דבר מדהים ולא רק בגלל הדרך בה היא יכולה לזוז. יש עשרות רגשות שונים שאתה יכול ליצור באמצעות חלקים שונים של הלשון שלך. שימו לב איך השותף שלך מגיב על החלק השטוח של הלשון שלך, על הצדדים של הלשון שלך, עד קצה הלשון שלך. כמו כן, שים לב איך אתה יכול לשנות את הדרך שבה קצה מרגיש על ידי הרחבת אותו ולהפוך אותו מוצק יותר. אין אף אחד הלשון חלק או לזוז, הטריק הוא לנסות הרבה דברים שונים ולמצוא מה עובד עבורה.

05
מתוך 11

על הפנים

לא למתחילים: טכניקות סקס אוראליות מתקדמות

ויליאם קינג / סטון / גטי

אל תעשה את הטעות לחשוב כי cunnilingus הוא רק על הלשון. אתה יכול להשתמש בחלקים אחרים של הגוף שלך כדי לעורר את איברי המין של השותף שלך גם כן. האף, הלחיים והסנטר יוצרים כל מיני תחושות ולחצים שונים כאשר מוברשים או מקצבים בקצב לאורך הפות והדגדגן. כמה אנשים מקבלים באמת מופעלת על ידי ידיעה כי השותף שלהם עוסקת באופן מלא מה הם עושים. באמצעות כל הפנים שלך מדגים את זה סוג של מחויבות.

06
מתוך 11

חֲדִירָה

לִסְגוֹר up of an enter sign on a wall, a red arrow with the word enter in white

רולפו ברנר / איים / גטי

זו אחת מאותן טכניקות “לא לכולם”, אבל יש אנשים שאוהבים את ההרגשה של לשונם של בני הזוג חודרים אליהם. ברור שגם עם הלשון הארוכה ביותר, חדירת הלשון רק כל כך עמוקה. אבל עבור כמה אנשים, זוהי טכניקה, כי ברגע הנכון לזמן מוגבל – מרגיש אינטנסיבי ונפלא. כמו תמיד, כל אדם הוא שונה. אבל נשים רבות אומרות שתנועה מהירה פנימה אינה טובה כמו חדירה איטית ופורצת של חדירה.

07
מתוך 11

זמזום וגניחה

אִשָׁה puckering her lips

רון קריסל / סטון / גטי

אם אתה מבצע סקס אוראלי על אישה, הרעשים שאתה יכול להוסיף לחוויה. אם אתה מרגיש מופעלת, אנחות מאפשר השותף שלך יודע והם עשויים להיות מסוגלים להירגע עוד יותר לתוך החוויה לדעת את זכותך שם איתם ולא רק עושה משהו מתוך התחייבות. כאשר אתה גונח או אפילו מזמזם מנגינה, התנודות על השפתיים שלך ואת הנשימה שלך יוצרת תחושה כי ניתן להרגיש על ידי השותף שלך. שריקה אינה מומלצת, אבל אתה יכול להתנסות עם זפות שונות של גניחות ולשים לב איך גניחה גרוני ארוך, נמוך, מרגיש שונה מהרעש, קולות גבוהים יותר.

08
מתוך 11

למצוץ לעומת ליקוק

איש licking a giant lollipop

תמונות / E + / Getty תמונות

אתה יכול ליצור הרבה תחושות כאשר אתה מביא את הלשון, השפתיים, ואת הפה כולו לתוך המשוואה. אחרי שיש לך השותף שלך התחמם, משחק עם יניקה יכול להיות דרך אחרת כדי להגביר את החוויה. אתה יכול לקחת labia או אפילו את הדגדגן לתוך הפה שלך בעדינות ליצור תחושה של מציצה. כמה אנשים יאהבו מציצה חזקה ואחרים עשויים רק לרמוז על זה. עם חלק של השותף שלך בפה, אתה יכול להוסיף תחושה על ידי הזזת הלשון בתוך הפה שלך.

09
מתוך 11

קוביות קרח

לִסְגוֹר up of ice cubes

ג’אבי טיג’דור קליה / איים / גטי

קוביות קרח הם דרך מהנה לשחק עם הטמפרטורה במהלך cunnilingus. שים לב שאם אתה מחזיק קוביית קרח על כל חלק של הגוף לזמן מה, זה יהיה ליצור קהות זמנית. אז אם המטרה היא להגדיל את הרגישות ואת הרגישות, אתה רוצה לשמור על הקרח נע. לאחר כוס עם כמה קוביות קרח בקרבת מקום אבל מחוץ לטווח הראייה, ולאחר מכן להחליק אחד בפה שלך בשלב מסוים להשתמש במהלך מין אוראלי יכול להיות מפתיע ומרגש. אם אתה יכול לעשות את זה בנוחות, נסה שיש קוביית קרח בפה שלך לסירוגין בין שיש לו לגעת השותף שלך בזמן שאתה משתמש הפה שלך ואז מסתיר את זה בלחי.

10
מתוך 11

הוספת צעצועים סקס

א collection of vibrators and dildos of different colours and shapes all standing.

לורנס Dutton / בנק תמונה / Getty תמונות

הוספת צעצועי מין למין אוראלי היא אחת הדרכים המהירות ביותר לקחת את זה לשלב הבא. יש צעצועים המיועדים לשימוש במהלך מין אוראלי כי הם שחוקים על הלשון. אלה יש בעיות רבות, אבל כמה אנשים נראה לגרום להם לעבוד. עבור משהו יותר תכליתי, יש ויברטור קטן לגירוי חיצוני, כי אתה יכול לנוע בזמן מתן מין אוראלי, או דילדו כי אתה יכול להשתמש לחדירה הן תוספות פופולריות כי נשים רבות ליהנות.

11
מתוך 11

לנצל את כוח דינמי

היי voltage power warning sign

מרטין דיבל / גטי

יש חילופי כוח בכל אינטראקציה מינית. ובמרבית החום יש פגיעות (פיזית, רגשית, רוחנית). ניתן לטעון כי הדינמיקה כוח מוגברת במהלך cunnilingus, שבו אחד השותפים הוא כל כך משרת את השני. זה יכול להיות משהו לנצל (כל עוד אתה על הלוח וגם ניצול מנצח שלה). בין אם זה אומר הוספת דיבור מלוכלך או לחקור תפקידים מיני פנטזיה או פשוט לשחק את הפנטזיה בראש שלך, המיקום הפיזי לבדו של יורד על מישהו יכול להיות מספוא עשיר לחקר כוח מינית של כוח.

No Replies to "לא למתחילים: טכניקות סקס אוראליות מתקדמות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    82 − = 80