מה שאתה צריך לדעת על סיליקון מבוסס חומרי סיכה

מה שאתה צריך לדעת על סיליקון מבוסס חומרי סיכה

חומרי סיכה מבוססי סיליקון הם ייחודיים בכך שהמבנה שלהם אינו מבוסס על מים, אשר, למעשה, פירושו שהסיכה אינה מתאדה או מתייבשת במהלך השימוש (כמו כל חומר סיכה המבוסס על מים). כאשר הם הציגו הם היו חלופה חשובה למוצרים מבוססי שמן, אשר לא להתייבש אבל להרוס קונדומים. סיליקון lubes הם קונדום תואם.

למעשה, חומר סיכה סיליקון התחיל כמוצר שפותח על ידי יצרני הקונדום לשימוש הקונדומים שלהם מראש משומן.

באמצע 1990 יצרני סיכה החלו להפוך את המוצר זמין בכוחות עצמו למטרות מיניות וחושניות, ומאז יש פיצוץ במספר סיכה סיליקון זמין (קרא ביקורות כאן).

היתרונות והחסרונות של סיליקון מבוסס חומרי סיכה

יתרונות you

 • כי הם אינם מכילים מים, חומרי סיכה סיליקון לא להתייבש. הם נשארים חלקלק במשך זמן רב מאוד.
 • מולקולות הסיליקון הן גדולות יותר ואינן סופגות לתוך העור, אשר נחשב לגרום פחות תגובות הגוף אקטואלי, גירויים, תגובות אלרגיות. מסיבה זו, היא בחירה טובה עבור אנשים עם עור רגיש.
 • לאחרונה, אך ראשוני, מחקר מציע כי חומרי סיכה סיליקון עשוי להיות בטוח יותר מאשר חומרי סיכה מבוססי מים כפי שהם לא לגרות את העור כמו הרבה.
 • חומרי סיכה סיליקון הם גם נהדר עבור עיסוי גוף מלא, כמו קרם לחות העור, ואתה יכול להשתמש בו לגילוח.
 • בגלל שהם לא נשברים במים, חומרי סיכה סיליקון הם בחירה טובה יותר עבור סקס בתוך ומסביב למים.
 • אם אתה גר באזור שבו יש שלג בחורף, סיכה המבוססים על סיליקון הוא נהדר לשים על החלק התחתון של מזחלת או מזחלת יורד במורד הגבעות!

חס you

 • חומרי סיכה סיליקון אינם תואמים צעצועים סקס סיליקון או רבים "עור סייבר" או "מרגיש אמיתי" צעצועי מין. חומר סיכה סיליקון יכול להזיק צעצועים אלה ולהפוך אותם לא בטוחים לשימוש.
 • זה מאוד קשה לשטוף, במיוחד הסדינים. סיליקון הוא לא מסיס במים ולכן זה לא יגיע הסדינים שלך.
 • זה כרוך בעלות upfront מראש. סיליקון סיכה יקר יותר, אבל זה הולך רחוק יותר מאשר מים מבוסס lubes, כך את המחיר evens בסופו של דבר.
 • בגלל שהם לא סופגים, חומרי סיכה המבוססים על סיליקון מרגישים כאילו הם מעילים את העור שהיא תחושה שאנשים לא אוהבים.
 • סיליקון חומרי סיכה נוטים להיות טעם רע.

ההבדלים בין חומרי סיכה מבוססי סיליקון

שלא כמו חומרי סיכה מבוססי מים המציעים מגוון רחב של מרקמים, טעמים וצמיגות שונים, קיימים הבדלים מעטים בדרך החשיפה של חומרי סיכה לסיליקון או לעבודה.

ההבדל העיקרי אחד, אשר משפיע על איכות של חומר סיכה ואת העלות, כמו לעשות עם מרכיב אחד, dimethicone. Dimethicone הוא פולימר מבוסס סיליקון, אשר בעצם אומר שלה מיוצר שמן סיליקון. אבל זה לא שמן שיזיק קונדומים. הוא מאושר לשימוש על ידי ה- FDA ויש לו דירוג סיכון נמוך ממאגרי העור של Skin Work Group.

חומרי סיליקון באיכות טובה יותר להשתמש יותר של המרכיב הדחוס שנקרא dimethicone. מרכיב זה הוא גם יקר יותר. זה מרגיש קטיפתי יותר ושופע יותר מאשר אחרים.

אם אתה משווה חומרי סיכה סיליקון אתה יכול לבדוק כדי לראות איפה dimethicone מגיע ברשימה המרכיב. ב באיכות טובה יותר, יקר יותר סיליקון חומרי סיכה זה צריך לבוא קודם.

No Replies to "מה שאתה צריך לדעת על סיליקון מבוסס חומרי סיכה"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  2 + 4 =