אתה יכול ללכת לשירותים במהלך סקס?

אתה יכול ללכת לשירותים במהלך סקס?

האם זה אפשרי עבור מישהו ללכת לשירותים, במיוחד כדי לקבל מעיים התנועה, כאשר הם עושים סקס? אם למישהו יש תנועה המעי במהלך יחסי מין, הם צריכים לראות רופא?

כן, זה לא רק אפשרי עבור מישהו יש תנועה המעי במהלך יחסי מין, אבל זה קורה כנראה יותר ממה שאתה מתאר לעצמך. אם אתה מופתע לשמוע את זה, שקול כמה פעמים אנחנו מדברים על מין בכנות בחברה שלנו, ואיך לעתים נדירות אנחנו מדברים על מעיים בתנועות גלוי ו בכנות.

שני טאבו עושים הרבה בורות ופחד. אז זה קורה (אני חושב שיש חולצת טריקו כך), ובעוד יש דברים שאתה יכול לעשות כדי להפחית את הסיכויים שזה קורה, אין ערבויות. בסופו של דבר, הגוף שלנו מלא נוזלים (ומוצקים למחצה), וכאשר אנחנו באמת נותנים לגוף שלנו להירגע, נוזלים אלה יכולים לפעמים לדלוף החוצה. זה לעתים קרובות תוצאה של הנאה אינטנסיבית, ולכן בזמן שזה עשוי לבוא עם כמה מטען, בסופו של דבר, רבים מוצאים את זה כדאי לעבוד דרך.

הפרטים של תנועות המעי במהלך יחסי מין הם קצת יותר מסובך. קודם כל, "במהלך יחסי מין" פירושו הרבה דברים. זה עשוי להיות במהלך נשיקה, או מין אוראלי, או יחסי מין, או סקס אנאלי, או משחק תפקידים פנטזיה. האם את מתכוונת כשהסקס מתחיל לקרות, כשזה כמעט נגמר, או חמש דקות אחרי שזה נגמר?

סוגים מסוימים של סקס עשויים להיות יותר סביר לגרום לך להרגיש כאילו אתה עומד לקבל מעיים התנועה (או בעצם יש אחד) יותר מאחרים.

לדוגמה, אם אתה עושה סקס במצב שבו הלחץ הוא לשים על הבטן שלך, זה עלול להגביר את התחושה ואת האפשרות של תנועה מעיים. יש אנשים שאומרים שחדירה בנרתיק בתנוחות מסוימות יכולה לגרום להם להרגיש כמו המעיים שלהם (או באופן ספציפי, פי הטבעת שלהם, אשר נמוך בהרבה למטה) מלא.

הסיכוי לתנועת מעיים במהלך יחסי מין תלוי גם בגוף שלך. כתוצאה מדברים רבים (פגיעה, מחלה, ניתוח, תרופות ועוד), יש אנשים שיש להם פחות שליטה על תפקוד המעיים שלהם מאחרים ויש להם תנועות מעיים לא רצונית בזמנים אחרים. הגירוי של סקס מהנה יכול לפעמים לעורר תנועת מעיים. בין אם יש לך קבוע או זמני איבוד שליטה במעי, אם אתה מתחיל לקיים יחסי מין עם מעיים מלאים, או אם אתה מתחיל כבר מרגיש כאילו אתה צריך לעבור מעיים התנועה, אפשר לקבל תנועה המעי במהלך יחסי מין, במיוחד בנקודה של אורגזמה כאשר השרירים מתכווצים והגוף עובר מתוח מאוד עד מאוד רגוע בזמן קצר.

אם זה קורה לך פעם, זה כנראה לא סימן של בעיה בריאותית משמעותית יותר, אבל אם אתה מודאג, ויש לך גישה רפואי מקצועי, כדאי לשאול אותם על זה. זה עלול להרגיש כמו דבר מביך להעלות, אבל יודעים כי אנשי מקצוע בתחום הבריאות הם למעשה נוח מאוד לדבר על מעיים צואה (למעשה, הם בדרך כלל לקבל הכשרה יותר סביב כי אז הם עושים סביב סקס). אם זה קרה יותר מפעם אחת, או באופן קבוע, זה כנראה רעיון טוב לראות רופא.

יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי להקטין את הסיכויים של תנועה המעי במהלך יחסי מין. התחל על ידי הולך לשירותים לפני שאתה עושה סקס. אם יש פחות בגוף שלך לצאת, יש פחות סיכוי שזה יהיה. אם יש לך שגרת מעיים רגילה, אתה יכול לחשוב על תזמון סקס כאשר יש לך לאחרונה רוקנו את המעיים. ניסוי עם עמדות שאינן להפעיל לחץ על הבטן שלך (אתה בצד שלך, אתה על העליונה), ועם פעילויות מיניות כי לא גורם לך להרגיש כאילו אתה צריך ללכת לשירותים עוד רעיון ברור. כמובן, כל זה כולל לדבר עם השותף שלך על סקס, אשר יכול להרגיש מפחיד או מביך, אבל זה לא רק לעזור עם מצב מסוים זה, זה עלול להפוך את המין יש לך מהנה יותר באופן כללי.

No Replies to "אתה יכול ללכת לשירותים במהלך סקס?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    97 − = 95