האם ניתן להגדיל את נפח הזרע?

האם ניתן להגדיל את נפח הזרע?

אנשים כבר מוכרים מוצרים המבטיחים להגדיל את נפח הזרע במשך מאות שנים. עכשיו זה זמן טוב כמו כל אחד לקחת רגע ולשאול את עצמנו: למה?

נתחיל בכך שנבטיח שכולנו נמצאים באותו דף.

זרע 101

זרע, הנקרא גם נוזל הזרע, הוא הנוזל כי הוא מגורש מן הפין במהלך שפיכה. זרע הוא לא אותו דבר כמו זרע. זרע, מרכיב הכרחי לשעתוק האדם, הואinזרע, אך מהווה רק 1% ממנו.

רוב הגברים (אך לא כולם) פולטים כאשר הם אורגזמה, וברוב המקרים חלק מהזרע יוצא. כמה זרע אדם ejaculates תלוי במספר גורמים, בעיקר הבדל יחיד.

מחקר של ארגון הבריאות העולמי, אשר בדק את נפח הזרע בכל רחבי העולם, הניח את הטווח (כולל גברים פוריים ועקורים) בכל מקום מ -0.8 מיליליטר ל -7.6 מיליליטר, והממוצע הוא בין 3 ל -5 מיליליטר. (עבור נקודת התייחסות, כפית הוא 5 milliliters.) כמות הזרע אדם משפיעה שינויים בגילם, עם נפח הזרע שיא המיוצר בגילאים 30-35 ואת נפח להיות הנמוך ביותר פעם אדם מעל 55.

זרע הוא גם נוזל הגוף עם הרבה מטען. בעוד שרובנו מותנים לרצות להפחית את כמות הנוזלים שיוצאים מגופנו (מהנקבוביות שלנו, מהאף שלנו, מעינינו, מהוויגינות שלנו), הזרע הוא, כנראה, משהו שגברים צריכים לרצות יותר ויותר.

למה להגדיל את נפח הזרע?

קשה לדעת מה בא קודם, את המוצר או את הרצון.

היה איזה בחור שישב וחשב לעצמו, וואו, הלוואי שפלשתי יותר? האם היתה זו הפעם הראשונה שהשותף של הבחור אמר לו, "בחיי, אתה לא פולט כמעט כמו את הבחור האחרון שפיך. או שמא איזה אדם מפתיע הבין שיש שוק בניצול חוסר הביטחון של הגברים בנוגע למין?

ההסבר הסביר ביותר הוא כי נפח הזרע היה קשור לפריון (שהוא גם אמת ולא נכון, ראה להלן) וגברים שרצו להיות צאצאים יותר, בייחוד צאצאיהם, הובטחו סיכוי טוב יותר אם יש להם יותר זרע.

כיום, עשרות חברות המייצרות טענות מופרכות בנוגע לכדורי הזרע-הזרע שלהן, מתמקדות בשלוש סיבות לכך שגברים צריכים לטפל מספיק במוצרים שלהם: יותר זרע גורם לך יותר גברי, יותר זרע מגביר את ההנאה המינית שלך וזרע נוסף יכול לגרום לך להיות יותר פורה. הבה נבחן כל אחת מהטענות האלה.

נפח זרע וגבריות

רוב אתרי האינטרנט כי לדחוף זרע מוצרים volumizing לספר לך כי שפיכה יותר יגרום לך להרגיש יותר גברי, יותר כמו גבר (עם הנהון לא כל כך עדין לזכר כוכבי פורנו). במובנים מסוימים זה המגרש המושלם כי אין שום דרך להוכיח את זה. תחושה גברית היא תגובה קוגניטיבית; זה לא קשור ישירות לביולוגיה. אנו יודעים שיש וריאציה גדולה בנפח הזרע. מי פולט חצי כפית עלול להרגיש גברי מאוד, ומי שפולט הרבה יותר אולי לא מרגיש גברי בכלל.

במילים פשוטות, אנחנו אלה שנותנים משמעות כמה אנחנו לשפוך. באופן לא מפתיע, אף מדען לא ממש הניח את הרעיון למבחן; אנחנו לא ממש יודעים כמה גברים אפילו חושבים על נפח הזרע וכיצד הוא משפיע על תחושת עצמם כעל גבריים או על ההנאה שלהם ממין.

להגדיל את נפח הזרע שלך, להגדיל את ההנאה המינית שלך?

אנשי המכירות הווירטואלי מציעים כי יש יותר זרע אומר האורגזמות שלך תימשך יותר ולהרגיש חזק יותר. טענות אלה אינן מבוססות ולא סביר ביותר. אין מחקר שקושר נפח של פליטה ושמחה מינית.

