מפחד לאבד את הבטן או שלפוחית ​​השתן שליטה במהלך סקס?

מפחד לאבד את הבטן או שלפוחית ​​השתן שליטה במהלך סקס?

בין אם אתה משתמש במונחים קליניים או בשפה פשוטה, הפחד מפני השתנה (השתנה) או הצטננות (קיפול) במהלך יחסי מין מפסיק הרבה אנשים מלחקור יחסי מין עם בן זוג, ואלה שכבר מקיימים יחסי מין, זה באמת יכול להיכנס את הדרך ליהנות ממנו.

בעוד שלבריית שתן או בצואה אין השפעה ישירה על תפקוד מיני או תגובה, הם יכולים להשפיע בצורה משמעותית על חיי המין שלנו, בעיקר בגלל פחד ובושה על אובדן שליטה במעי או בשלפוחית ​​השתן במהלך הסקס, והרעיונות הצרים מאוד שלנו של מה שהמין אמור להיות.

הדימוי של סקס גדול שאנו רואים מתיז על התקשורת ואפילו בחינוך המיני שלנו, הוא מעשה של יופי וכוח, אחד שהוא מתובל בצורה משונה. בפועל, המין כרוך בדרך כלל בגופים מיוזעים המחליפים כמה וכמה סוגים של נוזלים. אבל לעתים נדירות אנחנו רואים מין כזה בתצוגה וכתוצאה מכך, לכולנו יש ציפיות לא מציאותיות לגבי מה גוף סקסי הוא.

אם אתה חי עם שליטה מופחתת או לא על המעיים או שלפוחית ​​השתן, בין אם זה זמני או קבוע, אתה לא צריך לוותר על סקס. זה קל יותר לומר מאשר לעשות, אני יודע, אבל הנה כמה צעדים שניתן לנקוט אשר עשוי לשנות את הדרך שבה אתה והשותף שלך מרגיש על קיום יחסי מין שוב.

שם זה

הולך לשירותים, לאחר "תאונה", "bm", צואה, חרא, נפיחות, בעיות שלפוחית ​​השתן, שתן, שתן, להשתין. כל אלה מילים עבור משהו שכולנו עושים, ורוב האנשים להימנע מדברים על כל מחיר. יש אנשים שחושבים כי חשוב להפסיק להשתמש בלשון נקייה ולקרוא לזה מה זה.

למחנכים יש סיכוי גבוה יותר להניח שתיקח קצת זמן ותחשוב על זה בעצמך.

מה המילים מרגיש בסדר לך להשתמש כאשר מדברים על הפחד שלך או את המצב בפועל של אובדן שליטה במעי או בשלפוחית ​​השתן במהלך יחסי מין? כאשר אנו שומרים דברים מעורפלים ולא קוראים להם במפורש, זה יכול להיות קל יותר לחשוב על הבעיה כמו, באופן כללי, על "אותנו". גם כאשר זה מרגיש ככה, אתה הם לא הבעיה, ואתה גם לא לבד.

לעשות קצת שיעורי בית

יש הבדל ברור בין אובדן שליטה במעי במהלך יחסי מין, אשר יכול לגרום לתנועה המעי, ואובדן שליטה בשלפוחית ​​השתן במהלך הסקס, אשר עלול לגרום דליפת שתן. אבל יש גם כל מיני סיבות מדוע אנשים מאבדים שליטה על מעיים ושלפוחיות במהלך יחסי מין. זה יכול להיות זמני או קבוע, תוצאה של מחלה, או טיפולים, התרגשות או מתח, ואת אובדן השליטה עשוי להיות מלא או חלקי. גירוי מיני יכול להגדיל את בריחת שתן, אבל כך יכול נוזלים מסוימים ומזונות.

הפרטים של מה שקורה בגוף שלך, במיוחד כאשר אתה רוצה לבוא עם דרכים יצירתיות להתמודד עם זה. ייתכן שתרצה להתחיל על ידי למידה קצת לבד על התנאים הכלליים ואם אתה כבר יודע מה הסיבה לאובדן השליטה שלך הוא, לחפור לתוך הפרטים של הסיבה. מחקר מקוון או ספר הוא מקום טוב להתחיל בו, אבל ייתכן שתרצה...

לדבר על זה עם אחרים

אם יש לך גישה לרופא או לעיסוק רפואי אחר, הם במקום הראשון להתחיל לשאול שאלות על הגוף שלך ומה קורה במונחים של שליטה על המעיים או שלפוחית ​​השתן. זה יכול להרגיש כמו שיחה מפחידה להתחיל אבל לשקול את העובדה כי זה ככה כי אף אחד מאיתנו יש שום תרגול עושה את זה.

