איך ללבוש ג 'ינס סקיני לעבוד נראה מלוטש | insightyv.com

איך ללבוש ג ‘ינס סקיני לעבוד נראה מלוטש

אִשָׁה wearing skinny jeans at office using smartphone

ג’ינס רזה יכול להיות מעוצב בקלות להיראות מתאים למרבית המשרדים.
קולטורה / גטי

רבים מאיתנו עובדים במשרדים המאפשרים לנו ללבוש ג’ינס בימים מסוימים. ג’ינס רזה יכול להיות אופציה מסוגננת ונוחה לעבודה – אבל כמה נשים למצוא את זה כדי לסגנון אלה הגוף מתאים דנים להיראות מקצועי. תסתכל על אלה תלבושות רעיונות ללבוש ג ‘ינס רזה לעבודה, כך שאתה יכול להיראות מתאים – ו נהדר – מבלי להקריב סגנון.

02
של 08

בחר את ג ‘ינס רזה העכבר לעבודה

שָׁחוֹר jeans white jacket and sequin top outfit

ג ‘ינס הקרסול השחור הם מלוטשים אופנתי עבור המשרד.
מותג ג ‘ינס

אם המשרד שלך מאפשר ג’ינס, אתה אף פעם לא יכול להשתבש בבחירת ג ‘ינס מוצק, כהה ג’ ינס. אינדיגו כהה או ג ‘ינס רזה שחור נראה ביותר משך יחד לעבודה. אם אתה עובד בתחום יצירתי, אתה יכול לברוח עם גוונים כהים אחרים מדי, כגון החושך ואפור כהה. ככלל, לעשות להימנע ג ‘ינס במצוקה, זיוף ו embellishments, אשר כל לקרוא כמו מזדמנים מדי עבור המשרד, אלא אם כן אתה עובד בתחום יצירתי מאוד. באופן דומה, ג ‘ינס רזה בצבע ג’ ינס מבריק, ג ‘ינס מצופה נשמרים הטוב ביותר אחרי שעות. אם אתה רוצה להיראות אופנתי, אבל עדיין מקצועי, לנסות ג ‘ינס לשטוף כהה באורך קצוץ, כגון זוג J המותג בתמונה כאן.

אתה גם רוצה להיות זהיר עם ההתאמה של ג ‘ינס רזה כי אתה לובש למשרד. בעוד ג ‘ינס רזה הם קרוב הולם על ידי הטבע, יש דרגות שונות של מתיחות. חפשו סגנון שזורק – במקום ללחוץ – את הקימורים שלכם, והימנעו מחריקות הדוקות בעור שיכולות לגרום לעמיתים להרגיש לא בנוח. הקפד גם להימנע נמוך מכנסי ג ‘ינס כי יכול להראות את יותר מדי מאחורי שלך, במיוחד כאשר אתה יושב. סגנון אמצע עליון הוא הכי קל ללבוש ונראה הכי טוב עבור המשרד.

חנות אלה סגנונות ג ‘ין רזה כי אתה יכול ללבוש למשרד:

  • רמה 99 Tanya High Rise
  • לוי של הרזיה מושלמת סקיני ג ‘ינס
  • הדסון ברברה High Rise סקיני ג ‘ינס
03
של 08

ללבוש ג ‘ינס סקיני עם חולצה לבנה רכה

רזה jeans and bow blouse

לרכך ג ‘ינס רזה לעבודה עם חולצת קשת משיי.
בורברי

שדרג ג’ינס רזה לעבודה על ידי זיווג אותם עם חולצה משיי. חולצת חזה קלאסית, נשית, כמו הסגנון הזה מקו הברברי בברית, מרככת את מראה הג’ינס השחורים. האם להיות בטוח שאתה מכוסה כראוי לעבודה בחולצה לבנה, על ידי שכבת הבשר טון בשר מתחת לבטיחות. תלבש את התלבושת הזאת על ידי הוספת תכשיטי זהב ומשאבות שחורות קלאסיות, או לסגנונה בצורה פחות אקראית עבור ימי ג ‘ינס במשרד, על ידי לובש אותו עם נעליים בסגנון אוקספורד ושרוולים מגולגל, כפי שתואר כאן.

חנות ג’ינס שחורים רזה על אמזון

04
של 08

ללבוש סקיני ג ‘ינס עם בלייזר מותאם

סְמַרטוּט & Bone skinny jeans and blazer

שחור ג ‘ינס רזה בלייזר שחור הם קל, שיק משולבת לעבודה.
סמרטוט ועצמות

אם המשרד שלך הוא בצד השמרני, אתה רוצה בכיתה את ג ‘ינס רזה ללבוש לעבודה. הדרך הקלה ביותר לחפש משוכות עבור מקום העבודה היא זוג זוגות ג ‘ינס רזה שלך עם בלייזר מובנה. בחר מעיל טוויד אידם או בלייזר שחור או צי כחול כדי להוסיף פולנית ולאזן את התחתונים מזדמנים יותר שלך. בנוסף, בלייזר מחוייט מכסה את הקצה האחורי שלך, כך שאתה לא לחשוף יותר מדי לעמיתיך או לבוס.

למראה המקצועי ביותר, ללבוש חולצה מכופתרת היטב מתחת לבלייזר. לבן הוא אופציה קלאסית, אבל אתה יכול גם לבחור צבע אור נוסף כגון אפור יונה, או דפוס סיכה מסורתי. לקבלת מראה אופנתי ונשי, אתה יכול גם ללבוש חולצת משי בצבע מוצק, פסטל. אנחנו אוהבים במיוחד את הניגודיות של חולצת הקשת הדקיקה מתחת לז’קט של בגדי גברים. תקע את החולצה שלך ותלבש חגורת עור דקה בשחור או חום, במקום עבודה שמרני. אלה מכם בתחומים יצירתיים יכולים להאיר את התלבושת שלך עם חגורת מנוגדים עבור פופ של צבע.

