מדריך מתקדם Fellatio

אם כבר הכרת את עצמך עם היסודות של איך לעשות פלאטיו והם מחפשים כמה טיפים מתקדמים אתה עלול למצוא רעיונות חדשים להלן. זכור כי הפלאטיו הגדול הוא לא דבק בטכניקה אחת, זה על שיש רוח של הרפתקה ותשוקה, ואת היכולת להקשיב מה השותף שלך אומר לך, בעל פה ולא מילולית.

מדריך מתקדם Fellatio

תמונות STOCK4B / Getty

חשוב כמו כל טכניקה, שמירה על קשר עם השותף שלך במהלך flatio יכול להפוך את החום למעלה. זה לא על לבהות את השותף שלך למטה (או ברוב התרחישים, להיות בוהה למטה). במקום זאת, ליצור קשר עין עכשיו ולאחר מכן להשתמש במגע הן הזדמנות לתת לבן הזוג שלך להראות לך כמה הם אוהבים את מה שקורה אבל גם להגיד משהו עם העיניים שלך. זכור כי הרצון על הפנים הוא ברור, אז אם אתה לא לתוך מה שאתה עושה, הם יודעים.

02
של 12

צורת הלשון

מדריך מתקדם Fellatio

PM / Image Bank / Getty תמונות

כילדים אנחנו מוקסמים לעתים קרובות על ידי הלשונות שלנו ואת היכולת שלנו לעוות אותם לתוך כל מיני צורות ותצורות. כמבוגרים אנו עשויים לשכוח את כל הדרכים השונות הלשון שלנו יכול להרגיש בהתאם הצורות שאנחנו עושים. לשון רחבה ושטוחה מרגישה שונה מאוד מזו שאדם מכורבל, או מתגלגל לצינור. קצה הצד של הלשון שלך מרגיש שונה מאשר קצה אשר מרגיש שונה מאשר החלק השטוח באמצע. החבר 'ה יהיה בעיקר להבחין הבדל זה אם אתה משתמש הלשון שלך על frenulum או שק האשכים, אבל כמה בחורים יש כתמים על הפין של הפין כי הם גם רגישים מאוד.

03
של 12

שים את המכה לתוך מציצה

מדריך מתקדם Fellatio

דניאל אלן / צלם / בחירה / Getty תמונות

רוב האנשים מתמקדים הפטיו על הפין, אבל שק האשכים, או כדורים, לא צריך להתעלם. הם רגישים מאוד אפילו לגעת הרך ביותר, ובנוסף הם המקור של כוח פסיכולוגי גדול לאדם (כל כך נחמד להם יכול להיות מרגש ולא להיות כל כך נחמד אליהם יכול ליצור סוג של ריגוש מפחיד). נסה בעדינות הקשה על שק האשכים שלו עם כריות של האצבעות שלך (למנוע ציפורניים, אלא אם כן אתה יודע שהוא לתוך זה). אתה יכול גם לעשות עיגול עם האגודל והאצבע שלך לתפוס את שק האשכים בנקודה שבה הוא פוגש את הפין שלו, בעדינות למשוך למטה, הרחק הגוף שלו. אתה יכול גם להשתמש באצבעות שלך כדי לעסות את שק האשכים, שוב בעדינות, לשחק עם האשכים.

04
של 12

יְנִיקָה

מדריך מתקדם Fellatio

סטיב וויסבאואר / סטוקיט / גטי

מציצה או יצירת שאיבה עם הזין של הפין שלך בפה ימשוך יותר דם לתוך הפין מאשר כבר שם. זה יוצר תחושה כללית של לחץ כי בחורים רבים למצוא מהנה מאוד (סוג של כמו חפת לחץ דם, אבל הרבה יותר נחמד). אתה לא צריך לשמור על יניקה יציבה עד שהוא אורגזמות. במקום זאת, לשנות את היניקה ואת כמות הלחץ שאתה יוצר. לשחק עם ההבדל בין יניקה רק עם הראש של הפין בפה שלך עושה זאת כאשר יש לך את הראש וחלק פיר בפיך. זה יכול להיות overzealous אשר כנראה לא יגרום נזק קבוע אבל יכול לגרום לכאב כמה ימים מאוחר יותר, כדי להיות בטוח לשנות את הלחץ לבדוק אם אתה מקבל מחוספס.