כמו כן יודעים כי בעוד ספקי שירותי בריאות עלול להיות לא נוח לדבר על סקס, מדברים על תפקוד המעי הגס ושלפוחית ​​השתן היא משהו שהם מאומנים לעשות.

אם כבר מדברים על סקס, אתה צריך לדעת כי רוצה לקיים יחסי מין בלי להרגיש נבוך או מודאג היא סיבה טובה בהחלט להעלות את הנושא הזה. לעתים קרובות אנו מקבלים את המסר (בעדינות או לא כל כך בעדינות) על ידי ספקי שירותי בריאות כי המין הוא הדבר האחרון שאנחנו צריכים לדאוג, כי זה מותרות. אבל אתה זה שמקבל את ההחלטה הזאת, וגם אם מעולם לא שאלת על שליטה במעי ושלפוחית ​​השתן, אם אתה רוצה לשאול על זה בהקשר של סקס, זה לגיטימי כמו סיבה. הנאה מינית היא חלק מהבריאות המינית, שהיא חלק מהבריאות הכללית.

דבר עם שותפים

הרבה מהחרדה הקשורה לאיבוד שליטה במעי השלפוחית ​​או בשלפוחית ​​השתן במהלך הסקס נובעת מהדרך בה אנו מדברים (או לא מדברים) על יחסי מין ביחסים.

אם אתה חושב על יחסי מין עם בן זוג חדש, או עם בן זוג ישן, אבל עכשיו יש לך שליטה שונה על המעיים שלך ושלפוחית ​​השתן, לא משנה כמה "unsexy" נראה, לדבר על זה עם שותף מיני בדרך כלשהי היא כנראה הדרך הטובה ביותר להפחית את החרדה.

איך זה נראה כמו השיחה יהיה תלוי בך ובשותף שלך, אבל אם זה שותף חדש כמה אנשים למצוא את זה קל יותר לתרגל קודם, לבד או עם חבר טוב. אף על פי שבני הזוג בדרך כלל פחות כבויים מהייתם חושבים, העיתוי הוא שיקול חשוב, כפי שהם עשויים להיות הציפיות שלהם להתמודד עם.

תשמור על עצמך

הלחצים של "נורמלי" הם אינטנסיביים בחברה שלנו. האמת היא שמעטים, אם בכלל, מתאימים למעשה לאידיאלים של "נורמלי". עם זאת, רבים מצליחים לזייף את זה, ואנחנו לא יכולים לזלזל במשקל הרגשי והפסיכולוגי של כל אחד מאיתנו לא מסוגל לזייף אותו לשאת. הרבה עצות תקבל יהיה של "יש גישה חיובית" ו "לעשות את הטוב ביותר של זה" סוג. זוהי משמעות טובה אך אינה מכירה עד כמה קשה להתמודד עם משהו כמו איום חברתי ופוליטי כמו שתן או צואה במהלך יחסי מין.

אם אתה רוצה לשנות את הדרך שלך להתמודד עם בעיות אלה ולעזור שותפים לעשות את אותו הדבר, אתה צריך לנסות לטפל בעצמך באופן כללי - רגשית, פסיכולוגית ופיזית. זה יכול להיות להיות עם חברים או משפחה, עושה דברים שמביאים לך הנאה לבד עם אחרים, או כל דבר אחר. הדבר החשוב הוא לזכור לתת לעצמך שפע של הפסקות ולהעריך את העבודה הקשה מאוד שאתה עושה מאתגר כל כך הרבה מגבלות של החברה.

הרחב מה אתה מתכוון לפי מין

רוב הזמן כשאנשים מדברים על סקס, הם מתכוונים למשגל. אם יחסי מין הם סוג המין היחיד שאתה חושב שיש, אז שליטה במעי השלפוחית ​​ושלפוחית ​​השתן תמיד תהיה אותה בעיה כשאת מקיימת יחסי מין. אבל סקס הוא יותר מאשר יחסי מין, וכמה פעילויות מיניות יבוא עם לחץ פחות סביב שליטה במעי השלפוחית ​​ושלפוחית ​​השתן.

יש, למשל, כל מיני דרכים לקיים יחסי מין עם הבגדים שלך, אם זה משהו שיאפשר לך להרגיש יותר בנוח וליהנות יותר סקס. ישנן דרכים לקיים יחסי מין שמעורבים במגע ישיר או פחות עם איברי המין של האחר (באמצעות צעצועי מין, למשל).

