מדריך שימוש חומר סיכה אישי | insightyv.com

מדריך שימוש חומר סיכה אישי

מדריך שימוש חומר סיכה אישי

חומר סיכה הוא אחד האביזרים המיניים הגדולים unsung. באמצעות חומר סיכה עושה כל סוג של סקס לשחק מעיל גשם ולעתים קרובות יותר רגיש. אלא אם כן מה שאתה אוהב הוא הרבה חיכוך יבש (ואין שום דבר רע עם זה, כל עוד אתה לא לשפשף את עצמך גולמי מדי, ולקחת כמה צעדים מנע כדי למנוע זיהומים מעצבנים) אתה בטח למצוא סקס עם חומר סיכה הוא חוויה שאתה רוצה לשכפל.

שימוש חומר סיכה לא קשה, אבל יש כמה דברים לדעת על אופן השימוש סיכה עבור הנאה מקסימלית.

מצא הטוב ביותר שלך חומר סיכה

באמצעות חומר סיכה הוא החלק הקל, בחירת זכות סיכה הוא האתגר האמיתי. הנה כמה טיפים:

  • אם אתה נוטה שמרים זיהומים למנוע חומרי סיכה עם גליצרין.
  • אם יש לך עור רגיש, אלרגיות, או רגישויות כימיות אחרות להימנע פרבנים.
  • חומרי סיכה עבים יותר קלים לשימוש עם צעצועי מין ומשחק אנאלי.   
  • אין להשתמש בחומרי סיכה סיליקון עם צעצועי סיליקון.

אם אתה לא בטוח איפה להתחיל, חנות בחנות סקס מהימן, לקנות בקבוק קטן או חבילות מדגם, ולבדוק על הידיים שלך ואת הירכיים הפנימיות הראשון.

בפעם הראשונה שלך עם Lube

אם אתה יכול, להתחיל על ידי רק באמצעות קצת סיכה. אם אתה משתמש באצבעות הידיים שלך, לשים כמות קטנה (אולי בגודל של מטבע קטן) על האצבעות שלך או בכף היד שלך. עכשיו לגעת איברי המין שלך עם חומר סיכה.

שימו לב איך זה מרגיש שונה מאשר נוגע בלי חומר סיכה. האם זה קר יותר? יותר טוב? האם אתה מרגיש את זה יותר בתחום אחד מאשר אחר?

לראות כמה זמן אתה יכול לגעת בעצמך לפני שימון שינויים עקביות (זה יותר עבור חומרי סיכה מבוססי מים אשר להתייבש במהלך השימוש).

איפה אתה שם את זה?

כאשר אתה משתמש חומר סיכה אתה צריך לשים קצת על הגוף שלך וכמה על כל דבר אחר אתה משתמש.

חומר סיכה הולך על אצבעות, על צעצועי מין, על חלקי הגוף של השותף שלך כי יהיה לשפשף על חלקי הגוף שלך. רק לשים חומר סיכה בצד אחד של המין יעבוד, אבל לא כמו גם אם לכולם ולכל יש קצת חומר סיכה על זה. אם אתה משתמש חומר סיכה עבור יחסי מין, קדימה, לשים קצת חומר סיכה בתוך עצמך, כמו גם בחוץ. זה חיוני עבור יחסי מין אנאלי, אבל נעים ועוזר עבור יחסי מין נרתיקי גם.

מה אני עושה כאשר זה מתייבש?
במהלך השימוש, חומרי סיכה מבוססי מים מתייבשים. במקום להחיל סיכה נוספת כאשר זה קורה, אתה יכול בדרך כלל רק ליישם כמה מים (או רוק, אבל זה פחות יעיל) כדי להמריץ את חומר סיכה זה עדיין על הגוף שלך. יש אנשים שיש בקבוק ספריי ליד המיטה להוסיף כמה spritzes של מים כאשר חומר סיכה מתייבש (זה יכול להיות גם דבר מהנה ומצחיק לעשות במהלך סקס). חומרי סיכה סיליקון לא להתייבש באותו אופן כמו חומרי סיכה מבוססי מים, למעשה, אתה צריך סבון ומים כדי להפסיק להרגיש כל כך חלקלק לאחר החלת רוב חומרי סיכה סיליקון.

האם לובי נכנס פנימה או מחוץ קונדום?

אם יש פין וקונדומים המעורבים בחיי המין שלך, אתה יכול לשים טיפה של חומר סיכה בקצה הקונדום לפני גלגול אותו על הפין.

אבל אתה צריך להיזהר לא לשים יותר מדי בקונדום כפי שהוא עלול לגרום הקונדום מחליק.

בדוק את תאריך התפוגה

חומר סיכה אינו פג, ואת חומר סיכה שלך צריך להיות תאריך תפוגה על זה. תאריך התפוגה מתייחס לחיי המדף של חומרי הסיכה שלא נפתחו. עם חומרי סיכה מבוססי מים, ברגע שאתה פותח בקבוק זה יתחיל לאבד את האפקטיביות שלו, ואם אתה לא זוכר לסגור את הכובע בצורה מאובטחת זה יתאדה לאורך זמן. רוב חומרי הסיכה יש מרכיבים אנטיבקטריאליים, ואם הם איבדו את האפקטיביות שלהם זה מתקבל על הדעת כי באמצעות חומר סיכה ישן עלול לגרום לזיהום. כאשר יש ספק, להריח את חומר סיכה לנסות קצת על היד שלך לפני השימוש בו.

חומרי סיכה למשחק אנאלי

חומרי סיכה נדרשים לכל סוג של חדירה אנאלית. פי הטבעת אינה יוצרת סיכה משלו כמו הנרתיק, ושמן סיכה מפחית את הסיכון לאיום הרקמות העדינות יותר בפי הטבעת.

חומרי סיכה למין אנאלי עבים יותר, אשר קל יותר לשימוש עבור סוג איטי של משחק מיני, וגם כמה אנשים אומרים שזה יוצר תחושה כרית במהלך החדירה. הימנע חומרי סיכה כי יש desensitizing החומרים עבור סקס אנאלי, הם מסוכנים כפי שהם לעצור אותך לדעת מתי המין עלול להיות מהיר מדי או יותר מדי.

האם זה כתם פחים שלי?

רוב חומרי סיכה מבוססי מים לא יכתים סדינים, אבל שמעתי סיפורים על אנשים שיש הסדינים האהובים שלהם נהרס בעת שימוש נרחב זמין סיבים מבוססי מים סיכה. אז להשתמש בזהירות (או מגבת גדולה) על הסדינים האהובים עליך, ואם אתה באמת רוצה לדעת, לבדוק קצת חומר סיכה על הפינה. סיליקון רבים חומרי סיכה יהיה כתם סדינים, אבל כמה חברות להציע עצות כיצד להשיג כתמי סיליקון מתוך הסדינים.

No Replies to "מדריך שימוש חומר סיכה אישי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 55 = 59