דו”ח מגמת האביב: הם גזרו ג ‘ינס התלקחות הדבר הגדול הבא?

דו"ח מגמת האביב: הם גזרו ג 'ינס התלקחות הדבר הגדול הבא?

תמונות של גטי

זכור מתי דנים צבעוניים היה כל הזעם? או מה דעתך על תחילת הופעתן של בגדי הג'ינס הראשונים בחנויות? הגעתו של ג'ינס החבר, אפילו.

זה תמיד כיף כאשר מגמת דנים חדשה מגיע מסביב, אבל זה יכול להיות מתסכל כאשר המגמה היא לא בהכרח מחמיא אוניברסלית. במבט ראשון, המגמה ג 'ינס קצוץ זיק נשמע לגמרי מאיימת, לא? אבל האמת היא, כמעט כל אחד יכול למשוך את המגמה הזו אם הג'ינס שלך מתאים כראוי את שאר התלבושת שלך עובד. עצה אחת מפתח? עקבים הם חובה. ג 'ינס לחתוך את העגל יכול לגרום לך להיראות קצר יותר, כך מאריך את הרגל היא חיונית. אנו ממליצים על הבהקה קצוצה כי מכה או מעל רק את הקרסול.

ככל משיכת מגמה כזאת כאשר אתה לא בשנות ה -20 שלך, הקפד לשמור על שאר התלבושת שלך פשוט וקלאסי. פתרון קל? המשאבות השחורות האהובות עליך וחולצת כפתור או אוקספורד. חפש ג 'ינס עם עלייה גבוהה יותר ופחות דרמטי התלקחות עבור בכושר מחמיא ביותר.

לפנינו, מצאנו חמישה זוגות מכנסי ג'ינס זולים ומסוגננים, שהם בדיוק כמו הזוגות האהובים עליך (בשטיפה כחולה קלאסית) עם טוויסט חדש ומשעשע. קנה כל מראה במצגת.

02
של 06

ג 'ינס קרוע & מרופט מ 3x1

דו"ח מגמת האביב: הם גזרו ג 'ינס התלקחות הדבר הגדול הבא?

amazon.com

אלה עשויים להיות זוג האהוב שלנו של החבורה. לשטיפה הכהה הזאת של ג 'ינס שזור לא יש התלקחות דרמטית במיוחד, אבל יש פרט נוסף של ריקבון נועז זה באמת מפריד אותם. היינו לובשים את הג'ינס האלה עם משאבות פשוטות וחולצה תחובה כדי להאריך את הרגליים ולהימנע מהפרעה רבה מדי סביב הקרסוליים, או בדירות בלט וסוודר נעים למראה אופנתי. בחודשים החמים אתה יכול להחליף את העקבים שלך עבור סנדל strappy וללבוש אותם במשך שעה מאושרת בחוץ.

קנה את המראה:3x1 נשים של WM3 חתוך Selvedge ג 'ינס

03
של 06

בלוז קלאסי מבית מייה

דו"ח מגמת האביב: הם גזרו ג 'ינס התלקחות הדבר הגדול הבא?

amazon.com

הצמד הזה הוא כמו הג'ינס הכחולים האהובים עליכם - אבל עם טוויסט. לשטוף הוא קלאסי, ההתאמה היא קלה, אבל לחתוך הוא אופנתי לחלוטין. ללבוש את הג'ינס הגבוהים האלה עם חולצה וסנדלים תחובים בחודשי החום, ועם העקב הערום של מרי-ג'אנס ובלייזר קטיפה בסתיו. לא משנה מה, אלה מכנסי ג'ינס M.i.h יש מעט גבוה יותר להכות על אמצע השוק - כך אלה יעבדו הכי טוב עבור רגליים ארוכות או כאשר זוג עם עקבים.

קנה את המראה:מרטי ג 'ינס

04
של 06

אמצע עלייתו התלקחות

דו"ח מגמת האביב: הם גזרו ג 'ינס התלקחות הדבר הגדול הבא?

shopbop.com

אם אתם מרגישים קצת יותר נועזים, נסו ללבוש זוג זיקוקים קצוצים כמו אלה עם סוודר נועז בצבע סוודר גולף ומגפי קרסול שחורים. את תהיי הבחורה הכי מגניבה בחדר. ג'ינס אלה יש לשטוף עמוק יותר בכושר גבוהה המותניים, כך שהם עלולים להפוך בשוגג את החלק המרכזי של התלבושת שלך. (להמשיך בזהירות.)

קנה את המראה:סיוויEmmylou לחתוך ג 'ינס הבהקה

05
של 06

אור מצוקה שוטף ג 'ינס הבהקה מאמא

דו"ח מגמת האביב: הם גזרו ג 'ינס התלקחות הדבר הגדול הבא?

amazon.com

תן לצד הבוהמי שלך לצאת עם זוג ג 'ינס זיק קצוץ כי יש אור מציק וקורע בברכיים. ללבוש את אלה עם חולצה צבועה, רקומה (תחוב רק בחזית) וסנדלי העקב מוערמים באביב הזה. בסתיו, אתה יכול להחליף את הדברים עם המגפיים הקרסוליים, סוודר גברים וצעיף חסון.

קנה את המראה:אמא דנים Hustler Fray ג 'ינס

06
של 06

מרופט דנים כהים

דו"ח מגמת האביב: הם גזרו ג 'ינס התלקחות הדבר הגדול הבא?

shopbop.com

אלה ג 'ינס קצוץ קצוץ של אנשים חופשיים יש נינוח יותר רגוע, שולי מעוקם התלקחות דרמטית ברצינות. נסה אותם עם חולצת טריקו פשוטה ונעלי ספורט אם אתה רוצה לחבק את האווירה הרגילה שלהם, או לקחת רמז מהמודל כאן וללבוש אותם במגפיים בגובה אמצע הסוודר וסוודר גדול. עבור קצת אופי נוסף? כובע רחב שוליים.

קנה את המראה:אנשים חינם Chelsea חתוך בעיטה ג 'ינס

No Replies to "דו"ח מגמת האביב: הם גזרו ג 'ינס התלקחות הדבר הגדול הבא?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 2 = 5