בפנים ובחוץ: אנטומיה של פין | insightyv.com

בפנים ובחוץ: אנטומיה של פין

בפנים ובחוץ: אנטומיה של פין

אחד השיעורים הראשונים שרוב הילדים עם הפין ללמוד הוא שלמרות הקולוקליזם הנפוץ, אין עצמות בפין. מעבר לכך רובנו להגיע לבגרות בידיעה מעט מאוד על החלק הזה הגוף, כי תופס כל כך הרבה של הדמיון התרבותי שלנו.  

הפין מורכב מרקמה ספוגית אשר מתמלא עם דם כאשר אדם מופעל או מגורה, אשר בדרך כלל התוצאות זקפה.

יש הרבה וריאציה בגודל הפין למרות גודל אין שום קשר עם כמה טוב הפין הוא עובד או כמה תענוג מישהו עם הפין כי יכול לתת או לקבל. ישנם מספר חלקים שונים הפין, כל אחד מהם יש השפעה כלשהי על תחושת עוררות מינית ועונג.

פיר

הפין של הפין הוא החלק המשתרע מן הגוף אל קצה הפין. כאשר רפיון (ללא זקפה) העור על מוט הפין הוא משוחרר ומתוח. בעוד אנשים רבים חושבים כי הפין של הפין הוא לא רגיש כמו הראש, כמה גברים יש אזורים על פיר כי הם רגישים מאוד. פיר מתאר את החלק כי הוא בחוץ, אבל יש חלק קטן של הפין כי ממשיך לתוך הגוף, הנקרא שורש הפין.

הַעֲטָרָה

ראש הפין נקרא העטרה, בקצה הוא פתח השופכה (שבו שניהם שתן וזרע לצאת). העטרה היא אזור רגיש מאוד, עם קצות עצבים רבים.

העטרה נחשבת לעתים קרובות לתפקוד דומה לדגדגן, כאשר העובר מפתח את הרקמה שהעורקים מתפתחים ממנה היא אותה רקמה שדגדגן מתפתח ממנה..

פרנולום

פרנולום הוא הזחה על החלק התחתון של הפין שבו העטרה פוגש את פיר. עבור רוב frenulum הוא אזור של רגישות רבה.

בחלק מהמקרים ניתן לקצר את הפרנולום, מצב הנקרא frenulum breve, אשר יכול לגרום לביצוע יחסי מין ולמשגל להיות מכאיב.

עָרלָה

כמעט כולם נולדים עם הפין נולד עם עורלה, העור המכסה את העטרה כאשר הפין הוא רפוי. כאשר הפין הוא זקוף, העורלה retracts רק מתחת לראש. אנשים נימולים היו עורלה להסיר שלהם, כך העטרה חשוף בכל עת. יש ויכוח אדיר על נוהגי המילה למטרות דתיות, תרבותיות ורפואיות. יש גם ויכוח על הקשר בין מילה למיניות.

בתוך הפין

לפין אין עצמות ואין שריר בתוכו. זקפה מתרחשת כתוצאה של גירוי זרימת הדם (ולפעמים כמו רפלקס). בתוך הפין שלוש שפופרות ספוגיות, שתיים על גבי אחת ואחת על הקרקעית. התחתון אחד יש גם את השופכה רץ דרכו.

זקפה מתרחשת כאשר הדם זורם לתוך הפין וממלא את הרקמה מה שהופך אותו המשרד. תקלות זיקפה מתרחשות בדרך כלל כתוצאה של בעיה כלשהי עם מקבל את הדם על הפין, שיש מספיק ממנו לזרום, או לשמור את הדם שם.

שָׁפכָה

השופכה היא הצינור שדרכו משתנים שתן וזרע כדי לצאת מהגוף.

השופכה פועלת משלפוחית ​​השתן עד קצה הפין. בתהליך של תפקוד תקין, ישנם מעברים מסוימים חסומים ואחרים הנפתחים כדי להבטיח זרמי זורם מתוך השופכה ולא לתוך שלפוחית ​​השתן, עם זאת, בעיות יכול לקרות אשר לגרום זרע לא להיות מגורש.

השופכה היא גם אזור הנאה מינית עבור חלק. יש אנשים כמו תחושה של גירוי ממש ליד פתח השופכה (אשר נקרא בשר) ואחרים יעוררו את השופכה עצמה. גירויי השופכה הפנימיים יכולים לגרום נזק חמור, וזה צריך להיות רק עוסקים עם הרבה חינוך וטיפול.

No Replies to "בפנים ובחוץ: אנטומיה של פין"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    68 − = 65