מבולבל farts במהלך אורגזמה

מבולבל farts במהלך אורגזמה

"כשאני אורגזמה, אני מפליץ ללא שליטה (אני לא מדבר על queefing כאן), זה מביך אותי לגמרי, ואני עצבנית על זה קורה לפני שזה אפילו עושה, עכשיו אני אפילו לא נהנה אורגזמות כמו הרבה. דרך לעצור את זה? "

הפליצה כאשר יש לך אורגזמה, או בכל עת במהלך מפגש מיני, יכול להיראות כמו דבר מאוד לא לעשות. או לפחות זה יכול אם התמונה האידיאלית יש לך את המין מגיע מן הסרטים, רומנים רומנטיקה, או אפילו רוב החומר לחינוך מיני.

כאשר אנו רואים סקס מתואר זה בדרך כלל גם glamorized מבריק או קליני אבל מדויק.

אף אחד מהם אינו אמיתי. סקס עם מישהו אחר תמיד יש פוטנציאל להיות קומדיה של טעויות או לפחות בלגן bumbling. קבלת כל שני גופים יחד, עירום, להסתובב, אלא אם כן יש לך מתורגל כוריאוגרפיה במשך שעות, הוא הולך להיות לא מדויק ולא מושלם.

זה עלול לא לגרום לך להרגיש יותר טוב אבל זה משהו לזכור. סקס גדול הוא מבולגן. ולפעמים גם רועש.

יש דברים שאתה יכול לעשות אבל אולי הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות על עצמך ועל חיי המין שלך היא לנסות לאט להרחיב את מה שאתה חושב על סקס מוצלח, או פעילות מינית. 

לחקור את המקור

הדבר הראשון לעשות הוא להבין מה בדיוק קורה. הרגע של אורגזמה הוא זמן עסוק ויש כל כך הרבה קורה כי אם אתה שם לב, אתה לא יכול להבין איפה זה רעש ורוח מגיע.

האם אתה חווה נפיחות או גזים במהלך אורגזמה, שבו גז משוחרר מן פי הטבעת. או האם אתה חווה את תגובת הגוף השני כי אנשים לעתים קרובות נבוך על - מה מתייחסים כמו נפיחות בנרתיק, אשר קורה כאשר האוויר משוחרר מן הנרתיק במהלך יחסי מין.

כאשר זה קורה, זה יכול להישמע כמו גזים אנאלי, אבל זה לא.

צמצום הסיכון

השינוי הכללי הראשון שאתה יכול לנסות לעשות הוא עם דיאטה. ישנם מאכלים גזי אשר ידועים כדי להגדיל את הפליטות, והימנעות אלה עשויים להיות בעלי השפעה.

טלי רוזנבאום, פי.סי, MSc, פיזיוטרפיסטית המתמחה בשיקום רצפת האגן ומדריכה מינית של יועצי המיניות, היועצים והמטפלים האמריקנים, מציעה את ההצעות האחרות.

טאלי אומר כי ייתכן שאתה נופל במהלך האורגזמה, אשר יכול להגדיל את הלחץ תוך בטן. יש מונח לתגובה זו, זה נקרא תמרון Valsalva. כאשר לחץ הבטן דוחף על פי הטבעת שלך, אתה לא יכול להיות שמירה על הלחץ הספינקטר אנאלי מספיק כדי להתמודד עם זה. התוצאה היא גם אורגזמה ופליצות.

היא גם אומרת שאתה יכול לעשות תרגילי רצפת האגן כדי לחזק את שרירי הסוגר החיצוניים וללמוד לנסות לקשור אותם במהלך האורגזמה ". עם זאת, היא מוסיפה כי הצורך לחשוב על התכווצות במהלך אורגזמה יכול לפעמים להיות מעכב, ואם זה מפריע היכולת שלך ליהנות (והשותף שלך אינו מודאג לגבי הפליטות), נסה לא לדאוג.

אז העצה הסופית שלה היא לראות אם אתה יכול reframe את המצב כמו משהו מצחיק, או לפחות תופעת לוואי של זמן טוב מאוד.

היא רוצה להזכיר לך שאין שום דבר רע עם הגוף להגיב בדרך זו, זה רק כי חלק מאיתנו לעשות וחלק מאיתנו לא.

מחזור המודעות העצמית בזמן סקס

זה נשמע כאילו אתה מצפה לזה עכשיו וזה מקבל בדרך של אורגזמה. זהו מחזור רע להיות בו כי כולנו יכולים בקלות להיכנס לשגרה מינית ו ruts ואנחנו עשויים להזדקק יד לצאת מהם.

אולי כדאי לך לשקול לדבר עם מקצועי. זה יכול להיות פיזיותרפיסטית המתמחה רצפת האגן (הם בהחלט האנשים הטובים ביותר להראות לך איך לעשות תרגילי רצפת האגן כראוי), מטפל מין או יועץ. מידע זה עשוי גם להיות מספיק. מקצוען אינו נחוץ, אבל הם זמינים כדי לעזור לך עם בעיה זו - והם לא ימצאו את השאלה שלך או מצב מוזר.

No Replies to "מבולבל farts במהלך אורגזמה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    22 − = 19