אהבה עצמית: מדריך למשתמש אוננות נקבה

אהבה עצמית: מדריך למשתמש אוננות נקבה

בגלל שאתה קובע את סדר היום ואת השליטה על הפעולה בעצמך, על התנאים שלך, אוננות עשויה להיות הדרך הטובה ביותר ללמוד מה הופך אותך. רוב האנשים שגדלו כילדות נקבעים כדי לא ליהנות ממין בדרך זו או אחרת. הם לא מספרים הרבה על הגוף שלהם בפירוט (לפחות לא על איברי המין שלהם), הם עשויים להיות אמרו כי סקס הוא משהו לפחד, משהו להתנגד. כולנו גדלים עם לפחות כמה מסרים שליליים על הגוף שלנו קצת בושה על סקס.

בעוד כותרת זו של המדריך היא אוננות לנשים, האמת היא שלא כל גופי הנשים זהים. לרוב הנשים יש פות ודגדגן, אך לא כל הנשים עושות זאת. אז בעוד הכותרת של המדריך הזה היא אוננות עבור נשים, מה עשוי להיות מתואר טוב יותר כמורה לאוננות הדגדגן ו vulval. אם זה לא מה שאתה מחפש, יש לנו גם מדריך אוננות עבור הפין. יש גם מדריך לאוננות לכולם.

זכור, אין דרך לאונן כדי לאונן; כולם שונים! להלן תמצא כמה טיפים, לקחת מה עובד, ולהשאיר את השאר. להבין את ההבדל הוא חלק להבין מה סקס גדול בשבילך.

