המדריך שלך טבעות הפין | insightyv.com

המדריך שלך טבעות הפין

המדריך שלך טבעות הפין

טבעות הפין, הידוע גם בשם טבעות הזין, הם מוצרים זמינים בחנויות צעצוע מין כי הם לא רפואית גרסאות של מוצר נבדק קלינית המכונה “טבעת התכווצות”. טבעות צמצום משמשים בשילוב עם משאבות ואקום כטיפול בבעיות זיקפה ועבודה על ידי הגבלת זרימת הדם מתוך הפין, ובכך להפוך את הזיקפה של האדם נמשך זמן רב יותר, ולהרגיש מוצקים יותר מאשר בלי הטבעת.

טבעות הפין נמכרים ללא משאבות וניתן להשתמש בהם בכוחות עצמם. הם עשויים או לא יכולים לייצר את אותו סוג של שינויים הזקפות. אם אתה קונה טבעת הפין מחנות סקס, יש לזכור כי זה לא נבדק קלינית ולא החנות ולא את האריזה צריך לעשות כל סוג של תביעות רפואיות או ערבויות. אבל זה לא אומר שהם לא עובדים, ולא יכול להיות כיף.

רוב טבעות הפין שנרכשו על ידי החנות פועלות על אותו עיקרון כמו טבעות ההתכווצות – על ידי החזקת הדם בפין, הן יכולות לשנות את תחושת הזקפה, כמה זמן הן נמשכות, והן יכולות גם לשנות את הדרך שבה שפיכה ואורגזמה חשות. כמה גברים מוצאים את הטבעות האלה “עבודה”, בעוד שאחרים אומרים שהם לא. יש גם הרבה גברים קונים ללבוש את הטבעות האלה לא לעשות זקפות שלהם עוד יותר, אבל בגלל שהם אוהבים את הדרך בה הם מרגישים.

מה טבעות הפין מרגיש כמו?

האם אי פעם קשרו חוט חזק סביב האצבע?

האם אתה זוכר את האופן שבו קצה האצבע שלך מרגיש, סוג של חם ולחץ? זה סוג של טבעות הפין מרגיש. הם יוצרים תחושה של לחץ, אשר כמה גברים מוצאים מענג, והם ממקדים את תשומת הלב על איברי המין בצורה ייחודית. זה לא מרגיש שכולם ייהנו, וזה חשוב להשתמש טבעות שאתה יכול בקלות להסיר, כמו כמה אנשים ימצאו את הטבעת כדי להיות לא נוח או כואב.

סגנונות שונים של טבעות הפין

כמה טבעות הפין הם מתכווננים, והם עשויים להיפתח כל הדרך (אלה עשויים בדרך כלל גומי רך או עור), או שהם מוצקים גודל אחד (בדרך כלל מתכת, פלסטיק, או גומי קשה). אם מעולם לא השתמשת טבעת לפני, מומלץ סגנון גמיש מתכווננת.

כמה טבעות הפין שחוקים סביב הבסיס של הפין מאחורי כיס האשכים, אחרים יכולים פשוט להיות משוחק סביב הפין של הפין. יש טבעות מסובכות יותר (לפעמים נקרא c & b טבעות, או splitters) אשר יש רצועות נוספות כי ללכת סביב האשכים. יש גם כמה טבעות הפין שנועדו רק ללכת סביב שק האשכים ולא סביב הפין בכלל. מעבר ליסודות, רוב ההבדלים הטבעות משפיעים רק על איך הטבעת עושה את איברי המין שלך מרגיש, ולא כמה הם ישנו את הזקפה שלך.

פין טבעת בטיחות

טבעות הפין עלול לגרום נזק לגוף שלך אם אתה לא משתמש בהם כראוי. אם אתה משתמש טבעת הפין ואתה מרגיש כאב או אי נוחות להסיר את הטבעת מיד.

אתה לא צריך להשאיר טבעת הפין על פרקי זמן ארוכים. רוב התיעוד מציע 30 דקות כל עוד אתה צריך להשאיר טבעת על עבור בפגישה אחת.

אין להשתמש בטבעות תוצרת בית או מאולתרות (מהלהקות האלסטיות, מחוט הניילון, וכו ‘…) כיוון שהן עשויות להיות מסובכות לרדת ולחתוך לעור.

טבעות הפין הם לא יקרים מאוד (הבסיסית להתחיל סביב $ 10) וזה שווה לבזבז את הכסף כדי למנוע את הצורך במספריים או טיול לחדר המיון.

No Replies to "המדריך שלך טבעות הפין"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    94 − = 93