מה עלי לעשות לגבי שפיכה חלשה? – insightyv.com

מה עלי לעשות לגבי שפיכה חלשה?

אני בן 52; הית שלי הוא טוב; אני הולך לחדר הכושר חמש פעמים בשבוע. ואני 5 מטר 7 ס”מ ו 160 £. אני לא יודע את המונח הרפואי הזה, אבל הנה הסיפור: לפני זמן קצר, שמתי לב שכאשר אני בהצטיינות, זה בקושי יורה החוצה. אני זוכר זמן, לא מזמן, כשזה יירה כמה מטרים. האם יש דרך לקבל את זה בחזרה?

בתנאים של הדיוטות

תודה על האימייל שלך. עבור אלה מאיתנו לא מתרגלים רפואה, מונחים רפואיים הם רק מועיל באמת אם הם באמת לעזור.

זה אומר רוב הזמן הם בהחלט לא מועיל. אתה עושה עבודה טובה לתאר את המצב שלך ללא עזרה של כל המונחים הרפואיים, אבל אנחנו יכולים להוסיף כמה, רק לצורך הדיון. 

ראשית, סביר להניח כי שפיכה חלשה אתה חווה הוא חלק מזדקנות. בעיות בזיקפה ושפיכה (במונחים רפואיים, תפקוד זיקפה וחוסר תפקוד של שפיכה בהתאמה) יכולות להיות סימן אזהרה מוקדם למשהו אחר שקורה בגופך – גם אם אתה במצב בריאותי טוב ואין לך תלונות פיזיות אחרות. כדאי תזמון פיזי מלא עם הרופא שלך אם אתה שם לב שמשהו השתנה עם הזקפות שלך או שפיכה שלך.

אבל לפני שאנחנו דנים לתקן את המצב, בואו לקבל על אותו דף במונחים של מה בעצם קורה לפני שאתה “לירות”. הפיזיולוגיה של שפיכה היא משהו שהמדענים לומדים עליו יותר ויותר, אבל באופן כללי, שפיכה מתרחשת בשני שלבים: 1. פליטה, 2.) גירוש.

בשלב הפליטה, נוזלים – שמקורם הן באשכים והן בבלוטות המין – משלבים ועוברים למקום כדי ליצור את הזרע (נוזל שנשפך אז). שלב הגירוש הוא כאשר הזרע הוא גורש או “ירו” דרך השופכה ומחוץ לגוף שלך על ידי התכווצויות שרירים.

איכות, כמות, או שניהם?

קשה ביותר להכשיר או לכמת את שלב הגירוש.

האם עלינו למדוד עד כמה הפליטה הולכת? האם זה על כוח שפיכה, לחץ, או את המהירות שבה הזרע נע דרך השופכה או דרך האוויר? וכאשר אתה מרגיש את עצמך ejaculating, מה אתה באמת מרגיש? האם זה התכווצויות השרירים של האורגזמה? האם אתה מודע לנוזלים הנעים דרך השופכה שלך? ואם אתה מרגיש כאילו יש לך שפיכה חלשה, מה בדיוק הוא תורם לתפיסה זו?

חוקרים הלומדים זיקפה לשקול את כוחו של פליטה להיות מרכיב של סיפוק נתפס. אבל אף אחד לא חקר, לאורך זמן, את כוח השפיכה וכיצד היא מתייחסת למרחק הנסיעה הזרע. האמת היא: רוב הגברים כנראה לא יודעים כמה רחוק פליטה שלהם נוסע כי זה נעצר על ידי חלק גוף, מגבת, או משהו אחר לפני שהוא מגיע ליעד הסופי שלה. אז זה יכול להיות פחות חשוב לדעת כמה רחוק פליטה שלך הולך, וחשוב יותר לשים לב עד כמה חזק או חלש שפיכה שלך מרגיש לך.

יש שפע של מחקר על נפח הזרע, עם זאת – וכתוצאה מכך הרבה מידע, מידע שגוי, על דרכים להגדיל את זה. זה מתועד היטב כי גברים שחווים זיקפה (וכל הגברים ההזדקנות, באופן כללי) תופסים הם שפיכה פחות.

המונח הרפואי לכך נתפס הפחתת נפח פליטה או PEVR. תרופות מסוימות ומצבים רפואיים קשורים עם PEVR. תסמינים בדרכי השתן התחתונות או תפקוד לקוי יכולים גם לגרום לירידה נפח פליטה. ולפעמים פחות זרע פשוט יוצא – לא בגלל הגוף שלך עושה פחות, אבל בגלל הזרע זורם לתוך שלפוחית ​​השתן במקום לגרש את הגוף (תגובה המכונה שפיכה retrograde).

מה אתה יכול לעשות?

התחל לדבר עם הרופא שלך על שפיכה חלש שלך ולקבל פיזית מלאה. 

ובעוד זה לא הוכח מדעית, זה אפשרי כי שרירים חזק יותר (PC) השרירים יתרום “ירי” מרחק נוסף. אז לנסות את זה – לעשות תרגילי קגל שלך כדי לחזק את השרירים האלה. זה פשוט יכול לעזור.

ייתכן גם שזה קורה רק עם הגיל.

ככל שאנו מזדקנים, אנחנו לא יכולים לעבוד באותה כמות של שעות, אנחנו לא יכולים לרוץ רחוק, ואולי אנחנו לא יכולים לשפוך עד כה, או. אז השאלה היא: אתה יכול להסתגל? אם התפיסה שזרמת עם כוח מסוים או למרחק מסוים לפני כן היתה, אכן, חלק מרכזי בהנאה המינית שלך, האם אתה פתוח למציאת דרכים חדשות לחוות אותה תחושה?

No Replies to "מה עלי לעשות לגבי שפיכה חלשה?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.