אם המשרד שלך הוא יצירתי יותר, אתה יכול גם שכבת חולצה מהנה, מודפס או סוודר פסים שובבה מתחת לז’קט שלך. זוהי דרך מצוינת לתת לעמיתים שלך לדעת שאתה לא לוקח את עצמך יותר מדי ברצינות, בעוד עדיין מחפש קידום ראוי.

חנות עבור blazers נשים מותאמות על אמזון

05
של 08

ללבוש ג ‘ינס סקיני עם קרדיגן ארוך

וינס Camuto belted cardigan and jeans

אריג ארוך, חגורה מוסיף כיסוי וצורה עם ג’ינס עבור המשרד.
וינס קמוטו

סוודרים ארוכים קרדיגן הם חלופה מצוינת בלייזרים על ימים מזדמנים יותר במשרד. מה לא אוהב על השכבה העליונה כי skims את הגוף ¯ s curves ומציע כיסוי הירכיים שלך ואת התחתונה כאשר אתה לובש ג ‘ינס רזה, עוזר לך להסתכל הן מתקרב מקצועי. בחר קרדיגן בצבע מוצק בגוון קלאסי, כגון בז ‘, אפור, חיל הים או שחור, כדי להתלבש ג’ ינס לעבודה. קרדיגן חגורה נראה הנוכחי ומסייע להגדיר את המותניים שלך, אז אתה לא נראה חסר צורה או מרושל. ניתן להוסיף סגנון ועניין למראה שלך על ידי שכבת חולצה או טוניקה הנשית בתוך הדפסה מהנה מתחת לסוודר. או לחפש סוודר עם פרטים לבוש, כגון סרט עבודה, צנרת או אפילו sequins, כדי להרים את ג ‘ינס רזה התלבושת לעבודה.

קנה סוודרים ארוכים קרדיגן לנשים על אמזון

06
של 08

ללבוש ג ‘ינס סקיני עם חולצה מודפסת

לבן jeans and leopard blouse outfit

להתלבש ג’ינס לבנים קצוצים לעבודה עם חולצה להדפיס נמר.
פרפץ ‘

רוצים ללבוש את מכנסי הג’ינס האהובים עליכם בקיץ? להתלבש מכנסי ג’ינס ארוכים, או בסגנון ג’יני לבן, בשביל המשרד על ידי זיווג ג’ינס לבנים עם חולצה בדפוס חיות בר. נסו ללבוש את האנסמבל הזה בימי שישי הלא רשמיים במשרד ולהתכונן להפנות את הראש כאשר אתם משבחים את שולחן העבודה של עמיתיהם. 

עבור מקומות עבודה שמרניים יותר, ייתכן שתרצה לדלג על מכנסי הג’ינס הלבנים ושכבת הדפוס הנמר מתחת לבלייזר מסורתי מסורתי, שחוקה עם ג ‘ינס רזה לשטוף ג’ ינס. 

07
של 08

ללבוש את הזכות אביזרים

בננה Republic Bracelets

צמידי רפובליקת בננה.
הרפובליקה של בננה

בחירת האביזרים הנכון יעזור לך לשלוף ג’ינס רזה לחפש את המשרד. שרשרת עדינה או עגילי חישוק זהב קלאסיים יכולים להוסיף מגע מתוחכם לג’ינס מזדמנים לעבודה, ולמשוך את העין כלפי מעלה כדי לאזן את תחתוניה הרזים. אתה אף פעם לא יכול להשתבש, או, עם צמידים אמייל אלגנטי או באיכות טובה, שעון chunky. אם המשרד שלך הוא פחות שמרני, קדימה וללבש צעיף מודפס סביב הצוואר שלך לגעת נוספת של כשרון.

08
של 08

ללבוש את הנעליים הנכונות

פער resolution high rise skinny jeans

Mens בהשראת נעליים נראה חכם עם ג ‘ינס רזה לעבודה.
פער

אתה הולך לעבודה, אז אתה רוצה ללבוש נעליים מתאימות עם ג ‘ינס רזה שלך. אנחנו מעריצים גדולים של איך הלבשה תחתונה נמוכה, לבוש בגדי גברים לובשים ג’ינס רזה למשרד, תוך הוספת יתרון מסוגנן. אתה יכול גם ללבוש עקבים גבוהים עם ג ‘ינס רזה לעבודה – אבל לשמור אלה stilettos סקסי או זוגות מודפסים עבור שעת הקוקטייל. תוכלו להיראות מקצועי יותר כאשר אתה תואם ג ‘ינס רזה עם קלאסי, משאבות גבוהות עמידים בצבע מוצק התואם את הג’ ינס שלך, כדי ליצור קו מלוטש ארוך. למשל, ללבוש משאבות חיל הים עם דנים אינדיגו, או עקבים שחורים עם ג’ינס שחורים שחורים. אם המשרד שלך הוא מזדמנים יותר, אתה יכול גם לנסות זוג קל של דירות עם ג ‘ינס רזה שלך. להשפעה מתוחכמת, חפשו זוג מחודד המחקה את מראה העקבים, או זוג של נעלי בית שכולל פרטים מתוחכמים כמו אבזמים או גדילים.

קבל עוד טיפים כאן על מה נעליים ללכת הכי טוב עם ג ‘ינס רזה.

No Replies to "איך ללבוש ג 'ינס סקיני לעבוד נראה מלוטש"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    99 − 98 =