05
של 12

אצבע אחת קטנה

א group of hands with happy faces painted on each finger.

יגי סטודיו / חזון דיגיטלי / Getty תמונות

פי הטבעת הוא אתר של הנאה פוטנציאלית עצומה, מלא קצות עצבים רגיש מאוד ללחץ ומגע. למרבה הצער, הרבה בחורים ישרים הם ניתק על הרעיון של משהו להיות ליד הגב שלהם. עם זאת, אם אתה מעוניין להציג את החבר שלך את ההנאות של הנאה אנאלי אין זמן טוב יותר מאשר פלאטיו. הוא נדלק, רגוע ונלהב להרגיש יותר. כאשר מתקרבים בזהירות והבנה של בטיחות אנאלי, באמצעות האצבע כדי בעדינות שבץ או לעסות את החלק החיצוני של פי הטבעת יכול להוסיף כמות עצומה של הנאה כדי פלאטיו. גם אם אתה אף פעם לא סיכון נוסף (אתה כנראה יהיה) גירוי חיצוני לבד יכול להיות נפש נושבת עבור בחורים שמעולם לא היה את זה לפני.

06
של 12

גרון עמוק

תַצלוּם of a peeled banana.

ג 'ון א Rizzo / Stockbyte / Getty תמונות

הפרקטיקה של לקיחת פין שלם בפה (למעשה זה לא מדויק כמו גרון עמוק בדרך כלל כרוך לתת חלק הפין לעבור לגרון שלך) היא טכניקה הרבה דנו. זה בהחלט משהו כמו גברים רבים (אם כי לא ברור אם הם אוהבים את גירוי פיזי או את הרעיון שזה קורה) וזה גם משהו מתרגלים פלאטיו גם נהנים. רוב הטכניקות ללמוד כיצד לגרון עמוק מדגישות את החשיבות של הנותן להיות בשליטה, וללמוד למעשה לאלף רפלקס gag שלך. רוב ספרי מין אוראלי ואתרים רבים מציעים הוראות מפורטות צעד אחר צעד.

07
של 12

עיסוי פרינום

פרינום הוא אזור בין שק האשכים ופי הטבעת ואת הרבה גברים נהנים שיש אזור זה עיסה במהלך flatio. בהתאם לרמת הנוחות שלו אתה יכול להתחיל עם הפעלת האצבעות למעלה ולמטה את האזור ואז לאט להתחיל להחיל קצת לחץ. כאשר אתה לוחץ עמוק באמצע האזור אתה מגרה את בלוטת הערמונית חיצונית וזה משהו אחר כמה גברים למצוא מהנה (אם כי אחרים עשויים למצוא את זה כואב, או מכאיב בהתחלה).

08
של 12

מזמזם מנגינה

המכונה "האמר" (אם כי בימים אלה כאשר אתה מחפש את המילה כל מה שעולה הוא מכוניות) הטריק הזה הוא אחד גדול מפתיע להפליא. ביצוע רעשים בעת ביצוע pulatio יכול להיות מופעלת לפחות שתי דרכים. ראשית, היא מאפשרת לבן הזוג שלך לדעת שאתה נהנה, והם עשויים להיות מסוגלים להירגע עוד יותר לתוך החוויה בידיעה שאתה צודק עם אותם ולא רק עושה משהו מתוך התחייבות. מבחינה פיזית, למרות הזמזום יוצר רטט חזק להפתיע בפה שלך ואתה יכול ליצור תחושות שונות המבוססות על זפות ומהירויות שונות.