 1. קבל את עצמך במצב רוח עבור אוננות.
  להירגע ככל שתוכל. מה זה אומר לך. קח אמבטיה חמה או שתה כוס יין. ודא את הפרטיות שלך: לכבות את הטלפון, לנעול את הדלת לפרטיות של שותפים, ילדים, מי. מצא מיקום נוח. רוב הנשים מתחילות לשכב על הגב, רגליים כפופות ומתפרקות, עם רגליים על הקרקע. הסר את רוב או את כל הבגדים שלך (ככל הנוח שלך עם).
 1. חקור את כל חלקי הגוף.
  הפעל את הידיים על הגוף שלך, משתהה לאורך אזורים כי הם מגיבים יותר מגע מאשר לאחרים. אם אתה יכול לעשות את זה, ואתה אף פעם לא עשה את זה קודם, אולי כדאי לך לנסות להסתכל על איברי המין שלך במראה. כי כל כך הרבה נשים גדלות עם מסרים שליליים על גופם, ובמיוחד איברי המין שלהם, היכולת לראות בזמן שאתה נוגע יכול להיות חזק ומפתיע. מצא וגע במעבדה הפנימית והחיצונית שלך, בדגדגן, בנרתיק ובפריניאום.
 1. גע בעצמך.
  באמצעות אחת או שתי אצבעות, מקצבים באופן קצבי את החלקים השונים של הפות שלך, תוך מתן תשומת לב מיוחדת הדגדגן שלך ואת השפתיים. התנסו בסוגים שונים של לחץ, מהירות ותנועה. נסו להניח אצבע על צדי הדגדגן וללטף מעלה ומטה, או להניח שתי אצבעות על ברדס הדגדגן ולשפשף בתנועה מעגלית.
 2. לְנַסוֹת.
  נסה סוגים שונים של מגע: שבץ, דגדוג, ​​ללוש, צביטה, או למשוך קלות את איברי המין שלך. נסה להשתמש אחת או יותר אצבעות, כף היד שלך, אפילו את האצבעות.
 3. בנה את ההתרגשות.
  למד להחזיק את ההתרגשות המינית על ידי בניית ולאחר מכן הפחתת או להפסיק זמנית את הגירוי. שימו לב איך הגוף שלך מגיב. זה יגיד לך שבץ מסוים מרגיש הכי טוב ומתי להרים או להאט את הקצב.
 4. אל תשכח לנשום, אחרת.
  רבים מאיתנו עוצרים את נשימתנו כשאנחנו מתרגשים. שים לב לנשימה שלך ולשחק עם נשימה במהלך עוררות. נסו לנשום עמוק ולא לעצור את הנשימה. זה יכול לעזור לשחרר את האנרגיה המינית, ולא להילחם בזה.
 5. זז, אפילו קצת.
  בנוסף לעתים קרובות עוצרים את הנשימה שלנו, אנשים רבים מתוח למעלה לא לזוז הרבה כאשר אנו אוננות. זה יכול לעבוד בשבילך בסדר גמור, אבל אם לא בחנו תנועה, זה שווה לנסות. לנוע בזמן שאתה מקבל מופעלת, והעברה במהלך האורגזמה יכול לשנות את הדרך שבה אתה חוויית הנאה בגוף. עבור כמה נשים, זה אומר נדנדה האגן שלהם. עבור אחרים, זה אומר להזיז את הרגליים או בצד הגוף לצד. מצא מה תנועה עובד בשבילך ולאחר מכן בכוונה להתחיל לעשות את זה בזמן שאתה אונן.
 1. להתגבר על החלק העליון.
  אם היד שלך מתעייפת, תנו לעצמכם לנוח, להחליף ידיים או לנסות ויברטור. אם אתה על סף אורגזמה, אבל לא ממש יכול להתגבר על גבנון, מנסה להיות מודע יותר לנשימה שלך, לתת לעצמך גירוי נוסף: ללטף הפטמות שלך, או לנסות גם דוחף את האצבעות האחרות שלך או דילדו ב ו מתוך הנרתיק שלך.
 2. לרכב על הגל.
  כאשר אתה מתחיל אורגזמה, להמשיך את הגירוי דרך האורגזמה. להבהיר על הגירוי במהלך רגעים רגישים הראשונים אבל לשמור את זה הולך ליהנות אלה זעזועים מהנה. האורגזמה הראשונה שלך יכולה להרגיש כמו פליפ או פיצוץ, אבל ככל שתתאמן יותר, את מגוון יותר תוכלו לחוות.
 3. פנטזיה ואוננות.
  פנטזיה מינית יכולה להיות חרב פיפיות כשמדובר באוננות. אם אתה מתקשה לקבל את עצמך במצב רוח או מקבל מעל הדף, פנטזיה חם יכול להיות רק את הכרטיס. אבל כאשר אנו מפנטזים כמה תשומת הלב שלנו נלקח מן מה שקורה בגוף שלנו כרגע. לפעמים מה שמפריע לנו באוננות הוא המרחק מהגוף שלנו. זה טוב לנסות הכל, אבל להיות מודע אם הפנטזיות שלך מתנהגים כמו משפר או הסחת דעת.

  טיפים

  1. ויברטורים לוקחים חלק מהעבודה הידנית מתוך אוננות על ידי מתן גירוי פיזי ישיר, אינטנסיבי לדגדגן.
  2. מים עוזרים לנשים רבות ללמוד לאונן. באמבט או מקלחת, ישיר זרם המים על הפות שלך הדגדגן יכול להיות התגלות. יש לשנות את הלחץ, את הפעימה ואת הטמפרטורה. שיטות חלופיות: החלק את התחת שלך מעל הניקוז כך הרגליים למעלה באוויר ואת איברי המין שלך נמצאים מתחת לברז האמבטיה (די מוזר אבל מסוגל לעשות כמה), או להשתמש בג'קוזי.
  3. מתנגדים למשהו - כרית, פינת ריהוט, מכונת כביסה.

  4. דילדו יכול להיות ליווי מהנה לאוננות הדגדגן, שכן הם מציעים את מלאות החדירה והוא יכול גם לעורר את g- נקודה.

  No Replies to "אהבה עצמית: מדריך למשתמש אוננות נקבה"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   76 − 74 =