לאן הזיקה?

לאן הזיקה?

יש כמה הצהרות מוחלטות שאתה יכול לעשות על הפין, אבל אחד נשאר די קבוע הוא כי הפין הם בלתי צפויים ולא מהימן.

אתה יכול לקבל 100 חוויות כאשר הפין שלך (או הפין שאתה עם) מגיב כפי שאתה מצפה אבל זה לא אומר כי הפעם 101 את הזקפה מאוד לא ייתן דרך פין רך לפני שזה הזמן.

אם יש לך פין, או אם יש לך גישה קבועה אחת, יש לך כנראה חווה פעם כאשר זקפה היה הרצוי אבל לא הופיע.

או כאשר באה זקפה, אבל אחר כך התרככה. זה מה זה אומר שיש פין. זה נפוץ. אמנם לפעמים זה יכול להיות סימן לבעיה, פעמים אחרות רק חלק החיים שלה; דברים עולים, דברים יורדים.

כדי להבין מדוע זקפה נעלמת, תחילה עליך להבין כיצד פועלות זקפות. לדעת את המערכות מרובות מעורב ביצירת זקפה יקרה כנראה לתת לך הערכה חדשה על העובדה שהם אי פעם לקרות בכלל.

הַסָחַת הַדַעַת

לאחר שתי הפעמים הראשונות שקיימות יחסי מין, קל ללכת על טייס אוטומטי כאשר עוסקים בפעילות מינית. זה לא שאתה לא נהנה, אבל אתה יודע מה מגיע הבא ואיך זה נגמר, וזה יכול לאפשר לך לקיים יחסי מין גם אם אתה קצת מוסחת. אולי אתה חושב על עבודה או על משהו מן העבר המיני שלך. אולי אתה חושב על ויכוח שהיה לך או שאתה מודאג לגביו, או על מי ייתן לכלב לצאת לפני השינה.

להיות מוסחת פירושו להיות מנותקים; המוח שלך הולך למקום אחד בזמן שהגוף שלך נמצא במקום אחר. הפין הוא מדד רגיש למדי לסוג זה של הסחת דעת. יש אנשים שיכולים לשמור על זקפה גם אם הם לא מרגישים את זה, אבל עבור אחרים, אפילו הסחת דעת קלה יכולה לגרום לפין רך.

כולנו חווים הסחת דעת כאשר אנו מקיימים יחסי מין. ואם זה קורה עכשיו ואז זה יכול להיות שום דבר לכתובת. אבל אם אתה מוצא את עצמך באופן עקבי מוסחת וזה משחק החוצה דרך לאבד זקפה, ייתכן שיש משהו בעצמך או במערכת היחסים שלך כי צריך להיות עבד דרך.

רצון עז

יש אמונה משותפת כי כל מי שיש לו פין הוא מוכן למין בכל עת, בכל מקום, בכל מקרה. זה נפוץ אבל שקר. אף אחד לא רוצה סקס כל הזמן. ולפעמים, אנחנו רוצים סקס יותר מאחרים. אנחנו יכולים להתחיל לקיים יחסי מין עם מישהו שאנחנו בתוכו, אולי אנחנו אוהבים אותם. זה לא שאנחנו לא נהנים מזה, אבל האמת היא שאנחנו מעדיפים לישון או אולי אנחנו פשוט לא מרגישים נהדר על הגוף שלנו כרגע. אם הרצון לקיים יחסי מין כרגע אינו שם, שוב, הפין עשוי להגיב במין.

רק בגלל שאתה לא מרגיש כמו לקיים יחסי מין כרגע לא אומר שאתה לא רוצה את השותף שלך בכלל. לעתים קרובות זה השותף של מי מאבד זקפה אשר מודאג כי הוא חייב "מתכוון" משהו. אם הם לא יכולים לקבל זקפה, זה לא אומר שהם לא אוהבים אותי? לא רוצה אותי? אם זה קורה פה ושם, ברור שזה לא מה שזה אומר. אבל זה בשבילך כדי לחשוב ולהיות כנים עם עצמך על כמה אתה רוצה סקס עם השותף הנוכחי שלך.

