להתכופף, החבר

להתכופף, החבר

אף על פי שעדיין נשאר טאבו במעגלים מסוימים, מין אנאלי הטרוסקסואלי, נראה כי הוא זוכה לפופולאריות, ועוד ועוד זוגות זכרים / נשים הופכים את השולחנות, בוחנים את החדירה האנאלית הגברית של בן-זוג, סוג של משחק שזכה לכינוי בחיבה בוב, או להתכופף על החבר.

קרול קווין, סקסולוגית ופעיל סקס, מתייחס לשחק אנאלי כמו אקולייזר גדול. היא מצביעה על כך שהבטן, פי הטבעת, פי הטבעת, אפילו שרירי הסוגר, יכולים להיות אתרים של הנאה פיזית ופסיכולוגית עצומה, וכי תענוג זה פתוח לכל, ללא הבדל מין או נטייה מינית.

כשהתחלתי לעבוד בחנויות סקס, היו זוגות ישרים שבאו לקנות דילדו ורתמות כדי לחקור חדירה אנאלית לגבר. אבל הם היו מעטים ומרוחקים, והבחור עמד בפינה הפוכה, מתבונן בעצבנות לראות מה השותף שלו קונה לו. בימים אלה יש ספרים, קטעי וידאו חינוכיים, ואפילו ערכות צעצוע המוקדש BOB, ובעוד זה עדיין יכול להיות עצב wracking בהתחלה, החבר 'ה מתחממים אליו.

החדירה יכולה להיות חוויה רגשית, פסיכולוגית ורוחנית עמוקה. זה גם יכול להיות הרבה כיף קליל ללא משמעות עמוקה יותר. זה מה שאתה עושה את זה, ואתה צריך לגלות איך זה מרגיש הכי טוב בשבילך אם אתה מעוניין לנסות את זה. הנה כמה טיפים לחקר בטוח ומהנה של משחק אנאלי זכר:

להתרגל לדבר על סקס, אתה תהיה עושה הרבה יותר מדברים

כל סוג של משחק אנאלי דורש אמון עצום והרבה תקשורת מינית.

אם אתה מעוניין לבדוק את זה, להביא את זה ולראות איך השותף שלך מרגיש על זה. בחר את הזמן שלך בתבונה, ולהיות מוכנים קצת היסוס בהתחלה. יש אלמנט של היפוך תפקידים ומגדר לשחק עם בוב, ואנשים יכולים לקבל תגובות בלתי צפויות בהתחלה.

לכופף את עצמך מעל הראשון: היכרות לבד

אם אתה בחור שרוצה לחדור, לקבל נוח עם משחק אנאלי לבד.

אתה לא צריך חודשים של תרגול לפני שאתה מקבל שותף מעורב, אבל אם אתה אף פעם לא היה במורד הכביש, לבדוק מה קורה. למד על האנטומיה הגבריית הגברית, ולהתחיל לשלב הנאה אנאלי לתוך אוננות שלך. אתה תהיה במצב טוב יותר (לא משחק מלים המיועד) לספר את השותף שלך מה שאתה אוהב ומה אתה לא אם אתה עשית קצת שיעורי בית מראש.

בנד מעל החבר, ללא accoutrements: משחק יחד ללא צעצועים

בדרך כלל, כאשר אנשים מדברים על BOB הם חושבים על אישה חסון על דילדו ו באהבה לתת אותו החבר שלה. רצועה על סקס יכול להיות מדהים. אבל להתחיל איטי, ועם הגוף שלך (אצבעות, וכו '...). קבל כמה כפפות לטקס ו חומר סיכה אישי באיכות טובה ולחקור עם האצבעות שלך ושל השותפים שלך. לא יכול להיות הרבה מסתורין סביב לשחק אנאלי, במיוחד עבור גברים, אז לקחת קצת זמן כדי לקבל נוח לפני שאתה מציג צעצועים.

ללכת בנד מעל קניות החבר!

עבור חלק מאיתנו, זה כמעט כיף כמו המחזה. ודא שאתה מוצא חנות סקס טוב אחד יהיה במדויק לענות על השאלות שלך. ישנם מספר דברים שיש להביא בחשבון בעת ​​רכישת רתמה ו דילדו. אם אין לך חנות לידך, יש שפע של חנויות סקס מקוונות מצוינות שנושאות מאות דילדו שונים ורתמות בהתאם לטעמם של כולם.

מומלץ גם לבדוק את הכותרת החינוכית המומלצת לכופף את החבר. הסרטון זמין לכל היותר חנויות סקס באיכות טובה, ואתה יכול לרכוש אותו ישירות מדיה Fatale באתר האינטרנט שלהם.

רצועה זה

אם אתה עושה את חודר, ודא שאתה מרגיש בנוח ובשליטה עם הרתמה שלך ואת דילדו. תרגול לשים את זה על ולקחת את זה בעצמך. אולי אתה רוצה ללבוש את הרתמה ואת דילדו ברחבי הבית במשך זמן מה כדי לקבל תחושה של זה. ללמוד להשתמש המותניים שלך ו / או הגב התחתון, הרגליים העליונות שלך, וחלקים אחרים של הגוף שלך לחדור השותף שלך יכול לקחת קצת זמן, אבל בפועל יכול לפעמים להיות החלק הכי טוב.

בנד מעל בבטחה: רצועה בטוחה יותר על סקס

כמו עם כל סוג של משחק סקס, לתת קצת מחשבה איך משחק בוב יכול להיות בטוח ומהנה עבור שניכם.

כל החוקים הרגילים על בטיחות אנאלית חלים כאן. הקפד לנקות את הצעצועים שלך כראוי, והכי חשוב לשמור לדבר לפני, לאחר, ובמהלך יחסי מין, כדי לוודא כי מה שאתה עושה מרגיש טוב לשניכם.

לוקח את זה עמוק יותר עם מין ו משחק תפקידים

מעבר לתענוג אנאלי זכרי, יש הרבה מה לחקור באזור המגדר עם בוב. עבור שני השותפים להפוך את הטבלאות יכול להיות עולם חדש לגמרי. זוהי הזדמנות לחקור את הדרכים שבהן אתה מרגיש גברי ונשי, מלמטה למעלה. זוהי הזדמנות להשתתף עם השותף שלך בצורה אחרת לגמרי. עובדה היא שבתרבות הזרם המרכזי "סקס" עדיין פירושו יחסי מין-על-פין-בנרתיק-מעל-ארבע-וחצי דקות. Bend Over Boyfriend הוא מעשה סקס רדיקלי, והוא מגיע עם פוטנציאל עמוק לצמיחה ומין חם מאוד!

No Replies to "להתכופף, החבר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    76 − = 73