שום דבר מכל זה אומר שאתה בהכרח צריך להפיל יחסי מין מן האפשרויות המיניות שלך, אבל אחד המכשולים הגדולים כדי ליהנות ממין הוא מין מוגבל יחסית של סקס אנו מאפשרים לעצמנו לחקור.

ניסוי עם עמדות סקס

ללא קשר לסוג של סקס שיש לך, לחקור עמדות מין שונים יכולים לשנות את הסיכויים לאבד שליטה על שלפוחית ​​השתן או המעי הרגיז. לדוגמה, עמדות מין אשר להפעיל לחץ על הבטן יכול להגדיל את הלחץ על שלפוחית ​​השתן. חלופה תהיה להיות בצד שלך, או על גבי.

אם אתה חושש לאבד שליטה במעי השלפוחית ​​או בשלפוחית ​​השתן בזמן מין אוראלי, נסה עם מיקום שבו השותף שלך מרגיש הכי נוח. הרעיון הוא לפתוח אפשרויות חדשות, ולזכור כי אין רק שניים או שלושה עמדות מין מקובל; מיקום סקס נהדר הוא אחד המאפשר לך לעשות מה שאתה רוצה.

לעשות זמן למין

כולנו מתכננים סקס. בין אם אנחנו מתכננים חמש דקות או חמישה ימים מראש, הרעיון שהסקס קורה רק באופן ספונטני שייך לפנטזיה של פורנוגרפיה וסרטים הוליוודיים. זה יכול להרגיש כמו גרור ו "unromantic" לתזמן יחסי מין, אבל אם סקס חשוב לך, זה יכול להיות חלק ממה שאתה צריך לעשות כדי ליהנות ממנו. כמו כן, זה מחמאה לספר השותף שלך אתה רוצה לקיים יחסי מין כל כך קשה אתה מוכן לתזמן את זה!

אתה יכול זמן סקס, ואתה יכול גם זמן השגרה שלך שלפוחית ​​השתן ושלפוחית ​​השתן. אם אתה לא רק יש מדי פעם או אובדן זמני של המעי הרגיז או שליטה בשלפוחית ​​השתן, אתה כנראה כבר יש לך משטר ושלפוחית ​​השגרה שלפוחית ​​השתן עבור עצמך. תזמון סקס עבור כאשר יש לך שלפוחית ​​השתן ריקה ומעיים ריקות היא ללא ספק אחת הדרכים להפחית שתן וצואה במהלך יחסי מין. אתה יכול גם לצנתף לפני סקס ולשמור על קטטר במהלך יחסי מין; אתה רק צריך לשמור את זה מהדרך.

הימנע מסוימים משקאות

באופן כללי, מנסה לקבל שלפוחית ​​השתן ריקה תפחית את הסיכויים של שתן דולף במהלך משחק מיני. במיוחד, להימנע מאלכוהול, קפה, ושאר משקאות המכילים קפאין לפני קיום יחסי מין. הם משתנים, כך שלפוחית ​​השתן שלך יתמלא מהר יותר אם אתה שותה אותם.

קבל רטוב על מטרה

אנו מלמדים כי יש רק כמה סוגים של נוזלים שניתן לצפות להם במהלך יחסי מין (אולי זיעה כלשהי, פליטה גברית אם יש גבר בתמונה, לפעמים כמה דמעות של שמחה וכו ') אבל סקס אמיתי הוא תמיד מבולגן לחלק הרחבה. הגוף שלנו מלא נוזלים, וכאשר אנחנו באמת להרפות, אלה נוזלים רוצה לצאת.

אחת הדרכים להתמודד עם זה היא לשים את עצמך במצב שבו נוזלים הם פחות עניין גדול. הצורך להתמודד עם כמה צואה על כיסוי השמיכה היפה של השותף שלך הוא מלחיץ מובן. לרדת בחדר האמבטיה אמבטיה היא דרך לשמור על הכל רטוב, עושה ניקוי הרבה יותר פשוט. זה מה היו מנקזים עבור! יש מגבות וסדינים מוכן.

אם כבר מדברים על כיסוי duvet, אתה יכול גם לוודא שיש מגבות שימושי כאשר אתה עושה סקס הרחק מנקז נוח. אתה יכול להגן על המזרן שלך עם יריעות פלסטיק, אשר זולים, ויש גם סדינים גומי, אשר עולה יותר אבל לעשות פחות רעש.

No Replies to "מפחד לאבד את הבטן או שלפוחית ​​השתן שליטה במהלך סקס?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    5 + 2 =