אם התשובה היא, "לא הרבה", אז אתה צריך להבין אם זה בגלל סוג של סקס שיש לך (אולי אתה רוצה משהו אחר) או בגלל זה שאתה מתקיים עם סקס? או שזה בגלל סיבה נוספת כי יש לך לעשות עם איך אתה מרגיש לגבי עצמך?

גוּפָנִי 

הזקפות מתרחשות כתוצאה מתהליכים פיזיים רבים. חלקי גוף צריכים לנוע, להרחיב ולחזק; עצבים צריכים להגיב לגירויים, ודם צריך לזרום בכיוון הנכון בלחץ הנכון. אם כל חלק של הגוף שלך עובד אחרת, התוצאה עשויה להיות לא זקפות בכלל; לפעמים זה יכול להיות שאתה מקבל זקפה אבל אז לאבד את זה לפני שתסיים עם זה.

לפעמים זיקפה תיעלם בגלל משהו שקורה בגוף שלך, וזו הסיבה שזה כל כך חשוב לדבר עם רופא יש בדיקה גופנית אם אתה מוצא את הזקפות שלך הולכים רך עם כל סדירות.

איבוד הזקפות יכול להיות הדרך של הגוף שלך הצבעה כי משהו אחר קורה כי דורש את תשומת הלב שלך. אתה לא צריך לקפוץ למסקנה שמשהו נורא לא בסדר איתך, אבל זה מומלץ לך לקבל בדק כדי לפסול את זה.

פְּסִיכוֹלוֹגִי

להיות מוסחת עשוי להיות רגעית, אבל הפסיכולוגיה שלך בהחלט משחק תפקיד זקפות. זה כולל דברים כמו כל חוויות המיניות הקודמות שלך, במיוחד כל חוויות מיניות שליליות או כפייתיות שהיו לך. זה כולל גם את תחושת עצמך, הזהות המינית שלך וזהות מגדרית, ואיך אתה מרגיש לגבי זה ברגע. לבסוף, בעיות בינאישיים או יחסים שיש לך ולא יכול להיות מדבר על יכול לשחק את חיי המין שלך בצורה של אובדן זקפות, לעתים קרובות ברגעים משמעותיים במיוחד.

מה זה אומר תלוי הרבה. זה לא בהכרח אומר שאתה צריך לסיים את הקשר שלך. זה לא חייב להיות שאתה עושה סקס עם מישהו שאתה לא נמשך אליו. או שאתה באמת רוצה לקיים יחסי מין עם מישהו של מגדר או כיוון שונה. זה לא תמיד סימן ענק הצביע על קבורה התעללות מינית בילדות. כמה אנשים יכולים לזייף את זה וכמה גופים של אנשים הולכים יחד במשך זמן מה. אבל אם הזקפות שלך לא נמשכות ואתה כבר שלל את החומר הפיזי, ואז מומלץ לדבר עם יועץ או מין המטפל.

תרופות

ישנם סוגים רבים ושונים של תרופות הגורמות לתפקוד לקוי של זיקפה. חלק מקשים לקבל זקפה ואחרים להגדיל את הסיכויים כי לא תוכל לשמור על זקפה במשך הזמן שאתה רוצה. אם אתה לוקח כל תרופה, לדבר עם הרופא אשר prescribed אותו ולשאול על תופעות לוואי מיניות. אולי יש תרופות חלופיות אתה יכול לנסות זה לא ישפיע על זקפות שלך באותו אופן.

שורה תחתונה

חשוב לזכור כי זה לא מציאותי לחשוב כי תקבל זיקפה מתי שאתה רוצה או שזה יישאר כל עוד אתה רוצה.

כל כך הרבה חרדה בביצועים המיניים נובעת מציפיות לא מציאותיות שיש לנו על גופנו. וחרדה זה יכול לעשות את זה יותר גרוע והוא יכול להיות סיבה נוספת לאבד את הזקפה. אולי אין שום דבר רע איתך מלבד שאתה מודאג לאבד זקפה.

ההתמודדות עם זה כמעט תמיד פירושה לדבר. לדבר עם בן זוג, לדבר עם הרופא שלך, ו / או לדבר בכנות עם עצמך.

No Replies to "לאן הזיקה?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    86 − = 80