אין הרבה קצות עצבים בצינורות שהזרימה עוברת כאשר היא עוזבת את הפין, כך שזה כמעט בלתי אפשרי לדעת אם גברים אפילו מרגישים את הנוזל באותה מידה שהם מרגישים את הצירים השריריים הבלתי רצוניים שהם חלק שפיכה ולהזיז את הזרע מחוץ לגוף.

נפח זרע ופריון

הכתיבה הנפוצה ביותר על נפח הזרע מבלבלת צפיפות הזרע עם נפח הכולל. צפיפות הזרע מתייחסת לכמות זרע הזרע - ככל שצפיפות גבוהה יותר, כך הזרע יש יותר בזרע.

נפח הזרע מתייחס לכמות הכוללת של הנוזל.

הקשר בין נפח וצפיפות הוא תחום אחד שבו יש הרבה מאוד מחקר מדעי טוב, שנערך בעיקר בהקשר של פוריות. עבור גברים פורייה עם ספירת זרע טובה, נפח זרע יותר פירושו זרע יותר (כי זה אומר יותר כל דבר). אבל אם לאדם יש צפיפות זרע נמוכה, אז גם אם הוא היה מסוגל להגדיל את נפח הזרע, זה אולי לא תהיה השפעה על כמות הזרע בזרע או את הסבירות שהוא יכול impregnate שותף.

הקשר בין פריון נפח הזרע הוא לא תמיד אותו הדבר, ואם אדם הוא מודאג לגבי בעיות פוריות הדבר הטוב ביותר לעשות הוא להתחיל עם רופא, לא לנסות גלולות אינטרנט מוכחות.

האם זה אפשרי להגדיל את נפח הזרע?

זוהי שאלה של 160 $ ​​עבור שלושה חודשים אספקה: האם כל אלה נפח זרע הגדלת גלולות עבודה? לא פורסמו מחקרים קליניים שנסקרו על ידי עמיתים, על מנת להצביע על כך. חברות רבות מתייחסות למחקר, אבל כאשר אתה עוקב אתה מוצא את המחקר הוא לא עם המוצר שלהם הוא לעתים קרובות בהקשר שונה לחלוטין. עיוות המחקר בפועל להציע כי המוצרים שלהם העבודה נוטה להפחית את האמינות של חברות אלה.

כמובן, זה אפשרי שיש אפקט פלסבו של נטילת גלולות אלה, כי אדם יאמין שיש לו יותר שפיכה מאשר קודם, ולהרגיש יותר גברי בגלל זה. מדידת נפח הזרע היא הרבה יותר קשה ממה שאתה יכול לדמיין, ובהיעדר מחקר משוחק, אתה צריך לקחת את המילה של חברות על זה, וזה כנראה לא ההימור הטוב ביותר.

יש כבר כמה מחקרים על מה עושה ואינו להשפיע על נפח הזרע. רוב המחקרים שמחפשים השפעות מגלים שלמרות שמחלות, טיפולים למחלות וחשיפה לכימיקלים עשויים להשפיע על הפריון, אין להם השפעה משמעותית על נפח הזרע הכולל.

זה כנראה נכון להישאר hydrated יהיה למקסם את נפח הזרע שלך (אם כי זה לא אותו דבר כמו לומר יהיה לך יותר "נורמלי").

לפחות מחקר אחד תיעד כי הולך 2 עד 3 ימים בין שפיכה התוצאות נפח יותר. אבל באותו מחקר ציינו כי המתנה ארוכה יותר (4 עד 6 ימים) לא להגדיל את עוצמת הקול.

איך אני יכול לעשות את זה כמו שהם עושים ב פורנו?

אז איך זה שכל כוכבי הפורנו האלה נראים משפיעים בערימות ולא בכפיות? יש כמה תשובות לשאלה זו. ראשית, יש את הקסם של זוויות מצלמה, סגירת עליות, ואת העובדה שחקנים לשחק פיזית את הזרע כדי להפיץ אותו, ולהפוך אותו נראה גדול יותר. כמו כן יש לזכור כי יש וריאציה ענק נפח הזרע, וכמה גברים יש ארבעה או חמישה פעמים נפח של גברים אחרים. לפעמים אנשים אלה בסופו של דבר עושה פורנו. בסופו של דבר, פורנו הוא לא מדד טוב של סקס אמיתי וזה נכון לגבי נפח הזרע גם כן.

No Replies to "האם ניתן להגדיל את נפח הזרע?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    37 − 33 =