09
של 12

מתקדם כוריאוגרפיה Fellatio

זה לא סוג של כוריאוגרפיה כי כרוך הרגליים שלך (אם כי אני מניח שזה יכול להיות אם היית מספיק גמורה). במקום זאת, טכניקה מתקדמת היא לתאם לפחות שני סוגים שונים של גירוי יחד ולהעלות אותם בעוצמה ו / או להביא אותם בו זמנית. זה יכול להיות גירוי שני חלקים בו זמנית, או לנוע מעלה ומטה על אחד, עגול סביב על אחר. לדוגמה, התנועה של לקיחת הפין לתוך הפה שלך היא אחת שיוצרת ציפייה ומתח. תזמון פעולה זו לצעד אחר (ראה: אצבע אחת קטנה) יכול ליצור אפקט של אחד "אוי אלוהים" אחר.

10
של 12

מחוספס

אם הבחור שלך אוהב את זה מחוספס, ואתה אוהב לתת את זה, יש דרכים בטוח ללכת העירה אפילו על חלקים אלה עדין. אם יש לך ציפורניים ארוכות אתה יכול להתנסות כדי לראות איך הוא אוהב את זה. כמו כן באמצעות קצת השיניים שלך יכול להיות תזכורת ראשונית של כאב שיכול לקרות (אם תרצה). הפין של הפין, כאשר משומן היטב, יכול לקחת כמות נכבדה של חיכוך ואפילו לסחוט; זהה עבור הראש, אם כי תשומת לב רבה יותר צריך להיות משולם שם. כשמדובר שק האשכים עדיף לא לסחוט את האשכים ישירות, אבל אם יש לך להתמודד טוב על החבילה כולה, אתה עלול להיות מופתע כמה משיכה ניתן לעשות בביטחון מספקת. המפתח הוא תקשורת דחיפה איטית ועדינה של המעטפה.

11
של 12

צעצועי מין

א collection of vibrators and dildos of different colours and shapes all standing.

לורנס Dutton / בנק תמונה / Getty תמונות

בדיוק כמו פלאטיו יכול להיות זמן טוב להציג כמה משחק אנאלי לתוך הרפרטואר שלך, זה יכול גם להיות זמן טוב להתחיל אדם עם ויברטור. נסה להשתמש בויברטור קטן לגירוי חיצוני במיוחד סביב הנקבים בזמן שאתה עסוק עם הפה שלך, וכמובן, יש גם ויברטורים אנאלי שניתן להציג במהלך סקס אוראלי. אם השותף שלך נוח עם זה, לאחר צעצוע מוכנס anally כאשר אדם נתקל אורגזמה יכול לשנות באופן קיצוני את האופן שבו האורגזמה מרגיש ואיפה תשומת הלב שלו הולך במהלך אורגזמה. שימוש טבעת הפין רוטט או ויברטור שמתאים על הלשון לא יכול להיות בולט לגבר אם הוא מקבל flatio באותו זמן.

12
של 12

לחבק את הכוח

טמון בחילופי דברים הוא חילופי כוח. מצד אחד מקבל את מי שמקבל מין אוראלי, מתמקדת באהבה (או לפחות תאווה). מאידך גיסא, הן חושפות את עצמן והן הופכות את עצמן למגע של בן זוג. אם אתה מעוניין לחקור את כוח הדינמיקה במין באופן מפורש או באמצעות תפקוד מיני פנטזיה, או פחות ברור דרך לפתוח את עצמך עד מחשבות ורגשות פרטיים, מין אוראלי הוא מקום נהדר להתנסות. הדבר עשוי לכלול דיבור מלוכלך וסוגים מסוימים של מגע (למשל, תפיסה, סטירה, מכה). או אולי זה משהו שאתה מתחיל לעשות בעצמך, נותן את דעתך לשוטט לרגע פנטזיה בזמן שאתה משחק.

No Replies to "מדריך מתקדם Fellatio"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    30 + = 37