ג ‘ינס – למעלה ג’ ינס סגנונות עבור Petites – insightyv.com

ג ‘ינס – למעלה ג’ ינס סגנונות עבור Petites

Friday
של 06

ג’ינס עם רגליים ישרות לנשים קצרות

יָשָׁר leg petite jeans


מכנסי ג’ינס ישרים זמינים מנורדסטרום.
תמונה באדיבות Nordstrom

ג ‘ינס עם רגליים staight הם מחמיאים אוניברסלית עבור נשים קצרות כי הרגליים טופס קו אנכי שהופך petites נראה ארוך יותר. כדי להפיק את המרב של סגנון זה, גם לבחור ג ‘ינס עם שטיפה כהה, ולא ג’ ינס בהיר בהיר או stonewashed.

אלה ג ‘ינס זעירים מ Nordstrom (קנה ישיר) יש רגליים ישרות לבוא בג’ ינס לשטוף כהה. אורך Inseam הוא 30 “.

השווה מחירים על רגל ינס ג ‘ינס עבור petites.

02
של 06

ג ‘ינס רזה עבור פטיט רזה

קָטָן skinny jeans


ג ‘ינס רזה עבור petites זמין מ גאפ.
תמונה באדיבות גאפ

ג’ינס רזה נראה הכי טוב על נשים גבוהות, רזה, אבל petites שהם מאוד רזה יכול ללבוש ג ‘ינס רזה מדי. ג’ינס רזה יכול להיראות טוב על petites שיש להם ירכיים דקים מאוד ורגליים, כמו גם רגליים ארוכות יחסית קומתם הקצר. היצרנים הבינו סוף סוף כי petites רוצה את הסגנונות הפופולריים ביותר הזמינים להם, אז סוף סוף תוכל למצוא ג ‘ינס רזה באמת כי הם בגודל במיוחד עבור petites.

אלה ג ‘ינס רזה מ גאפ (קנה ישיר) תכונה שטיפה כהה מחמיא צללית דק מאוד. השווה מחירים על ג ‘ינס רזה עבור petites.

03
של 06

אתחול ג ‘ינס עבור נשים קצר מפותלת

לחתוך אתחול jeans


עקלקל אתחול ג ‘ינס לחתוך זמין petites מ גאפ.
תמונה באדיבות גאפ

לובש אתחול ג ‘ינס לחתוך יכול לעזור לאזן מתפתל מתנים, ולכן הם המתאימים ביותר עבור נשים קצרים שיש להם משולש או דמויות בצורת שעון חול. אם אתה הולך ללבוש אתחול ג ‘ינס לחתוך, לבחור אלה עם לחתוך אתחול קלה, ולא מלאות פעמון התחתונה סוגים, שהם מאוד רחב על שולי. רוחב רב מדי יגרע מן הקו הארוך, רזה, כי נשים קצרים צריך להקים כדי להיראות גבוה יותר.

אלה קטנטן אתחול ג ‘ינס לחתוך מ גאפ (קנה ישיר) תכונה שטיפה כהה, לחתוך אתחול, ואת חגורת קונטור. השווה מחירים על האתחול לחתוך ג ‘ינס עבור petites.

04
של 06

ג ‘ינס מחודדות כדי לחפש curvier


ג ‘ינס מחודדים מסוף הקרקעות.
תמונה באדיבות קץ אדמות

עבור נשים שרוצות להיראות curvier, ג ‘ינס tapered יכול לעזור להדגיש את הירכיים. בדרך כלל, כמה נשים קצרים שיש להם צורה בצורת משולש בצורת או דמויות בצורת מלבן אולי רוצה להשיג מראה curvier הירכיים כי הם צרים יחסית. אם הג ‘ינס יש גם כמה רקמה או קישוט אחרים על הכיסים האחוריים, מגע זה סטיילינג עוזר מדי.

אלה ג ‘ינס זעירים מחודדים מ’ סוף ארץ ‘(אתר ספק) תכונה התאמה המסורתי ב-המותניים, בסגנון קלאסי, ושטוף צבע כהה אינדיגו. ג’ינס מתחדדים זמינים בגדלים קטנים 2-18, ויש שלוש אפשרויות inseam עבור אלה ג ‘ינס זעירים – 26 “, 28”, ו – 30 “- כך שנותן הרבה petites גמישות.מאפיין מסודר נוסף הוא שאתה יכול נסה אותם על מודל וירטואלי כדי לקבל מושג איך הם יתאימו לך.

05
של 06

ג ‘ינס עבור נשים קצרים מעל 40

קָטָן jeans


לא ג ‘ינס של הבת שלך זמין Nordstrom.
תמונה באדיבות Nordstrom

נשים קצרים מעל גיל 40 יכולים למנוע את חשש “ג’ינס אמא” על ידי ניצול של אחד סגנונות ג ‘ינס רבים זמינים כי הם סייעו על ידי הטכנולוגיה. ערבוב סטרץ או חומר מתיחה אחר בשילוב עם סגנון מהונדסים כי מחליק ומרים מסייע לנשים בגיל מסוים נראה מסוגנן בג ‘ינס שלהם.

מכנסי הג’ינס האלה לא מכנסי ג ‘ינס של הבת שלך מ Nordstrom (קנה ישיר) תכונה בד רך, סטייל לחתוך אתחול, בד כותנה / סטרץ’ למתוח, לוחות בד מחוספסים כי לשטח את הבטן להרים את החלק האחורי. הג ‘ינס inseam הוא 30 “.

06
של 06

מכנסי ג ‘ינס עבור פטיט פלוס

קָטָן plus jeans


מכנסיים ג ‘ינס עבור זעיר בתוספת נשים זמין Lane Bryant.
תמונה באדיבותו של ליין ברייאנט

נשים קפדניות מלאות ללבוש גופנים זעירים בתוספת ניתן למצוא ג ‘ינס מחמיא עם רגל רחבה או סגנון המכנסיים רגל ישרה המסייעים לשמור את המראה בפרופורציה דמות נדיבה יותר.

מכנסי ג ‘ינס אלה מ Lane Bryant (קנה ישיר) תכונה כחול כהה שטיפה, בד מתיחה, צללית רגל ישרה, ואת bootcut כדי לאזן את הירכיים.

No Replies to "ג 'ינס - למעלה ג' ינס סגנונות עבור Petites"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.